Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CZ PL SK 7 międzynarodowy zlot 05-07 wrzesień 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    u mnie tez sie wyklarowało, razem z lemurem lecimy z Krk
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      #77
      Niech moc będzie z Wami. Proszę o godne reprezentowanie naszego forum. Miłej zabawy pany!

      Komentarz


        #78
        Wysłałem do wszystkich registrowanym plan sobota przejażdżki. Mam nadzieję, że został doręczony do wszystkich. Jeśli nie, znajdziesz link do pobrania na stronie wydarzenia na sekcji menu lewej: http://xtzsrazcz.4fan.cz/
        W razie potrzeby, skontaktuj się ze mną

        Komentarz


          #79
          Witam, wyklarowało mi się i też jadę. Nie będę się jużrejestrowa, myślę że załatwię wszystko na miejscu, w razie w biorę namiot. Do zobaczenia na miejscu.

          Komentarz


            #80
            to widze że będzie nas kilka osób na "dziko" mam nadzieje ze nie braknie miejsca do zobaczenia
            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

            Komentarz


              #81
              Startujemy jutro koło 8 z Łodzi więc do zobaczenia na trasie .

              Komentarz


                #82
                Zamieszczone przez pyton33 Zobacz posta
                Witam, wyklarowało mi się i też jadę. Nie będę się jużrejestrowa, myślę że załatwię wszystko na miejscu, w razie w biorę namiot. Do zobaczenia na miejscu.
                Pyton, rezerwowałem dwa miejsca, a kolega się wykruszył, więc jakby co to możesz wziąć jego miejsce, tylko przywieź trochę tego dobrego w płynie, co chyba Twój ojciec robi
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #83
                  To super, w takim razie nie biorę namiotu tylko trzymaj mi to miejsce. Dobre w płynie oczywiście wezmę.

                  Komentarz


                    #84


                    Wg planu:
                    p.24 skręć w lewo na Bystrzycę Kłodzką
                    p.25 200m i mamy granicę CZ-PL
                    i... dupa
                    w prawo czy w lewo? Od tego momentu nihuhu nic się nie zgadza Skręcę w lewo, to po 35.5km przejadę już przez Kudowę Zdrój i żaden kolejny punkt się nie zgadza. Wg p.25 wygląda to tak, jakbym miał po 200m minąć granicę (no i mijam) i mam jechać spokojnie przez kolejne 35.5km prosto lub główną drogą, ale tam niema głównej drogi, tylko dojeżdżam podporządkowaną.
                    pkt.25 Total = 35,6
                    pkt.26 Total = 35,5
                    coś jest nie tak jak powinno

                    Ktoś to rozkminiał, czy z góry zakładamy, że trunek Gianiego wyłoży 90% ekipy?

                    czeski film
                    Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

                    Komentarz


                      #85
                      Hahaha
                      Ja nawet do tego nie zaglądałem.
                      Mało tego posypała mi się drukarka i nic nie wydrukowalem.
                      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                      Komentarz


                        #86
                        No to ustalone. Pijemy

                        Komentarz


                          #87
                          No i problem z głowy
                          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                          Komentarz


                            #88
                            co sie porobiło że się nikt nie melduje ???

                            Komentarz


                              #89
                              Albo tak dobrze sie bawili ze zostali do jutra albo jeszcze nie wrócili przez Gianiego
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz


                                #90
                                Czeczen, offa zapodał i jeszcze wyciągają z błota
                                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X