Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VIII Spotkanie XTZ Club 16-18.09.2016 - Frombork 2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Spoko. Dojdziemy na miejscu

    Komentarz


      #77
      Mam bardzo fajny track na sobotnią traskę off, naprawdę lajtowe pyrtanie po szuterkach Warmińskich od mojego kolegi Fabika
      Yamaha Wojciechowicz Adventure Warmia Tour , dzień 1 szlak - Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko-mazurskie (Rzeczpospolita Polska) Yamaha Wojciechowicz Adventure Warmia Tour to turystyczno-przygodowy projekt dla wszystkich posiadaczy motocykli typu Adventure i Enduro dowolnej marki. Baza rajdu znajduje się w malowniczym Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim ( http://www.hotelkrasicki.pl/ ) . W ciągu dwóch dni na uczestników rajdu czeka 500 km przygodowej jazdy, w wielu przypadkach po jeszcze dziewiczych terenach Warmii i Mazur. Trasy wiodą przez malownicze tereny z pięknymi widokami, w których pobliżu znajdują się bardzo ciekawe miejsca warte zwiedzenia. W ciągu dwóch dni uczestnicy będą przeprawiać się przez lasy, łąki, mosty i miejscowości rzadko uczęszczane przez ludzi. Sprzyja ku temu najniższy stopień urbanizacji regionu Warmii i Mazur na tle całego Kraju. Jeźdźcy odwiedzą ukryte w lasach bunkry, pozostałości dawnych czasów PRL'u oraz będą mieli okazję zobaczyć prawdziwą polską warmińsko-mazurską wieś. Oprócz tego poznają historię terenów przez które będą przejeżdżać zwiedzając wiele muzealnych obiektów. Trasa przewiduje również postoje na tankowania i posiłki w miejscach ze smacznym tradycyjnym jedzeniem regionu. Wieczorem po powrocie do bazy rajdu czekać na uczestników będzie obiado-kolacja w zamku będącym częścią hotelu Krasicki, koncerty na żywo oraz pokazy filmów o tematyce motocyklowej turystyki typu Adventure. Odbędzie się również pokaz materiałów zebranych podczas pierwszego dnia wyjazdu. Dodatkowa atrakcją trasy będzie możliwość przejechania się i przetestowania motocykla Yamaha XTZ660A 2013.

      Jechałem już tą trasę parę lat temu, wtedy w konkretnym deszczu z Lidzbarka Warmińskiego do Fromborka. Nie ma tam żadnego hardcore tylko szutry,troszkę asfaltu i jedna rzeczka niewielka tak więc Frombork-Lidzbark Warmiński a Powrót z Lidzbarka Warmińskiego do Fromborka już samym asfaltem, całość 215 km. Jeśli ktoś będzie mógł to proszę o zgranie sobie tego do navigacji bo ja takowej co by robiła w terenie nie posiadam. Da radę każdy jeśli jest sucho to nawet na typowo szosowych oponach.
      Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

      Komentarz


        #78
        pobrane, wygląda fajnie

        teraz jeszcze idę robić główkę ramy bo zaczęła strzelać i tłuc się na dziurach.
        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

        Komentarz


          #79
          Zamieszczone przez nemo Zobacz posta
          pobrane, wygląda fajnie

          teraz jeszcze idę robić główkę ramy bo zaczęła strzelać i tłuc się na dziurach.
          rób, rób bo panie jak jest sucho to będzie krucho

          Komentarz


            #80
            Zamieszczone przez nemo Zobacz posta
            pobrane, wygląda fajnie

            teraz jeszcze idę robić główkę ramy bo zaczęła strzelać i tłuc się na dziurach.
            tylko żebyś mi się do piątku poskładał

            Jakby się ktoś jeszcze z południa zdecydował to lecim w piątek o 6 rano z pod Tesco na Kapelance.

            Komentarz


              #81
              Cholera jak nie urok to .... . Czy ktoś ma może osłonkę plastikową łańcucha na zbyciu? Moją pękła i praktycznie nie spełnia swojej roli. Info o ewentualnych kosztach proszę na priv.
              Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

              Komentarz


                #82
                Nemo co konkretnie masz na myśli, jak mam to dostaniesz na miejscu docelowym.



                Już wiem czego ci brak, mam na 100%, dostaniesz we Fromborku.
                Ostatnio edytowany przez Beniamin; 61. Powód: rozpoznanie
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  #83
                  Walczyłem do końca o ten wyjazd ale niestety nie dam rady dojechać. Dobrej zabawy życzę i pozdrawiam .

                  Komentarz


                    #84
                    DSC_0594 (1).jpg
                    Mamy nadzieję że proporczyk jako przejściowa pamiątka znajdzie następcę, godnego podróżnika...

                    Komentarz


                      #85
                      ok, główka ramy ogarnięta, nowa oponka też. Osłonkę to miałem na myśli ten kawałek grubego plastiku który zabezpiecza zębatkę tylną przez wciągnięciem jakichś elementów typu gałęzie czy inne dziadostwo.
                      Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                      Komentarz


                        #86
                        1. qpcio +1 (optowalibysmy za dwojka w domku z prysznicem ) - wpłacone 2 osoby
                        2. Team Szwagry, czyli: robkri, Rudolf
                        3. Daro
                        4. k0nradp - wpłacone 1 osoba
                        5. Beniamin
                        6. Kaytec z żono - wpłacone 2 osoby
                        7. Znikopis - wpłacone 2 osoby
                        8. Stachu + "?" (też byśmy dwójkę z prysznicem chcieli:-)
                        9. Orzełek +3 (Grzesiek TA , Balugas AT, ?) - wpłata 3 osoby
                        10. advradek ze żoną - wpłacone 2 osoby
                        11. maciekborowy - wpłacone 1 osoba
                        12. RENIA - wpłacone 1 osoba
                        13. AdamB - wpłacone 1 osoba
                        14. nemo 2 osoby, wpłaty idą, dwójka z dwoma pojedynczymi łóżkami? - wpłacone 2 osoby
                        15. marcinjunak - wpłacone 1 osoba
                        16. mas3 - wpłacone 1 osoba
                        17. Paluch- miejscówka obojętna byle by prycza była. - wpłacone 1 osoba

                        Bawcie się dobrze i nie pijcie za dużo . Mnie znów w praca pochłania

                        Komentarz


                          #87
                          Wlepki gotowe - lekko błyszcząca folia samoprzylepna.

                          P1000744.jpgP1000745.jpg

                          Komentarz


                            #88
                            Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
                            [ATTACH=CONFIG]21572[/ATTACH]
                            Mamy nadzieję że proporczyk jako przejściowa pamiątka znajdzie następcę, godnego podróżnika...
                            a te flakony na perfumy to jakimś domowym siuwaksem napełnij i zabierz na ognisko. Aaa i pomidorówkę i ogórki też, bo daleka droga dla niektórych. hehe

                            Komentarz


                              #89
                              Pogoda dopisuje. Czekamy we Fromborku.
                              DSC_0617.jpg
                              2.jpg3.jpg5.jpgDSC_0612.jpg

                              Komentarz


                                #90
                                Nooo..... to pewnie o tej porze już wszyscy się nieźle gościcie!
                                Życzę wszystkim miłej zabawy!

                                - żałuję, że mnie tam razem z Wami nie ma..

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X