Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywna Słowacja czyli forumowe spotkanie niezależne od marki pojazdu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    1.Junak
    2.Beniamin
    3.Rootolf
    4.Autsi
    5.Johny B
    6.Lemur
    7.Znikopis
    8.Daro
    9.Motorynka
    10. RENIA
    11. AdamB
    12. ArturS

    Komentarz


      #17
      No to niewiele osób pojedzie na Słowację.... wartością jest spotkanie ze znajomymi - motocykle mogą spotykać się w serwisie
      Mieliśmy zajechać na zlot w drodze na Bałkany - teraz lecimy prosto - choć bardzo kusi ta "alternatywa"

      Komentarz


        #18
        to może spotkamy się w Czarnogórze??

        Komentarz


          #19
          pytanie na ile nocy robimy to spotkanie na jedną z piątku na sobotę czy z soboty na niedzielę czy może z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę ????

          Komentarz


            #20
            - - - Zaktualizowano - - -

            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
            to może spotkamy się w Czarnogórze??
            Jak nie ..jak tak! Erwin już szykuje grunt w BiH (czytaj -skupuje całą rakije z okolicy..)

            Lemur! - ogarniaj temat jak się zdeklarowałeś!

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
              pytanie na ile nocy robimy to spotkanie na jedną z piątku na sobotę czy z soboty na niedzielę czy może z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę ????
              Wydaje mi się, że pt-nd, bo kto pojedzie na kacu na drugi dzień?
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                #22
                Piątek-niedziela. Ja wolę wyjechać po pracy w piątek i już piwkować

                Komentarz


                  #23
                  ogarniam powoli ale to nie łatwe bo mają poszachowane, a chciałem jak najbliżej jeziora z boiskiem do tej waszej siatki czy tam piłki nożnej, Rafa by nas wzięła ale nie mają miejsc mają jeden dom po 40 zł od łba a dwa osobne ale po 65 od łba to trochę drogo

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Znalazłem taki temat nad sławetnym Jeziorem Jeziorsko http://www.eholiday.pl/noclegi-fg0046.html jest boisko dla chętnych do cięcia w piłę, pytałem wstępnie i jest miejsc, na obecną chwilę na 16 osób może i więcej by było, mamy restauracje na ośrodku od 9.00 otwierają, sklep ok 1,5 km od miejsca, teren parkingu ogrodzony, miejsce na ognisko jest koszt drzewa 100 zł chyba że przywieziemy swoje domki jedne są po 50 zł z łazienkami a drugie po 40 zł z łazienkami na zewnątrz ale to chyba nie kłopot, a więc proponuje żeby podzielić się kosztami na pół i żeby to wziąć po 45 zł na głowę, ciężko znaleźć coś tańszego ponieważ mają prawie pełne obłożenie w okolicznych ośrodkach i trzymają cenę, w kilku pytałem i jest pozajmowane, Jezioro jest w odległości ok 100 metrów, kobitka powiedziała że przechodzimy za drogę i jest jezioro. Napiszcie proszę co sądzicie o takiej cenie czy jest to akceptowalne - ponieważ wypadałoby pomału się deklarować. Minus że domki są nieogrzewane żadnymi kaloryferami są natomiast ocieplone a więc trzeba dogrzać się samemu co byście powiedzieli na ewentualne spływ kajakiem ??? bo zauważyłem że organizują, wiem że gra w siatę nie ma sobie równych ale szczerze to powiem że na kacu jeszcze kajakiem nie pływałem więc może byśmy spróbowali - napiszcie co myślicie o takim pomyśle

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Kajaki są dwu osobowe 80 zł za cały kajak spływ od tamy w kierunku Uniejowa do morza czas spływu ok 2 do 5 h zważając na to że bylibyśmy lekko zmęczeni to stawiam na 3 do 4 h a więc zostaje czas na przejażdżkę po okolicy i granie w siatę ale to już decyzja należy do Was czy robimy temat z kajakami. Jeśli by ktoś chciał namiot to koszt postawienia wigwamu równa się 15 zł od osoby za nockę . drogie to drzewo mają bo w sumie 100 zł na jedno ognisko
                  Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                  Komentarz


                    #24
                    Dla mnie miejscówka ok, pomysł z kajakami też fajny o ile pogoda pozwoli.

                    Komentarz


                      #25
                      mi tez sie podoba...

                      Zamieszczone przez johny_b Zobacz posta
                      Dla mnie miejscówka ok, pomysł z kajakami też fajny o ile pogoda pozwoli.
                      a jak nie bedzie pogody to bedzie adventure !

                      Komentarz


                        #26
                        jest druga opcja http://www.eholiday.pl/noclegi-kb3512.html tańsza opcja za osobę w domkach 120 zł na 4 osoby , w domkach grzejniki są ale 1zł kosztuje 1 kw, jeśli nie grzejemy to prąd kosztuje dodatkowo przy tylko włączonym świetle ok 5 zł, namiot 15 zł osoba, boisko jest, minus tej opcji- restauracje mamy 3km to już daleko jeśli byśmy chcieli zjeść śniadanie, dzwoniłem odnośnie kateringu i nie do końca może to być dla nich opłacalne jechać z samymi śniadaniami do nas coś mlaskali, a z rana wątpię żebyśmy byli w stanie jechać, natomiast drzewo mają tańsze bo podobno na noc starcza kupić za 20 zł , więc decyzja należy do Was

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        tutaj mamy zdjęcia tej drugiej opcji https://www.facebook.com/domkiletnis.../photos_stream jeśliby sobie coś zorganizować na śniadanie to aneksy mamy na drzewie zaoszczędzamy ok 160 zł na całą grupę jeśli Pani mnie nie wkręciła minus to te ogrzewanie jak ktoś zapomni wyłączyć na noc a będzie ustawione na ful to może nawalić prądu na 30 zł to leci to na cały domek

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        to są zdjęcia do pierwszej opcji http://www.sumex.noclegiw.pl/#

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        Pogodę wstępnie sprawdzałem i ma być lekkie zachmurzenie prze 3 dni z przejawami słońca piątek ładnie sobota za chmurą niedziela prawie ładnie

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        Miło by było jakbyśmy się tak sprężyli wśród zadeklarowanych i dali znać co na te opcje sądzimy- żebym mógł to dzisiaj lub jutro z rana klepnąć, myślę że jeśli ktoś ponad stan się pojawi to i tak go jakoś dokleimy albo nam doniosą coś do spania
                        Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                        Komentarz


                          #27
                          Ja jestem za opcją numer 1 z względu na wygodę

                          Komentarz


                            #28
                            A pod namiotem można?

                            Komentarz


                              #29
                              Dla mnie też opcja 1 git.
                              Najważniejsze to zawsze jest jedzenie
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
                                A pod namiotem można?

                                no szefie proszę czytać to co zamieściłem tak można napisałem że w każdej opcji jest namiot 15 zł od osoby a prysznice to w domkach będą to się przecież dogadamy

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X