Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ankieta - Wiosenne spotkanie XTZClub

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Znowu głosowanie,
    wybrać które miejsce ma najwiecej głosów i wtedy szukać osoby chętnej do organizacji.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Jeżeli wygra LUBELSKIE, to ja i Renia podejmujemy się organizacji spotkania. Mamy już kilka pomysłów

      Komentarz


        #18
        Koniec głosowania!

        Sporo osób głosowało - ciekawe ile będzie na spotkaniu

        1. Warmińsko-Mazurskie,Podlaskie - zwycieżyło w głosowaniu!
        2.Lubelskie,Podkarpackie
        2.Mazowiecki,Łodzkie

        W związku z powyższym czekamy tydzień czasu na chętnego do organizacji w regionie który zwycięzył. (nie jest to nic wymagającego - wystarczy znaleźć miejscówkę i zarezerwować termin - a trasę objechać przy okazji)

        Jeżeli po upływie tygodnia nie będzie osoby chętnej- to organizację powierzymy - Adamowi i Reni -którzy wyrazili ochotę na ogarniecie tematu! - Dziękujemy

        ... bo w Mazowieckie i Łódzkie to jakoś nie wierzę...

        Termin.... - z tym bedzie słabo - ale załatwimy to w nastepujacy sposób - Organizator (jak już bedzie wiadomo KTO) sam wyznaczy termin! (czyli podejmie samodzielnie decyzje lub zaproponuje kilka teminów pod głosowanie)

        Komentarz


          #19
          Robercik, Benek, Orzełek do dzieła!
          Nakręcimy drugą część Reksia na wakacjach :-)
          Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
          Loud pipes save lives...
          https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

          Komentarz


            #20
            Organizacja...no nie ogranizowałem nigdy nic takiego, ale chętnie się podejmę Mieszkam 26 lat na mazurach, sporo tras o różnym stopniu uterenowienia mam w okolicach Giżycka - od błota po pachy, przez szuterki między polami i krowami aż po asfalciki po Mazurskich wiochach z fajnymi widokami. Miejsc na nocleg też jest od ch... i ciut ciut, więc fotki pocykam i coś wspólnie wybierzemy. Kolega organizował rok temu spęd transalpów w ololicy i impreza mega udana, więc wsparcie jako takie mam, ale było by spoko jak ktoś od nas z okolic pomógł - chociażby jako drugi pilot
            a tu taka kryptoreklama:
            WP_20141005_001.jpg

            No i atrakcje (bardziej lub mniej legalne):
            shoot.jpg

            Komentarz


              #21
              Do pomocy na miejscu trudno mi będzie się zgłosić (odległość), ale jak dostanę ślad trasy
              albo zarys chociaż, to go odpowiednio ogarnę na różne formaty GPS dla ludzi
              O publikowaniu śladu zdecydują oczywiście organizatorzy
              Sowizdrzał
              KTM 750 6T
              Nie wierz, nie bój się, nie proś!

              Komentarz


                #22
                No to mamy organizatora!

                OrzełekNGI

                Myslę że ekipa "cór rybaka" czyli - Łojek,Robkri,Beny pomogą! ... i Kajtka obudźcie!

                Organizacja to nic trudnego - podstawa to miejscówka - dobrze jak jest niedroga i jest mozliwość wyżywienia na miejscu (bar- restauracja)- nie ma co się bawić w zamawianie posiłków bo z tym to zawsze są problemy. Najlepsza jest jakaś niewielka - tak na 40-60 osób - wtedy unika się problemów związanych z "przeszkadzaniem" innym... Rezerwacja miejscówki na podstawie zaliczek przelanych na konto - wtedy nie ryzykujesz wtopienia większej kasy. Fajnie jeżeli bedzie kawałek trawnika na boisko.... Trasy - dla "lokalesa" to najmniejszy problem Wiesz gdzie moża-warto jechać
                Termin wybierz sam - taki jaki jest wygodny dla Ciebie(lub 2-3 terminy kiedy masz czas, pod głosowanie) - inaczej nigdy nie ustali się terminu który pasuje wszystkim. Atrakcja z drugiego zdjecia jest jak najbardziej legalna (no może nie w tym miejscu ) ale mogę zabrac swojego HawkenaGP i jak jest w okolicy strzelnica to mozna ogarnąć zawodyCP na dystansach 25 i 50m ... np. o puchar Warmii i Mazur pod postacią flakonu "wody niezwykłej"

                Komentarz


                  #23
                  Fajnie gdyby cos bylo procz jazdy, strzelnica dobry pomysl... Aa jesli chodzi o termin to jedno chcialbym zaproponowac: sugerowalbym nie wybierac terminow powiazanych z dniem swiatecznym czyli tzw dlugim weekendem, ludzi od h..a z reguly wyzsze ceny, pelno samochodow na drodze, aa i w robocie wszyscy sie rzucaja na to wolne i jest walka

                  Sent from my RM-825_eu_poland_261 using Tapatalk

                  Komentarz


                    #24
                    Ponieważ wygrał rejon mazursko - podlaskie, możemy wziąć również pod uwagę ten drugi region, sporo legalnych piachów, piękne widoki i dodatkowo niewiele ludzi - oczywiście prócz Augustowa.

