Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta - Wiosenne spotkanie XTZClub

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ankieta - Wiosenne spotkanie XTZClub

    W tym temacie wybierzmy region kraju gdzie zorganizujemy spotkanie. Ankieta aktywna przez miesiac
    77
    Pomorskie, Zach. Pomorskie - odwiedziny grobu Krzyśka
    0%
    12
    Warminsko-Mazurskie , Podlaskie - Wilkasy,Gugny itp
    0%
    15
    Lubuskie,Wielkopolskie, Kujawsko Pom.
    0%
    10
    Mazowiecki,Łódzkie
    0%
    13
    Świetokrzyskie,Śląskie,Małopolskie
    0%
    8
    Dolnośląskie,Opolskie
    0%
    6
    Podkarpackie,Lubelskie
    0%
    13

    The poll is expired.


    #2
    Ja to myślę że lepiej chyba wydłużyć ją do dwóch albo trzech, im więcej głosów tym lepsze i większe rozeznanie.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      a czy nie jest warto połączyć zloty z AT na twierdzy Kłodzkiej? przecie na ich zlocie zawsze jest kilka ST i odwrotnie.

      Komentarz


        #4
        Wg mnie bez sensu.
        To nasza impreza, zaraz się zrobi komercyjny zlot!


        Zamieszczone przez arturgta Zobacz posta
        a czy nie jest warto połączyć zloty z AT na twierdzy Kłodzkiej? przecie na ich zlocie zawsze jest kilka ST i odwrotnie.
        Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
        Loud pipes save lives...
        https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
          Wg mnie bez sensu.
          To nasza impreza, zaraz się zrobi komercyjny zlot!
          Dokładnie, to ma być spotkanie forumowe a nie pomieszane z czarnuchami.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Nie ma sensu robić dużego "zlotu". Myślę że to musi być spotkanie jak dotąd. Forumowych ludków.

            Komentarz


              #7
              Zlotów dużych,klubowych,komercyjnych ogólnodostępnych jest bez liku... tu założeniem jest spotkanie się w gronie forumowym ... ale z pewnością każdy będzie mile widziany

              Komentarz


                #8
                Ja nie głosuje. Miejsce mi wisi
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  A jaki mniej więcej termin spotkania będzie wiosną?

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    Zlotów dużych,klubowych,komercyjnych ogólnodostępnych jest bez liku... tu założeniem jest spotkanie się w gronie forumowym ... ale z pewnością każdy będzie mile widziany

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Paweł Zobacz posta
                      A jaki mniej więcej termin spotkania będzie wiosną?
                      pewnie tak, to też będzie poddane ankiecie, przynajmniej dobrzy by było

                      Komentarz


                        #12
                        A ok

                        Komentarz


                          #13
                          Tak się podzielę z Wami myślą, którą wymieniłem z Przemem w Wilkowie. Spotkać się możemy wszędzie,
                          napić i pojeździć też wszędzie. Ale jeśli można to spotkanie połączyć z czymś dobrym - np. z odwiedzeniem
                          Rodziny po zmarłym Koledze, to jestem za tym żeby to robić jak najczęściej, jeśli oczywiście ten pierwszy
                          raz nam się sprawdzi. Każdy z nas wie o jaki gest solidarności czy pamięci tutaj chodzi.

                          Jeśli się na to zdecydujemy, to możemy zrobić dobrowolną zrzutkę na jakieś symboliczne prezenty dla dzieci
                          - one im go nie zwrócą, ale chociaż pomogą się uśmiechnąć. Deklaruję się do ogarnięcia zrzutki, zakupów
                          (kojarzę trochę te dziecięce tematy) i oczywiście szczegółowego rozliczenia się przed darczyńcami, których lista nie zostanie upubliczniona.

                          Z resztą... za parę dni jest pod Cz-wą podobny zlot poświęcony pamięci Orzepa. Podpatrzę jak to robią Koledzy z advrider.
                          Chociaż wolałbym, aby takich okazji nie było.

                          P.S. Czy można - Adminie - zmienić swój głos w tej ankiecie? Chciałbym aby był spójny z tym co napisałem wyżej
                          Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369. Powód: P.S.
                          Sowizdrzał
                          KTM 750 6T
                          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                          Komentarz


                            #14
                            Nie łączyłbym zlotu z innym forum, próbowaliśmy kiedyś czegoś takiego na TA i nic z tego nie wyszło. Patrzyłem na wyniki ankiety i moim zdaniem należałoby ograniczyć miejsce do mniejszej ilości opcji i konkretniej podać gdzie miałby się zlot odbyć Teraz głosy są podzielone mniej więcej równomiernie na kilka miejsc.

                            Komentarz


                              #15
                              Glosy sa bardzo podzielone widze... może jak czas ankiety sie skonczy, wybierzmy ze 3-4 lokalizacje z najwieksza liczba glosów i niech sie zadeklarują chętni do organizacji z podaniem konkretnej miejscówki, wtedy mozna zaglosowac jeszcze raz...
                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X