Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świętokrzyskie "dziczenie" 3,4,5 - 10 -2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    hasło imprezy: "spalimy tą bude'' - trocin
    i '' co to jest??? (na talerzu) niee wiem, daj Gianiemu on i tak nie ma kubkow smakowych'' lemur

    spalimy tą budę - to hasło pamiętam i to się często dało słyszeć w tle ale tego drugiego o kubkach smakowych Gianiego- już nie pamiętam - na czarnej skrzynce też tego nie odnalazłem - musiało być już chyba późno - co najmniej pół litra po 23-ciej

    Komentarz


      Czeczen, a może zamiast wpsominać powtórzymy, ale np zimą na saneczkach? może jakiś kulig dałoby radę?

      Komentarz


        Taaaak, kulig, kulig
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          Jestem zaaa

          Komentarz


            czyli - bez zmian??? Teresy będą nadal ciągnięte tyle że nie po błocie a po śniegu ????

            Komentarz


              Ty to Kasia masz super pomysły.
              Oczywiście, że powtórzyć.
              A kulig jak najbardziej

              - - - Zaktualizowano - - -

              Aha, tylko jak mróz chwyci to nie odkopiemy tych flaszek.
              Ale to nie problem najwyżej na wiosnę się odkopie
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                Spalimy ten kulig !
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  Giani - przecież Twoje wyroby ze śliwki remiszewskiej w occie są tak mocne że nie zamarzają

                  Komentarz


                    Lemur twoje wypowiedzi mają moc hehehe

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez mOtOrynka Zobacz posta
                      Czeczen, a może zamiast wpsominać powtórzymy, ale np zimą na saneczkach? może jakiś kulig dałoby radę?
                      Ja nie widzę przeszkód ... (jak ślepy koń na Pardubicach) - Jak będziesz Kasiu kulig ogarniała to pamiętaj ze ze śniegiem różnie bywa... ...

                      Niestety to nie "śliwki" zostały... "śliwki" zeszły błyskawicznie ... więc "korzeniówka" nie może leżeć na mrozie..

                      Tak na serio to wicie-rozumicie ... temat śniegu jest bardzo śliski i nie da się realnie zaplanowac kuligu z dużym wyprzedzeniem - jak zrobi się pogoda właściwa i będzie duze prawdopodobieństwo zalegania śniegu przez jakieś 2 tygodnie to można działać!

                      Jeszcze jedna sprawa - Mariusz i Szymon stwierdzili że obiecali kilku osobom zwiedzanie świętokrzyskich pagórków i coś tam kminią... - ale to trzeba bezpośrednio od Nich uzyskać informację....

                      Komentarz


                        Zapraszasz na sylwestra ?
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          fylm tutaj bo youtub cos się jeb..e nie wiem o co kaman
                          Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                            fylm tutaj bo youtub cos się jeb..e nie wiem o co kaman
                            https://plus.google.com/u/0/photos/s...80175854934410
                            Link nie działa

                            Komentarz


                              Komentarz


                                A propos KTMów - w moim zdiagnozowano awarię czujnika o tajemniczej nazwie MapSensor.
                                Mam nadzieję, że to tylko to. Kolejne rycie u czeczena nie powinno już mnie zaskoczyć
                                Sowizdrzał
                                KTM 750 6T
                                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X