Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty CZĘSTOCHOWA 17.04.16r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    No jak widać po frekwencji i opiniach w tym temacie taki "zlot" ma swój niepowtarzalny urok i klimat gdzie lansowanie się jest sprawą naturalną . Oczywiście każdy ma swój rozum i wybiera co dla niego dobre i odpowiednie.Jak napisał Giani i Artur potwierdzając mój wtyk ,ta impreza straciła swój urok na rzecz lansu,kozactwa i polityki. Tłumy ,hałas,smród i jazda 5 km/h podczas pseudo parady jakoś słabo mi wygląda ,no i wszystko okraszone smrodem palonych gum i rykiem silników kręconych do odcięcia .Ale nie o gustach ta dyskusja,jak ktoś lubi to przecież jest wolność wyboru
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #17
      Ja lecę tydzień wczesniej

      Komentarz


        #18
        W 88' zaliczyłem Jasną Górę na tzw wejście pielgrzymek. Pojechaliśmy na 8 motocykli, dojechaliśmy cali i wróciliśmy cali. To był mój ostatni taki spęd, motocykli było troszkę ale te tłumy mnie dobiły. To jeszcze nie był zlot w dosłownym słowa znaczeniu.
        Teraz jeżdżę na rozpoczęcie w zasadzie tylko do Bochni i jak widzę tyle armatur do dostaję wk...nia.
        A to jest tylko coś poza 1000 maszyn, jak przeliczam to na Zlot Gwiaździsty i mnożę to x5 przynajmniej. Uhhh sama myśl mnie odrzuca.
        Zgadzam się z tym co napisał ArturS - dużo frendzli/chromów/lisich kit - do tego dokładam przelotowe wydechy.
        Próbowaliście jechać kiedyś za taką armaturą? Głowę w kasku chce rozsadzić.
        Jeżeli ktoś nie był, niech jedzie.
        Przynajmniej ten jeden raz, dla zasady - byłem, widziałem,zaliczyłem.
        Swój osąd należy sobie wyrobić samemu.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez mario_xt600 Zobacz posta
          Tak działa publiczne wyrażanie swoich zasad,wierzeń ,przekonań itd.
          Absolutnie nie masz racji - swoje przekonania i wierzenia wyrażać mogą jedynie ci
          co maja na plakatach słuszne symbole, bo ich wierzenia są mojsze niż twojsze
          Sowizdrzał
          KTM 750 6T
          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

          Komentarz


            #20
            ja lecę napewno. nie jestem super wierzący ale ilośc motocykli jest imponująca i klimat też spoko. jeśli ktoś leci polecam z rana podjechać na górke pprzeprośną do siedlca mstowskiego. tam jest zebranie a potem przejazd przez aleje na jasną górę. fajnie jest przejechać w grupie kilku tysięcy moto,niezależnie czy są to ''frędzle'' ''lisie kity'' czy co tam jeszcze. klimat jest i o to chodzi. pozdro LWG


            P.S.
            jeśli ktoś z forum będzie fajnie było by się spotkać i po imprezie skoczyć na małą przejażdżkę. zapraszam w okolice olsztyna.

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
              Absolutnie nie masz racji - swoje przekonania i wierzenia wyrażać mogą jedynie ci
              co maja na plakatach słuszne symbole, bo ich wierzenia są mojsze niż twojsze
              jak zawsze tylko Ty potrafisz mnie sprowadzić na ziemię
              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

              Komentarz

              Pracuję...
              X