Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świętokrzyskie "dziczenie" 3,4,5 - 10 -2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bardzo dziękuję za liczne przybycie i stworzenie genialnej atmosfery!
    Nie wszystko wyszło dokładnie tak jak było planowane ale ... powiedzenie "spalimy te bude!" teraz odnosi się do tego lokaliku ze słońcem w nazwie..
    Dziękuję bardzo Majkowi za ogarniecie kociołka! Krzyśkowi za nieocenioną pomoc
    Dziewczyny pokazały... jak sie jeździ i gra w siatkówkę! Jak to ładnie 'Zielony LIS' określił ... powiedzenie "jeździsz jak baba"nabrało innego znaczenia
    Mariuszowi i Szymonowi za poprowadzenie trasy "turystycznej" która dzięki ich inwencji okazała się trasą ... zaskakującą i bardzo ciekawą
    Na podsumowanie .... stało sie coś czego już od dawna nie pamietam ... Janusz (gospodarz Wilkowej chaty) powiedział że z pzryjemnością ugości nas w przyszłości!!!

    Komentarz


      Bo bawic sie to trza umic zachowywalismy sie grzecznie, spokojnie i kulturalnie to i gospodarze zadowoleni
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        To najważniejsze...moje kulinarne talenty mam nadzieje ze tak jak rozmawialiśmy na zlocie Przemo będziemy odkrywać wspólnie na następnych spotkaniach, tylko pamiętaj o tym aby wcześniej dać mi znać co i jak! Bo pomysłów jest mnogość..wszyscy stworzyli ten klimat i dlatego zawsze jak się spotykamy w tym gronie to jest....sam wiesz!Generalnie bardzo ładnie to napisałeś... Heyaa

        Komentarz


          Ja również bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas i świetną atmosferę... wcale nie chciało się wyjeżdżać! Powrót też bezproblemowy, całkiem ładnymi drogami Dzięki Wam wszystkim

          Komentarz


            Ja też nie powiem złego słowa, pensjuna gdzie spałem git ale z racji tego że nie było w niej możliwości zjedzenia śniadania - do spalenia
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Nasz zaprzęg też właśnie dotarł w okolice Wrocławia. Dzięki za super atmosferę i nie zapomnianą przygodę. Będziemy długo wydłubywać trawę z motocykli pochodzącą z pod kieleckich mokradeł. Postaram się jakiś krótki filmik wrzucić z trasy "turystycznej"

              Komentarz


                Tak jest trasa szosowo-turystyczna (za namową jej uczestników, po zadanym pytaniu: "Mariusz dużo jeszcze tych afaltów?" ) zmieniła swój bieg (a może raczej przekrój) o 180 stopni
                Nie brakowało nam wody, błota, przygód (zgubiona klema w nieodpowiednim momencie, zlana Afryka i suszenie jej filtra, moje lądowanie na kierownicy, łancuch upadły - tez w najmniej odpowiednim momencie, i Pan leśniczy? - podobno jak się okazało jakiś "kłusarz" )
                błoto1.jpgodpalanie.jpgbartek w błocie.jpgbobry.jpgWP_002043.jpg
                WP_001956.jpg

                Komentarz


                  Żal dupę ściska ,ale wszystko jakoś tak stanęło na głowie ,liczę że na wiosnę .....

                  Komentarz


                    generalnie przyznaje że temat szutrowy jak dla mnie był mocny no ale pokazuje niesamowitą grę zespołową która odbyła się na bobrzej polanie - dziękuję wszystkim za pomoc i kapitalną zabawę - impra tradycyjnie na wysokim poziomie - no ale chyba Czeczeńskie Spektakle zawsze wychodzą dobrze. Przemku ukłon dla Ciebie

                    jak to lis z kierownicy powiedział po sobotniej szutrowej wyprawie - dopóki nie będę miał wody pod oczami - TENERA będzie jechać
                    Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                    Komentarz


                      Dzięki wszystkim za imprezę.
                      Było jak zwykle zacnie. Oby więcej takich spotkań.
                      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                      Komentarz


                        Dawać filmy tyutaj...

                        Komentarz


                          Już wiem dlaczego przegraliśmy, to Reni wina,
                          zdjęcie dokładnie pokazuje przewinienie



                          I do tego nie czuła się z tym źle



                          Kilka fotek z meczu i pizzerii





                          Sędzia jak to przystało na nauczyciela obijał się na całego





                          nie szukałem tu okularów





                          zgadnijcie kto to



                          jak to na loży szyderców









                          no dobra
                          ja też kilka razy oszukałem













                          Kaśka pokazywała jak straciła jaja





                          Kulturalnie przed 21 szą wszyscy zmienili lokal i nie trzeba było wzywać psiarni dla Pań z gónego pokładu



                          Więcej zdjęć nie mam, robił ktoś wyczyny trocina drugiego dnia?
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                            Już wiem dlaczego przegraliśmy, to Reni wina,
                            zdjęcie dokładnie pokazuje przewinienie
                            To zdjęcie jest przerobione!!

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              Więcej zdjęć nie mam, robił ktoś wyczyny trocina drugiego dnia?
                              Jakie ?
                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz


                                Fajne te fotki z siatkówki
                                Jak już pracowałeś z tymi zdjęciami żeby Renię wrobić to trzeba było jeszcze przyciąć jedno ..... tak na pół...




                                PS.

                                Po sprzątaniu okazało się że .... zostały trzy butelczyny wody ognistej! Zakopuję w lesie do następnego spotkania!

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X