                    Komentarz


                      #25
                      Fajne są tam tereny widokowe wzdłuż Biebrzy, bunkry twierdza Osowiec.

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                        Ponieważ wygrał rejon mazursko - podlaskie, możemy wziąć również pod uwagę ten drugi region, sporo legalnych piachów, piękne widoki i dodatkowo niewiele ludzi - oczywiście prócz Augustowa.
                        Bardzo chciałbym uczulić i zaznaczyć że mówimy Warmińsko-Mazurskie, tudzież Warmia i Mazury nawet moja rodzina z Warszawy i woj. Mazowieckiego przyjeżdżająca do mnie w odwiedziny twierdzi że przyjechali na "Mazurki" co mnie trochę denerwuje ale jako tolerancyjny i cierpliwy od czterdziestu lat mieszkaniec Warmii nie okazuję tego tylko delikatnie poprawiam, wracając do tematu to bardzo się cieszę że ente "Spotkania XTZClubu" wracają na te tereny . Nie jest to wielki problem ani przedsięwzięcie przerastające możliwości jednej a tym bardziej kilku osób. Ostatnio byłem na małym rajdzie rowerowym w okolicach Sorkwit, bazę wypadowa mieliśmy w gospodarstwie agroturystycznym które z powodzeniem może przyjąć grupę kilkudziesięciu osób. Możemy też zarezerwować miejsca w Wilkasach, tam nas znają, wiedzą że "trzody nie robimy" na pewno znajdą dla nas parę domków. Termin uzgodnimy w międzyczasie, sądzę że przełom kwietnia i maja sprawdzał się do tej pory więc pozostaje wybrać tylko konkretny weekend. Oczywiście rada Czeczena jest bardzo dobra unika się potem nerwówki i kombinowania, bo ktoś był tylko jedna dobę więc zapłaci mniej a reszta potem musi się spinać żeby uzbierać na zapłacenie za wynajęcie domków. Tak więc zainteresowani, proszę uwzględnić wiosenne spotkanie w swoich kalendarzach . Myślę że najpóźniej na dwa miesiące przed będzie już konkretna data i miejsce ustalone. A jeśli koledzy z woj. Podlaskiego maja jakieś swoje fajne miejsca to dlaczego nie, Gugn nie mogłem zaliczyć to chętnie tamte tereny odwiedzę.
                        Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                          Możemy też zarezerwować miejsca w Wilkasach, tam nas znają, wiedzą że "trzody nie robimy" na pewno znajdą dla nas parę domków.
                          .... czy aby napewno???...

                          Pablo - pełna zgoda - tylko zeby coś ogarnąć dobrze jest kiedy zajmie się tym ktoś miejscowy... choć kiedyś ogarneliśmy "zdalnie" spotkanie w Gugnach nad Biebrzą i tez było fajnie! http://www.xtzclub.pl/threads/8689-I...-wrze%C5%9Bnia

                          Kamilol - jesteś z Podlasia - zawsze możesz coś zaproponować - te klimaty są niepowtarzalne i zdecydowanie ciekawsze niż oklepane Mazury .... (nie bijcie ) - ważne żeby załapać się nad jeziora...przed sezonem.

                          Komentarz


                            #28
                            Czy Mazury, czy Warmia, czy Podlasie...hmmm...zawsze można z piątku na sobotę jedna miejscówa a z soboty na niedzielę gdzieś indziej...ale to chyba nie dobry pomysł jak ktoś "zaniemoże" na przykład ośrodków w okolicy jest sporo i na prawdę są lepsze niż Wilkasy. Zerknijcie:

                            WITAMY W SERCU MAZUR Relaks w otoczeniu przyrody Zatoka Kal jest położona w samym sercu Mazur. Jej granice wyznacza brzeg jeziora Święcajty, które znajduje się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i bezpośrednio łączy się z jeziorem Mamry – jednym z największych jezior w Polsce. REZERWUJ ONLINE Nasze

                            boisko, ognisko, dzikie węźe No i kajaki - i tu pytanie: jak wy się zaopatrujecie na inne rozrywki poza jazdą po okolicach? Mam na myśli właśnie kajaki - 2-3 godzinki po okolicach.

                            Komentarz


                              #29
                              Nie wiadomo czy będzie czas na kajaki.
                              No chyba, że w niedziele od rana na otrzeźwienie
                              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                              Komentarz


                                #30
                                Dla mnie może być zlot z relokacją bo tak to każdy wie jak będzie wyglądała jazda w sobotę rano
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X