Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot XTZ 2010 PL+CZ+SK MORSKO

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mam pytanie co do trasy turystycznej. Co będzie do zobaczenia?
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      Obiecano mi w robocie wolne w tym terminie jeśli odpowiednio często będę się przypominał, namiot kupiłem, więc nie wypadałoby się nie dopisac.

      Ja mam także pytanie odnośnie trasy turystycznej, a mianowicie jaka mniej więcej będzie jej długośc? (przegląd motka mi się zbliża nieubłaganie a przed zlotem nie mam ani czasu ani kasy by go zrobic )
      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

      Komentarz


        na samym miejscu gdzieś w okolicach 150km

        Komentarz


          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
          Mam pytanie co do trasy turystycznej. Co będzie do zobaczenia?
          To będzie niespodzianka

          Komentarz


            Nie no podaj, bo od tego zależy czy przyjedziemy, czy też zamiast na zlot zrobimy 2 kursy gdzieś nad morze...
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                dziękuję KofS,trafiłeś w sedno. Bartas,jeżeli chcesz przyjechać nastawiając się na zwiedzanie, to lepiej jedź nad morze. Poważnie. Ja nie jestem w stanie zapewnić Ci wystarczających emocji związanych ze zwiedzaniem i obawiam się, że może się to stać zarzewiem jakiegoś nieporozumienia na tle zlotu. W moim i nie tylko moim mniemaniu, zlot ma na celu umożliwienie spotkania się ludzi o zbieżnych zainteresowaniach i zintegrowania się w gronie forumowiczów (sic!) oraz może jakie pobudzenie aktywności na forum tychże, coby nie wyglądało,że na forum zarejestrowanych jest użytkowników X a udziela się raptem kilku...taki zlot może ośmieli tych nieśmiałych.
                Natomiast wycieczka którą chcemy z kolegami zaproponować w ramach zlotu, nie jest pro tourem z pilotem,tłumaczem i psem przewodnikiem, tylko ma służyć temu, aby ci co jeszcze na Jurze nigdy nie byli, poczuli posmak urody tego miejsca i może mieli ochotę jeszcze tam wrócić np. we własnym zakresie, np. na motórze i np. pozwiedzać z np. przewodnikiem.
                Howgh!

                Komentarz


                  bardzo trafna odpowiedz
                  z mojego punktu widzenia ja nastawiam się całkowicie na integrację

                  Komentarz


                    jest czas na zwiedzanie ,musi być też na integracje

                    Komentarz


                      Bartas tylko zadał pytanie, uważam, że Wasze wypowiedzi są z lekka przesadzone, a już docinek o przytulaniu do mnie uważam za niepotrzebny...
                      No heaven... no hell... only motór i Bartas

                      Komentarz


                        integracja integracja

                        Komentarz


                          na pewno będą zamki i pustynia wszystkiego dowiecie się na miejscu. jeśli ktoś nie będzie zainteresowany tym co zaplanowaliśmy nic nie stoi na przeszkodzie aby pozwiedzać na własną rękę. Przy takiej liczbie osób nie sposób wszystkim dogodzić dlatego trasa przejazdu będzie tylko propozycją i nikt nie będzie nikogo zmuszał do NICZEGO. Rozchodzi się o dobrą zabawę i mile spędzony czas.

                          Komentarz


                            Mam pytanko związane z rozmieszczeniem namiotów jest tam jakiś wyznaczony placyk (aby wszyscy byli razem) czy każdy sobie na własną rękę szuka
                            miejsca.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Kojega Zobacz posta
                              Mam pytanko związane z rozmieszczeniem namiotów jest tam jakiś wyznaczony placyk (aby wszyscy byli razem) czy każdy sobie na własną rękę szuka
                              miejsca.
                              będziemy upychali pomiędzy domkami w kupie raźniej jest tam trochę miejsca tak ze dla każdego starczy.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Bartas
                                Pytanie było proste, komentarze zbyteczne. Uzasadnienie- jak mam jechać 350km w jedną stronę po to, żeby pochlać, to zwyczajnie mnie na to nie stać. Ziut, nie oczekuję pro tour'u z przewodnikiem, tymbardziej, że nie lubię takich zagrywek. Nigdy nie byłem w Jurze, więc skoro mam tam jechać, to chciałbym wiedzieć co jest w planie, aby ewentualnie wybyć z bazy indywidualnie i zwiedzać na własną rękę. Skoro nie chcecie dać info oficjalnego, to poproszę na PW.
                                Bądz wyrozumiały, niektórzy po raz pierwszy będą na jakimkolwiek zlocie, więc muszą się nap.ić
                                Jeśli będzie ładna pogoda to pewnie z rana wyjadę gdzieś w trasę, w okolicy jest trochę do zobaczenia i zwiedzenia, więc można kolektywnie to zrobić Oczywiście z szacunem dla organizoatorów.
                                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X