Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CZ PL SK 7 międzynarodowy zlot 05-07 wrzesień 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    1. Giani tak na 99%
    2. Pablo1972
    3. robkri
    4. ofca 234
    5. gandalf
    6. mario_xt600
    7. Bigmike
    8. Brzydki
    9. Paweł
    10. ArturS
    11. Madzia
    12. Autsi (Mariola)
    13. johny_b
    14. andrzej WS
    15. Darti ( obecnie 50/50 )
    16. rootolf + trampek
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #47
      Niestety plany się zmieniły i rezygnuję z wyjazdu

      1. Giani tak na 99%
      2. Pablo1972
      3.
      4. ofca 234
      5. gandalf
      6. mario_xt600
      7. Bigmike
      8. Brzydki
      9. Paweł
      10. ArturS
      11. Madzia
      12. Autsi (Mariola)
      13. johny_b
      14. andrzej WS
      15. Darti ( obecnie 50/50 )
      16. rootolf + trampek

      Komentarz


        #48
        Ja nie pojadę, wspólnik mi się zwypadkowal , a i jeszcze dostałem laciem od żony , ,bo zapomniałem ze na wesele szwagra idziemy , ma się pamięć. Szkoda bo widzę że kilka osób się wybiera. Życzę wszystkim miłej zabawy.Pozdrawiam .
        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

        Komentarz


          #49
          Wielka szkoda ....

          W takim wypadku zajmę Twoje miejsce - sam jestem od dawna zarejestrowany ale jeszcze dwóch kumpli leci na pewno a może wyjść tak że z Kielc wystartujemy w 6-ciu... więc nie odwołuj rezerwacji - chętnie skorzystam.

          Komentarz


            #50
            Zamieszczone przez nemo Zobacz posta
            hej a czy ktos z krakowa jedzie?

            witam z Kraka chyba na 89,99% lecę ja więc daj znać - ale będę chciał się dołączyć do leśnych ludzi z Kielc - ale pewnie lecą przez bagna więc nie wiem czy za nimi nadążę - daj znać to dogadamy kwestie

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
              wszystkie informacje macie na specjalnie stworzonej stronie ... gdzie trzeba się zarejestrować w celu zapewnienia sobie miejsca i wyżywienia - rejestracja ma pomóc organizatorom w zorientowniu się co do ilości uczestników i rezerwacji kwater


              http://www.xtzsrazcz.4fan.cz/

              Ej no Czeczen - jesteś gość!!!
              Ja wcześniej trochę próbowałem czytać tę czeską str. zlotu, ale ni cholery nigdy się nie wczułem ... Szacun!!!

              Komentarz


                #52
                Takie pytanie jak szybko odpowiedzieli Wam na rejestracje? Od poniedziałku zero odzewu jeszcze raz wysłać e-mail?

                Komentarz


                  #53
                  Spokojnie... ja rejestrowałem się jakieś 3 tygodnie temu a dopiero niedawno pojawiłem się w składzie domku ... stronę ta ogarnia jeden człowiek i tak jak każdemu coś może wyskoczyć ..

                  Komentarz


                    #54
                    A ok to spokojnie a bez rejestracji też wpuszczają?

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    A co dokładnie tam bedzie jaki mają plan zlotu bo czeskiego niepojmaju

                    Komentarz


                      #55
                      .... musiałem wygrzebać tą ikonkę...

                      wszystko jest na stronie .... i po polsku też...

                      Pełnej informacji:

                      Co to jest ? :

                      Jest to 7 międzynarodowe spotkanie nie tylko czeskich i słowackich ale tak samo i polskich właścicielów tych przepieknych motorów jak również spotkanie fanów tych maszyn . Te oto spotkania organizuje się co roku w jednym z wymienionych państw(Czechy,Słowacja,Polska). W tym roku już poraz 3 w czeskiej republice !
                      Gdzie i kiedy odbywają się spotkania?

