Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ 2010 PL+CZ+SK MORSKO

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                Usunięte na żądanie użytkownika
                Ostatnio edytowany przez Gość; 54.

                Komentarz


                  Niestety na okolice weekendu, w którym jest zlot szykuje mi się służbowy wyjazd..
                  Trwa proces myślowo-decyzyjny jak to wszystko mam sobie zorganizować..
                  1. Załatwiam sprawy służbowe, na zlocie mnie nie ma.
                  2. Sprawy służbowe środa-piątek jadę załatwiać motórem. W piątek wieczór, ew. sobotę rano się zwijam i jadę na zlot. Niestety jak wrzucę do kufra komputer, to miejsca na aparat nie starczy, a szkoda by było..

                  Zawsze coś..

                  Pozdrawiam,
                  Gosia
                  Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                  Komentarz


                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez szymek1960 Zobacz posta
                        Aparat wysyłasz kurierem na miejsce Zlotu.
                        Jak będziesz już wiedziała wszystko to daj znać, ja jadę sam więc miejsce na aparat się znajdzie.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Usunięte na żądanie użytkownika

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                            Zamieszczone przez szymek1960 Zobacz posta
                            Aparat wysyłasz kurierem na miejsce Zlotu.
                            Jak będziesz już wiedziała wszystko to daj znać, ja jadę sam więc miejsce na aparat się znajdzie.
                            OK., dzięki Będę wiedzieć za 2 tygodnie co i jak. Myślę, że wszystko jakoś się uda, póki co nie odpuszczam i zamierzam co najmniej na chwilkę się pojawić pomimo zniknięcia z listy

                            Pozdrawiam,
                            Gosia
                            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                            Komentarz




                              Leszek czy znajdzie się jeszcze miejsce na moją krowę(ST) i taki kawałek miejsca 2mx2m, jak nie będzie miejsca to przynajmniej na motocykla bo mogę spać pod tenerą,

                              szymek dziękuje ze nie będzie tradycyjnego rzutu wałem , bo znowu bym sobie coś zrobił

                              jestem chętny przeznaczyć moje żelastwo do konkurencji jako 10 motocykl (z kompletem kufrów )

                              i będę śpiewał razem z Bartasem, przygotowywać stopery do uszu,

                              a nawet jak już za późno to i tak przyjadę

                              bo tylko dlatego (i nie tylko) zmieniłem prace i dostałem w pizdu urlopu

                              no to do zobaczenia, a ten kto był na II zlocie powinien mnie rozpoznać
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X