Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VII edycja XTZ club ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
    Wlasnie, 2 trasy to dobra sprawa... czesc osob moze sobie poleciec szutrami i po czarnym, a czesc powsciekac sie offem
    Dokładnie,nie wszyscy mogą,chcą,potrafią się wscieklac a tak jest fajnie bo impreza bez względu na preferencje integruje fajnych ludzi
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Ale tu mowa o spotkaniu forumowym a nie pojeżdżawka 10 ciu osób po lesie czy błocie. Sam widzisz czeczen że nie ma ludzi którym by się chciało gdzieś jechać to raz a drugie to jakoś organizatorzy też nie garną się za bardzo do oranizacji czegoś takiego.
      Ja od razu powieziałem że nie podejmuje się czegoś takiego, mam niemiłe doświadczenia
      Marcin, z takim podejściem nikogo do organizacji zlotu nie zachęcisz.

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Autsi (Mariola) Zobacz posta
        Marcin, z takim podejściem nikogo do organizacji zlotu nie zachęcisz.
        Ale mogę zaoszczędzić mu nieprzyjemności albo rozczarowania.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Nam się udało zorganizować bez jakichkolwiek nieprzyjemności lub rozczarowania. Kto był ten wie że było super.

          Komentarz


            #20
            Standardem jest narzekanie,marudzenie Junaka.... tym nie trzeba sie przejmować Za mało/za dużo ,za daleko/za blisko ,za szybko,za wolno,za ciepło /za zimno itd..... urodzony malkontent! Ważne jest dokonanie wyboru regionu kraju,terminu - reszta jest do ogarnięcia

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Ale mogę zaoszczędzić mu nieprzyjemności albo rozczarowania.
              To zastanów się czy chcesz żeby były organizowane zloty, czy chcesz zaoszczedzic ludziom rozczarowań?
              Kto nie ryzykuje ten nie ma a jak historia pokazuje można się też mile zaskoczyć.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Autsi (Mariola) Zobacz posta
                To zastanów się czy chcesz żeby były organizowane zloty, czy chcesz zaoszczedzic ludziom rozczarowań?
                Ja bym chciał i to i to
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Siema ale sie brandzlujecie Wilkasy i Biebrza tam było zacnie

                  Komentarz

                  PracujÄ™...
                  X