                      7-my zjazd fanów motocyklów Ténéré i ogólnie podróżnych motorów będzie organizowane w w dniach od 5.09.2014 do 7.09.2014 w miejscu „AUTOKAMP PASTVINY” w okolicach Żamberka znajduje się tam zalew,jest możliwość łowienia ryb,wypożyczenia sprzętów wodnych czy też kompania. Położone w Orlickich Górach z najwyższym szczytem którym jest „Velká Deštná (1115 m.n.m.” nazwa gór pochodzi od rzeki „Orlica” która płynie po czesko-polskiej granicy. Góry obfitują w bogactwa wojennej historii takie ja bunkry i twierdze W drugiej połowie lat 30-ch, pod wpływem zagrożenia płynącego ze strony Niemiec rozpoczęto budowę rzędu twierdz na szczytach Orlickich Gór.Najbardziej znaną z nich jest twierdza „Hanička”, „Bouda” i wojskowe muzeum „Kraliki”. Więcej informacji można znaleźć po adresem.




                      dystrykt Usti nad Orlici około 60km na wschód od Hradec Kralove,50 km na zachód od Śumperku
                      GPS: N 50°4.79777', E 16°33.20105'
                      Strona internetowa Camping: www.atc-amk.zamberk.cz
                      Strona miejsca pobytu na google maps: Google Maps
                      Program:

                      Piątek 5.09.2014
                      Od rana do wieczora przyjazd,zameldowanie,czas wolny
                      od godziny 18:00 do 23:00 wydawani posiłków
                      Wolny program rozmowy przy ognisku,możliwość wyświetlania(filmów)na projektorze który będzie dostępny cały czas ...

                      Sobota 6.9.2014
                      Od 7:30 śniadanie
                      od 9:00 przygotowanie do zwiedzania,wyjaśnienie zasad , objaśnienia trasy,zapisanie do składów
                      od 9:15-1700 orientacyjny wyścig i zapoznanie się z Orlickimi górami i okolicą
                      (start odbywa się 5 minutowych odstępach po 2 lub 3 motocykle nie jedzie się na szybkość ,nie jest to wyścig na czas ale bardziej turystyczno-krajoznawcza przejażdżka z zadaniami
                      od 17:00 będzie wydawana kolacja
                      Vogłoszenie wyników wyścigu,czas wolny lub sportowe zabawy pomiędzy uczestnikami zlotu

                      Niedziela 7.09.2014
                      od 7:30 śniadanie
                      …odjazd do domów

                      Zameldowanie:

                      Jest możliwość wynajęcia drewnianego domku lub rozbicia swojego namiotu miejsce nie jest 5 gwiazdkowym hotelem ale można a się wyspać na miejscu są 3 wielkości domków od 2 osobowych poprzez 4 osobowa kończąc na 6 osobowych lub można spać pod namiotem albo gołym niebem. Polecam 6 osobowe pokoje ponieważ te wyposażone są w nowsze lodówki niż reszta domków Cena za wynajem nie obejmuje pościeli, możliwość zabrania własnego śpiwora lub własnych poszewek Można wypożyczyć pościel za oplata w wysokości 50 koron czeskich od łózka W ośrodku znajdują się 2 publiczne łazienki z ciepłą i zimną wodą 24h która nie podlega oplącie Można gotować w domkach w których znajduje się osprzęt do gotowania lub w wspólnej kuchni gdzie znajdują się gazowe kuchenki ,mikrofale, czajniki, zlewy z ciepłą wodą i lodówki W ośrodku znajduje się mały sklep z podstawową żywnością, czas otwarcia sklepu dostosowany jest do gości ośrodka W ośrodku znajdują się także 2 boiska do siatkówki i do siatko nogi, na recepcji jest możliwość wypożyczenia piłki,rakiet do plażowego tenisu , babingtonu lub gier stołowych , dla dzieci są atrakcje typu piaskownica ,karuzela,ślizgawka

                      Wyżywienie :

                      Posilać będziemy się w małej gospodzie w ośrodku, będzie dla nas przygotowane jedzenie jak w menu poniżej , przy wypełnianiu formy na zlot proszę o wpisanie posiłków które was interesują Co się dotyczy piwa jest złoty bażant we formie 12 stopni i 10 stopni( stopnie oznaczają moc piwa) będzie tez kolcza( coś w rodzaju koka koli ) od lokalnego producenta w gospodzie można również kopic podstawowe rzeczy takie jak papier toaleto,mydło itp. Cene za posiłek każdy płaci sam za to co zamówi i zje,zamawiać jedzenie można o dowolnej porze śniadanie od 7:00-11:00 kolacja od 18:00-20:00

