Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajd tukan 2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
    To już wiem gdzie pojechałeś bokiem trasy
    Zawistniku...
    Sowizdrzał
    KTM 750 6T
    Nie wierz, nie bój się, nie proś!

    Komentarz


      #47
      Jest ktoś chętny pojecieć na kołach ?

      Komentarz


        #48
        Drodzy koledzy. Jako świeżak na forum w końcu będę miał szansę zobaczyć co poniektórych na Tukanie gdzie stanie w szranki moja leciwa teresa. Zobaczymy jak sobie we dwójkę poradzimy

        Komentarz


          #49
          witam, przymierzam siÄ™ w tym roku do tego rajdu na tenerce.
          Pytanie tak z ciekawości do tych co już byli, jaka jest tam średnia wieku uczestników?
          Nie wybiera siÄ™ ktoÅ› z okolic Krakowa czasem?
          Ostatnio edytowany przez motif; 4312.

          Komentarz


            #50
            Ja będę jechał z Krakowa, chociaż pewnie autem, ale to się jeszcze okaże. Na liście Krakusów jest 12 sztuk
            Co do wieku to jeszcze mnie tam nie było, ale jak to na takich imprezach pewnie pełny zakres będzie. Filmików kupa z poprzednich lat, pooglądaj to się dużo dowiesz

            Komentarz


              #51

              Podział na klasy

              Komentarz


                #52
                No to teraz można powalczyć
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #53
                  Zamieszczone przez gregoszki Zobacz posta
                  Jest ktoś chętny pojecieć na kołach ?
                  jakbym jechał to raczej tylko tak.

                  Komentarz


                    #54
                    Witajcie ...

                    Trochę z opóźnieniem, ale informuję z mieszanymi uczuciami, że lista OFF na Tukanie jest już zamknięta. Dlaczego z mieszanymi ?
                    Bo bardzo chciałbym, by nasz rajd otarł do wielu

                    Żeby wszyscy wielcy (dwugarowe lub jednogarowe) mieli się gdzie zabawić i pojeździć... Ale - to jest tak, że logistyka jest nieubłagana, w regulaminie nałożyłem limit 150 w rzeczywistości wystartuje około 180 ... więc nawet biorąc pod uwagę wypuszczanie co 30 s zawodnika na trasę to jest 90 min czekania na swój start... Więc, startujemy z bazy co 50 min w grupach po 60 zawodników a więcej ? jak będzie jedna pętla (nie przewiduję) to wtedy się zastanowimy
                    Na razie przeżyjmy ten TUKAN III z banenem na gębie
                    Zdróf

                    Komentarz


                      #55
                      Jednak zmiana planów. Wyjazd dzisiaj na 2 moto gdzieś koło 15 z Krakowa - Czyżyny. Lecim na A4.
                      Jakby ktoś widział obładowaną Tenere i F650GS to machać

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
                        Jednak zmiana planów. Wyjazd dzisiaj na 2 moto gdzieś koło 15 z Krakowa - Czyżyny. Lecim na A4.
                        Jakby ktoś widział obładowaną Tenere i F650GS to machać
                        Lepiej napisz jak wróciliście i jak kolano???

                        Komentarz


                          #57
                          W niedziele nie jeździłem już na Kłodzku ale to wiesz. W grupie asfaltowej był gość z Krakowa i pojechaliśmy do Kraka na kołach we trzech tyle, że przez Ostrawę mijając drogi główne.
                          Kolano ... się baniak zrobił. Prawdopodobnie naderwany mięsień, ale będzie pewność po USG. Na razie mam ortezę i chodzę lekko utykając. Jeździć teoretycznie też się da tylko z biegami problem. W górę normalnie palcami wrzucam, ale redukcja już piętą.

                          I tak uważam, że rajd był ŚWIETNY. @Puntek jak zajrzysz to gratuluje organizacji. @Pablo dzięki wielkie za wsparcie - lżej się jedzie jak wiesz, że o pomoc nie musisz prosić.

                          Komentarz


                            #58
                            No to zdrówka życzę. U mnie po niedzielnym OS trochę straty w sprzęcie było

                            Komentarz


                              #59
                              I filmik ode mnie

                              Komentarz


                                #60
                                i mó j tyłek
                                Dziękuję Szokiz!

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X