Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts



    Najlepszy wzór na zaopatrzenie w trunki to ; pierwsza myśl x 2 + 1. Jednostki już w domyśle
    Ostatnio edytowany przez Beniamin; 61.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      Chciałbym zameldować że jestem pierwszy ��

      Komentarz


        zapalenie krtani mnie męczy ale jeśli się uda to przyjadę przynajmniej odwiedzić starszyznę jak i całą resztę użytkowników "teresek" oraz forum xtz
        pozdrawiam

        Komentarz


          Jestem zawiedziona, niestety Darti nie dotarł do domu. Więc nie damy rady dotrzeć. Ale życzymy miłej zabawy!!

          Komentarz


            Siema my juz w domu dzięki za spotkanie miło było was zobaczyć i wypić paliwa rakietowego i piwka. Do zobaczonka na następnym zlocie.

            Komentarz


              _G107855.jpg Pozdrowienia z domu - sucho i bez problemów

              - - - Zaktualizowano - - -

              _G107849.jpg_G107850.jpg_G107851.jpg_G107852.jpg_G107853.jpg_G107854.jpg

              Komentarz


                Ja też już dojechałem. Dzięki za spotkanie i do następnego!

                Komentarz


                  _G107856.jpg_G107857.jpg

                  Komentarz


                    Kurde,
                    pierwsze 200km w deszczu potem upał w wawie że się wszystko smażyło a do tego jeszcze wyrwany wentyl na zjeździe z mostu północnego więc ostatnie 2 km do domu bez powietrza z przodu.

                    A że to niby ja tak wszystkich kosiłem wczoraj na meczu, zdejmuję buta a tu kocha okrągła jak 1.5 kg golonka

                    przyznać się kto mnie wczoraj skosił?
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Siemka,też przed 14-tą w domciu bez problemów i tylko te 200 km.w deszczu.
                      Pozdrawiam i do następnego.

                      Komentarz


                        19 sta na miejscu czasem słońce czasem deszcz ��fajnie było znowu się razem sponiewierać ogólnie nawineło się 1900 km... Junak nie wiem kto cię dziabnął... Ale ja wiem od kogo mam spuchniete kolano potem kilka zdjęć postaram się wrzucić dzięki za fajny melanż

                        Komentarz


                          Ja i Benek (chyba) dojechaliśmy.

                          Naprawdę "świetnym" pomysłem było wybranie w GPS trasy rowerowej. Pierwsze 10 km pot się lał po jajach, później na asfaltach woda.

                          P1030423.jpg

                          P1030425.jpg

                          Komentarz


                            Krakusy też w domu, jak to gregoszki napisał, czasem słońce czasem deszcz I jedna mega burza I kilka innych przygód...

                            Do zobaczenia następnym razem.
                            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                            Komentarz


                              Te tzw "trasy rowerowe" to zagadka Motocyklem jest problem, a co dopiero rowerem.

                              Komentarz


                                Spoko też dolecialem tylko dlaczego dbkilery mi się stopiły ?
                                Pozdrowienia i dzieki za spotkanie
                                J11
                                Papacool

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X