Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VI Zlot XTZ, XT CZ+SK+PL 20-22.6.2014 Františkovy Lázne

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    VI Zlot XTZ, XT CZ+SK+PL 20-22.6.2014 Františkovy Lázne

    Ahoj dziatwa, poniżej info dla chętnych. Impreza tym razem u braci Czechów.



    Camping Amerika Jezerní 151/8A 351 01 Františkovy Lázně www.camping-amerika.eu email: recepce@camping-amerika.cz tel: +420 354 597 390 Ceník pro sezónu 2024 vedlejší sezóna 1.4.2024 - 30.6.2024 1.9.2024 - 31.10.2024 hlavní sezóna 1.7.2024 - 31.8.2024 Karavany a stanování Cena CZK / noc Cena € / noc Cena CZK / noc Cena € / noc 1 osoba od


    Pzdr
    L

    #2
    He he tylko 8 godzin jazdy autobanem
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      no z Katowic po lini prostej 594 km chyba że autobaną do Niemców to 645 km.
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        #4
        U mnie wychodzi na skuśkę przez PL i granica w Gerlitz dalej Chemnitz, Zwickau, Frantiśkowe Lazne, prawie 900 km w jedną stronę. Osz w mordkę to Polska edycja blisko granicy żeby było sprawiedliwie a tu taki skok na głęboka wodę, nic trzeba zaciskać pasa, spiąć poślady i nabijać skarpetę bo na paliwo potrzeba tysiaka. A jak przyjdzie nasza kolej to zrobić może zlot na Warmii i Mazurach Teraz to jeszcze odległe terminy ale trzeba rozważyć na który zlot jechać bo miesiąc w miesiąc nie dyrydy
        Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

        Komentarz


          #5
          orzesz ku.wa ja pier..le

          Komentarz


            #6
            no trochę daleko ale Czesi i Słowacy też nie mieszkają na granicy z PL tylko w różnych landach więc komu spasuje pewnie pojedzie
            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

            Komentarz


              #7
              No kufa, trochę pograli z tym miejscem... Nie wiem jak mi Sowizdrzalątko te sześć stówek w siodle wytrzymie.
              Na wszelki wypadek nie uzależniałbym daty spotkania u Marioli i Johny'ego od tej imprezy pod bokiem germańskiego oprawcy.

              Trzeba powołac komisję sejmową ds. lekceważenia polskiej sekcji xtzclubu, bo Czesi na pewno jakąś brzozę po drodze zasadzą.
              Sowizdrzał
              KTM 750 6T
              Nie wierz, nie bój się, nie proś!

              Komentarz


                #8
                Ja z wybrzeża też nie mały kawałek bo jakieś 600 km, ale co tam ... jeździłem we wrześniu po Karkonoszach polskich i czeskich i mogę powiedzieć, że boczne drogi są tam świetne. Szczególnie polecam na dojazd na zlot drogę z Kowar przez przełęcz Okraj i dalej najkrótszą trasą do celu - Rewelka (zobaczcie na google jaka tam kręta droga przy przełęczy). Tylko nie wiem czy pojadę, bo u mnie szczyt sezonu będzie

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Zlot PL+CZ+SK Zobacz posta
                  Ahoj dziatwa, poniżej info dla chętnych. Impreza tym razem u braci Czechów.



                  Camping Amerika Jezerní 151/8A 351 01 Františkovy Lázně www.camping-amerika.eu email: recepce@camping-amerika.cz tel: +420 354 597 390 Ceník pro sezónu 2024 vedlejší sezóna 1.4.2024 - 30.6.2024 1.9.2024 - 31.10.2024 hlavní sezóna 1.7.2024 - 31.8.2024 Karavany a stanování Cena CZK / noc Cena € / noc Cena CZK / noc Cena € / noc 1 osoba od


                  Pzdr
                  L
                  Lechu - nie pokićkało Ci się coś???? to raczej spotkanie CobraTeamu.... niż międzynarodowy ....
                  Czesi coś kombinują raczej z wrześniowym terminem....

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Gandalf Zobacz posta
                    Tylko nie wiem czy pojadę, bo u mnie szczyt sezonu będzie

                    A co Ty pensjune jakąś prowdzisz czy jak że się wykręcasz?
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      UWAGA!!! TEMAT NIE AKTUALNY!!! To jest spotkanie słowackiej grupy xtz, pojebało mi się totalnie. Spotkanie w Czechach ma być w okolicach września, czekam na info od Jenika. Przepraszam Was za ten farmazon. Panie Admin wywal ten wątek, dam znać jak Czesi sie wykokoszą odnośnie 7go spotkania XTZ. Jeszcze raz PRZEPRASZAM ZA TEN CHAOS.

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                      Lechu - nie pokićkało Ci się coś???? to raczej spotkanie CobraTeamu.... niż międzynarodowy ....
                      Czesi coś kombinują raczej z wrześniowym terminem....
                      Dokładnie, nie zatrybiłem. Temat nie aktualny.

                      Komentarz


                        #12
                        a miało być tak pięknie

                        Komentarz


                          #13
                          aby pensjunę mieć to albo totka trzeba strzelić, albo posłem zostać Ja żyję z turystyki, ale imam się handlu, gastronomii i czegokolwiek co grosz może przynieść

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
                            a miało być tak pięknie
                            Kurde ja tez nie zapomniałem ostniego melanżu w Pradze

                            Zamieszczone przez Gandalf Zobacz posta
                            aby pensjunę mieć to albo totka trzeba strzelić, albo posłem zostać Ja żyję z turystyki, ale imam się handlu, gastronomii i czegokolwiek co grosz może przynieść
                            Kurde, szkoda bo już byś miał klienta na sezon

                            Dobra zamykam temat żeby nie wporowadzać ludzi w błąd.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X