Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świętokrzyskie "dziczenie" 3,4,5 - 10 -2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    trochę pozno, ale lepiej pozno niz wcale, dzięki za spotkanie i fajną zabawe.. domki, jedzonko suuper (kielbaska włoskaaa mniaaam) noo jak przybyłem to czułem sie jak gosc wyjatkowy za co b.dziękuje organizatorom (tu też mocno zadziałał mój kuzyn od Haliny z Kontrakcic z ryl pasza w kapsie B.Mike) w nocy troszke gorzej bo Mariolka chrapala i bąki puszczala ale jak ja to mowie po pijaku sie nie liczy...
    WP_20141003_002[1].jpgWP_20141003_003[1].jpgWP_20141003_004[1].jpgWP_20141004_001[1].jpgWP_20141004_002[1].jpgWP_20141004_002[1].jpgWP_20141004_003[1].jpgWP_20141004_006[1].jpgWP_20141004_008[1].jpgWP_20141004_009[1].jpgWP_20141004_012[1].jpgWP_20141004_012[1].jpgWP_20141004_013[1].jpgWP_20141004_014[1].jpgWP_20141004_014[1].jpgWP_20141004_016[1].jpgWP_20141004_017[1].jpgWP_20141004_019[1].jpgWP_20141004_020[1].jpg
    P.S wasze dywagacje forumowe mnie przerażają. Zmontuje jakiegoś filma jak sie troszke czasu znajdzie.
    hasło imprezy: "spalimy tą bude'' - trocin
    i '' co to jest??? (na talerzu) niee wiem, daj Gianiemu on i tak nie ma kubkow smakowych'' lemur
    Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

    Komentarz


      Czekam na filmik.. Może trochę gdzieś mnie będzie widać..

      Komentarz


        Mike - tu trochę widać...



        Tu natomiast widac głębokie przemyślenia ... "co ja powiem żonce...???"



        Duże brawa dla grupy turystycznej która wykazała się determinacją i znakomitą współpracą!

        Junak malkontentem jest i już....

        Komentarz


          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          ....

          Junak malkontentem jest i już....
          Eeee tam, niektórzy spierd..li zabawe...

          pozdr.

          Komentarz


            Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta

            Tu natomiast widac głębokie przemyślenia ... "co ja powiem żonce...???"
            Powiedzialem tylko: I'm back!
            i gdyby nie błoto pewnie rzuciła by mi sie w ramiona
            Poza tym trasa mi sie bardzo podobała, Dopiero dziś domyłem moto i ubrania.

            Komentarz


              Fajna imprezka błoto było chyba wszechobecne.Trasa turystyczna nabiera nowego znaczenia wobec tego co widać na fotkach
              KTM-y na sznurkach latają, co to jakieś oszczędności na paliwie czy do serwisu jadą
              Miki dasz siÄ™ karnÄ…c ?
              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

              Komentarz


                Witam jako nowy forumowy użyszkodnik i również dziękuję za super organizację, tutaj ukłony w stronę Czeczena Specjalne podziękowania dla grupy błotnisto-bagiennej za wspólną przeprawówkę i aktywnie spędzony czas w wesołej atmosferze. Jeśli w przyszłości będą kolejne edycje "dziczenia" ew. spontaniczne off-owe ustawki to jestem jak najbardziej na tak

                Komentarz


                  Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                  ... w nocy troszke gorzej bo Mariolka chrapala i bÄ…ki puszczala ale jak ja to mowie po pijaku sie nie liczy...
                  haha ... dobrze że na Ciebie trafiło

                  Komentarz


                    Brązowy polar z Keczuły, czyj to? Zabrałem ze sobą, bo jakoś mi pasował do Siedlara

                    Komentarz


                      Soedlar montuj filmik

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Bigmike Zobacz posta
                        Soedlar
                        aśe naebałem

                        Komentarz


                          Kto jako jedyny przejechał bagienko?

                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                            Piękne te dyskusje o siatkówce

                            ...ale... NIC! nie zmieni faktu że dostaliscie straszny łomot! a teraz próby manipulacji przy składach,zasadach,małych punktach,przecince,strzelnicy .. przypominają wpisy w stylu... "oring na wysprzęgliku puścił,zagotował się,styki wypaliło,uszczelka pod głowica zdechła,mapy się przestawiły,aku padło .. itd." Nie łamcie się jednak! (czyt. nie sprzedawajcie tych katondonów)- bedziecie jeszcze mieli szansę sie odegrać! i na boisku, i w terenie (jeśli serwisy dadzą rade) Nie zauważyliście że oddaliśmy najlepszego zawodnika do Waszej drużyny? ... bez Jaca to z "dychy" byście nie wyszli.. ... za to w naszej drużynie mieliśmy Madzię!!! która rozpracowaniem taktyki drużyny i umiejętnościami bije na głowę... 'Antigę'

                            Tak ogólnie ... w przyszłości warunkiem niezbednym na spotach powinno być boisko do siatkówki!
                            Czeczen, dziękuję bardzo ale spraliśmy im tyłki jako drużyna - zajebiście zgrana drużyna koniecznie musimy to powtórzyć!!!

                            Komentarz


                              Z b i ó r f o t e k

                              Komentarz


                                Hehehehe fajnie było, hehehehe

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X