Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
    Ja pamiętam jeszcze coś:
    Stoi orzełek z Maćkiem i pada tekst:
    Jeszcze raz mnie pociągniesz za brodę to zabiję
    No tak było...

    Komentarz


      Junak pamietay ze musimy ci kija wystrugać do podpórki


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


        Dzwoniłem do ośrodka - można by powiedzieć że czekają już na nas
        O której planujecie zajechać na miejscówe?

        Komentarz


          Panowie jest szansa ze się zjawie jest opcja ogarnąć jakieś spanie ??

          Komentarz


            Hej z Krakowa prawdopodobnie ruszamy sobie na spokojnie w czwartek po robocie (około 18) w planach zrobić jakieś 150 km bocznymi drogami. Czy ktoś zna jakąś fajną miejscówkę gdzie moglibyśmy się przenocować, okolice Częstochowy, Radomska. W sosnówce pewnie około 16.
            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

            Komentarz


              Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
              Panowie jest szansa ze się zjawie jest opcja ogarnąć jakieś spanie ??
              Trusek, jeżeli chcesz możesz wziąć moją miejscówkę, ja nie dam rady się zjawić :/
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                Panowie jest szansa ze się zjawie jest opcja ogarnąć jakieś spanie ??
                Nareszcie coś sensownego [emoji6][emoji1303]


                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                Komentarz


                  Trusek, mogę Ci oddać moje łóżko jak nie będzie innej opcji, bo i tak będę miał ze sobą spakowany namiot, matę i spiwór (prosto ze zlotu lece na Bałkany).

                  W sumie tyczy się to każdego chętnego.
                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez nemo Zobacz posta
                    Hej z Krakowa prawdopodobnie ruszamy sobie na spokojnie w czwartek po robocie (około 18) w planach zrobić jakieś 150 km bocznymi drogami. Czy ktoś zna jakąś fajną miejscówkę gdzie moglibyśmy się przenocować, okolice Częstochowy, Radomska. W sosnówce pewnie około 16.
                    olsztyn koło częstochowy http://www.olsztyn-jurajski.pl/ zapraszam

                    Komentarz


                      Siema jedzie ktoś z warszawy lub okolic można się jakoś złapać godzinowo jest szansa ze ograne wolne.

                      Komentarz


                        Siema, mam zamiar wystartować ok. 10-11 z Warszawy.

                        Komentarz


                          mam pytanie, będę pierwszy raz na zlocie i chciałbym zapytać co szanowne grono spożywa? tak się składa,że posiadam pewne urządzenie co z wody,drożdży i cukru robi cuda pytanie tylko ile tego zabrać??

                          Komentarz


                            Ja jadę w piątek z Wawy mi właściwie wszystko jedno o której, najchętniej przed południem.

                            Komentarz


                              Myślę że wyrobem regionalnym nikt nie pogardzi, jak masz szczelne kufry to lej do pełna

                              Komentarz


                                Bierz, będziemy oceniać kunszt
                                Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X