Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

7. drapanie wąwozów u trocina :) 10-11 listopad 2013 Stanisławka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    7. drapanie wąwozów u trocina :) 10-11 listopad 2013 Stanisławka

    7. drapanie wąwozów u trocina, 10-11 listopad 2013 r.

    No to co… 10-11 listopada będzie, będzie zabawa, będzie się działo… Akurat 11go mam imieniny…
    Nie będę się rozpisywał, wiecie co to za impreza Będzie srogo… i wesoło Już siódmy raz

    Z powodu trwającego remontu u mnie i chłodniejszych nocy wracamy na Stanisławkę…

    Namiary : gospodarstwo agroturystyczne i tor motocrossowy Stanisławka 4, 24-160 Wąwolnica, współrzędne GPS 51.291285,22.111269.

    Koszty: obiadokolacja w niedzielę 25zł, nocleg z niedzieli na poniedziałek ze śniadaniem 40 zł. Obiad w poniedziałek też może być jak będą chętni. Kto chce może zostać w poniedziałek na noc, koszty j.w.

    Spotykamy się w niedzielę popołudniu pobiesiadować – kto nie próbował ma okazję skosztować miejscowej pyszności – cytrynówki Start na trasę w poniedziałek ok. godz. 10.00, powrót ok. 17.00. Trasa jak trasa, no cóż, nie będę ukrywał – będzie wymagająca 100% off… Zdecydowanie polecam gumy w teren Ostatnio całą trasę przejechały 3 Afryki – chłopaki pokazali że nie maszyna a kierownik jest ważny… Kto dojedzie w poniedziałek czekamy do godz. 10.00 na miejscu, potem lecimy w krzoki i ew. tel. do mnie żeby się gdzieś po drodze umówić….

    Moj nr 50517sześć727

    Pogoda na pewno będzie, może być chujowa ale będzie jak będzie mokro będzie jeszcze więcej śmiechu

    Do zobaczenia
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    No to zapodałeś gwoździa....! Nie dało się poinformować trochę wcześniej?! Obgadam sprawę z ekipą w weekend i jak dobrze pójdzie to rezerwacja dla - Jaca, Erniego,Roberta,Janka,Janusza i zapewne dla Kaśki która ma już swoją 400-etke exc no i dla mnie!

    Komentarz


      #3
      Jeszcze ponad 2 tygodnie, myślę że dacie radę

      Planowałem wcześniej termin 16-17 ale niestety spóźniłem się z rezerwacją miejscówki... więc se wymyśliłem że zamiast rodzinnego obiadku w domu w imieniny poimprezuje w motocyklowym towarzystwie i poryję 11 listopada mam imieniny, nie zapomnijcie czeczen o prezentach
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        Powrót z trasy w poniedziałek tak gdzieś na 16.00 - po ciemku nie będziemy jeździć, tym bardziej w dole wąwozów czy w lesie... myślę że 6 godzin jazdy nam wystarczy w czwartek jadę na stanisławkę na bajerkę to podam wstępne menu
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          byłem 2 x i było super ... ale impreza zmierza w coraz trudniejszy teren


          czy będzie klasa ADV jak czy tylko hard KTM ?
          inaczej mówiąc - będą jakieś Super Tenery inne niż Czeczena ?
          Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

          Komentarz


            #6
            Trasa bedzie wymagająca ale jak pisałem, 3 Afry ostatnio całą przejechały, kilka metrów tylko trzeba było je wyciągać
            Zalezy jeszcze czy bedzie mokro czy sucho, jak mokro to bedzie hardmadafakaextrem
            Dla cięzyszych sprzetów typu ST,AT trasa bedzie objechana bez wjazdu w trudniejszy teren, z czego ostatnio koledzy na Afrach nie chcieli skorzystać i wjezdzali wszędzie... szacun...
            Plan jest taki, ze jesli bedzie kilka ciezszych sprzetów bedzie dla nich oddzielna trasa - tereny mamy objechane tak ze kazdy znajdzie cos dla siebie zreszta ja zawsze uprzedzam gdzie moze byc trudno i jak jechac...
            Kamil - jak chcesz sobie polatać fajnym offem i wesoło spędzić czas to dawaj ta impreza to nie tylko jazda ale głównie zabawa... tylko chociaz jakies tkc zebys mial a nie conti escape czy anaki w razie czego bedzie moja vitara
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              #7
              spoko spoko, mam dobre kostki, w "Rzeźni" byłem i się nie boję - czy planowane są też piaski nad Wisłą ?
              - ale namawiam jeszcze drugą (i może trzecią) ST na K60

              obserwuję temat
              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

              Komentarz


                #8
                Do rzeźni pewnie zawitamy, przynajmniej częściowo Z piasków nad wisłą możemy zrobić plażę w kazimierzu, będziemy w okolicy, tam wolno jezdzic tylko trzeba szybko niestety promy już nie będą kursowały i nie przepłyniemy na drugą stronę na tą zajebistą plażę w nasiłowie... ale można polatać na legalu m.in. po takiej piaskowni (fotka kawałka, jest tego sporo więcej) :



                Na k60 jak bedzie sucho da sie przejechac trase turystyczna, jak bedzie mokro tez pewnie sie da ale sporo dłużej i z wieloma glebami
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #9
                  Byłem dziś na Stanisławce, wszystko połapane, startujemy z imprezą w niedzielę o 16.00 na tą godzinę będzie ciepłe żarcie, jak będziemy chcieli może być ognisko - wcześniej zaczniemy to poźniej skończymy
                  Sławek już nie może się doczekać Cytrynówki sporo
                  Miejsc noclegowych mamy dużo, ilość osób muszę podać do czwartku 7go do południa, zeby wiedziała Monika ile żarcia szykowac no i pokoi tak ze dajcie znac powiedzmy najpozniej do 12.00.
                  Tor przygotowany, wyrównany ładnie... Wąwoziki piękne
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #10
                    UWAGA w związku z pytaniami - nie trzeba rezerwować miejscówek, nie trzeba wpłacać zaliczek, nie trzeba brać pościeli - wpłaty po przyjeździe na miejscu - trzeba mi tylko dac znać ile będzie osób, żeby przygotować pokoje i żarcie - tak że czekam na info od niezdecydowanych do czwartku do południa, jeśli jedna czy dwie osoby przyjadą dodatkowo to ok pomiescimy sie i zarcia wystarczy, ale jak przyjedzie 10 to moze być gorzej...
                    Siąpi pięknie, ziemia rozmięka - cudowna pogoda
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      #11
                      Ello, wybiera się kto z Łodzi lub okolic??

                      Komentarz


                        #12
                        Giani pewnie przyjedzie popić cytrynówki
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          #13
                          oj waj, tylko popić???
                          Dzieki Trocin za info, jak by co napadnę Gianiego.

                          Komentarz


                            #14
                            Moze tak byc
                            Ale jak będę to raczej autem. Siedzę teraz w wa-wie i nie mam moto
                            A na wieś się nie wybieram .
                            Także jak coś to będę jechał z wa-wy.
                            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                            Komentarz


                              #15
                              Czyli już się wyjaśniło

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X