                      UWAGA dla wszystkich uczestników: w sobotę wieczorem po ogłoszeniu wyników wyścigu będą rozlewane 2 kegi piwa za które nie będzie pobierana oplata jako nagroda dla wszystkich za uczestniczenie w naszym spotkaniu jak również będzie grillowana świnia bez pobierania opłaty dopóki się nie zje :-)

                      Piątek 5.09.2014: Kolacja – 1.Gulasz(chleb lub knedlik)- 1 porcja 85 koron
                      2. Mięso z kury z chińskim makaronem - 1 porcja 85 koron

                      Sobota 6.09.2014 : Śniadanie – Pieczywo(wędliny,ser.,drzemy,paczki)kawa,herbata - 1 porcja ok. 40 koron
                      Kolacja:
                      1: grillowana świnia, pieczywo - 1 porcja 85 koron
                      2. grillowany kurczak plasterkach , pieczywo - 1 porcja 85 koron

                      Niedziela 7.09.2014 : śniadanie – zupa czosnkowa ,pieczywo albo parówki - 1 porcja 45 koron

                      Reszta informacji:

                      UWAGA: Przed przyjazdem do ośrodka zatankujcie motory do pełna !!!! , sobotnia przejażdżka odbędzie się po drogach niższej klasy na który nie znajdują się prawie w ogóle stacje paliw. Stacje paliw będą znajdować się w mapie trasy. Trasa podróży wynosi około 200 km

                      UWAGA:: Trasa sobotniego wyścigu odbywać się będzie po terenie 2 państw zarówno Czech jak i Polski proszę wszystkich uczestników wyścigu o sprawdzenie ubezpieczenia czy pokrywa szkody w wyżej wymienionych krajach, w razie konieczności proszę zapewnić sobie dodatkową polisę na dzień wyścigu jest to wymagane

                      UWAGA: mapa sobotniego wyjazdu będzie wysyłane tydzień przed zlotem na e mailowy adres z którego będą przesłane formy na zlot proszę o ich wydrukowanie i przywiezienie ze sobą Mapę najlepiej dać do przezroczystej foli i przykleić na bak żeby była widoczna podczas jazdy.

                      Przez cały weekend będzie możliwość oglądania zdjęć lub filmików was, waszych motorów i znajomych na dużym rzutniku na zewnątrz lub w środku. Jeżeli będziecie chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami, lub też porozmawiać czy pożartować zabierzcie ze sobą cd,pen drive, lub kartę pamięci z danymi zostaną wyświetlone na rzutniku.

                      Istnieje możliwość ze podane powyżej ceny za jedzenie lub ubytowanie mogą uldze zmianie. Wszystkie informacji o cenach są orientacyjne

                      Mam nadzieję, że impreza się powiedzie, to zostanie przyznane nam dobrą pogodę, a wszyscy uczestnicy wprowadzają w dobry nastrój, który trwa przez cały weekend. Organizatorzy Klub Ténéré Czechy

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                        Wielka szkoda ....

                        W takim wypadku zajmę Twoje miejsce - sam jestem od dawna zarejestrowany ale jeszcze dwóch kumpli leci na pewno a może wyjść tak że z Kielc wystartujemy w 6-ciu... więc nie odwołuj rezerwacji - chętnie skorzystam.
                        Dzięki Czeczen,bo już kleciłem po ichniejszemu odwołanie rezerwacji ( a nie jest to proste ) ,a tak niech koledzy korzystają
                        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                        Komentarz


                          #57
                          Dzięki to już wszystko wiem co i jak

                          Komentarz


                            #58
                            Zamieszczone przez Paweł Zobacz posta
                            Takie pytanie jak szybko odpowiedzieli Wam na rejestracje? Od poniedziałku zero odzewu jeszcze raz wysłać e-mail?

                            dzień dobry,
                            Przykro mi, ale do 30.08 Jestem za granicą, gdzie nie ma dostępu do internetu. Dołącz wszystkie swoje wysłana wiadomość z instrukcją będą przetwarzane tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy za zrozumienie.

                            Flash, tenere czechy

                            Komentarz


                              #59
                              Dogadaliśmy się z Pawłem na domek - czy jeszcze ktoś chce się dołączyć?
                              Ostatnio edytowany przez Gandalf; 3098.

                              Komentarz


                                #60
                                Mam urlop i jadę. Ktoś chętny na wspólną drogę?

                                Czeczen., o której startujecie? MogE się zabrać?
                                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X