Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lidl 21.03.2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Niestety moje moto stoi pod chmurką, łącznie z ubiegłą zimą, więc lepszy kondom niż nic. Ten z m-a którego obecnie używam jest dziurawy jak sito, więc wilgoci nie trzyma, jednak po deszczu też nie za bardzo. Z chęcią zrobiłbym sobie stelaż i oblekł go plandeką, jak pisze Kamil, już nawet wymyśliłem co i jak. Aluminiowe rurki z namiotu, i najchętniej brezent, ale wtedy nie mógłbym tego skÅ‚adać po deszczu, co mnie trochę ogranicza. Rozważałem też dodatkowe rozpory mocowane do bagażnika. Lusterka i te podpory stworzyłyby pewien rodzaj stelaża, który utrzymywałby pokrowiec w sporej odległości od moto. Taka namiastka garażu. Niestety w okolicy bloku nie mam rozsądnej możliwości trzymania moto pod dachem, a używam go do dojazdów do pracy. Taki mokry i zimny los mojej Tenerki...

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez dex Zobacz posta
      Niestety moje moto stoi pod chmurką, łącznie z ubiegłą zimą, więc lepszy kondom niż nic. Ten z m-a którego obecnie używam jest dziurawy jak sito, więc wilgoci nie trzyma, jednak po deszczu też nie za bardzo. Z chęcią zrobiłbym sobie stelaż i oblekł go plandeką, jak pisze Kamil, już nawet wymyśliłem co i jak. Aluminiowe rurki z namiotu, i najchętniej brezent, ale wtedy nie mógłbym tego składać po deszczu, co mnie trochę ogranicza. Rozważałem też dodatkowe rozpory mocowane do bagażnika. Lusterka i te podpory stworzyłyby pewien rodzaj stelaża, który utrzymywałby pokrowiec w sporej odległości od moto. Taka namiastka garażu. Niestety w okolicy bloku nie mam rozsądnej możliwości trzymania moto pod dachem, a używam go do dojazdów do pracy. Taki mokry i zimny los mojej Tenerki...
      przeprowadź się w inną dzielnicę i tak jak trusek wynajmij garaż z kolegą albo najlepiej mieszkanie z garażem i święty spokój. Ja wole zapłacić pare stówek więcej za garaż niż wkurwiac się że psy lejÄ… mi na opony albo tarcze rdzewieją, no k..wa nie jest to na moje nerwy.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #18
        Tym bardziej teraz ,psie siki na ADV
        ZGROZA
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          przeprowadź się w inną dzielnicę i tak jak trusek wynajmij garaż z kolegą albo najlepiej mieszkanie z garażem i święty spokój. Ja wole zapłacić pare stówek więcej za garaż niż wkurwiac się że psy leją mi na opony albo tarcze rdzewieją, no k..wa nie jest to na moje nerwy.
          Ktm juz nie jest tak dobry jak teresa i wszystko rdzewieje hehe

          Komentarz


            #20
            Ja sobie nie wyobrażam trzymania moto pod chmurką... Do tej pory moje motocykle miały ogrzewany garaż, GS 500 stał nawet przy grzejniku: http://www.bikepics.com/pictures/764898/.

            PS w Toruniu w Lidlu wczoraj można było jeszcze wszystko dostać. Rękawice szału rzeczywiście nie robią, torby na bak też bym tej nie kupił
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              #21


              Mototent - namiot motocyklowy.





              Cena około 450zł.
              Ostatnio edytowany przez Kaytec; 460.

              Komentarz


                #22
                Ja w chwili obecnej nie mam nerwów na szukanie mieszkania i przeprowadzki. Mieszkam w optymalnym miejscu jak dla mnie, między centrum, pracą a uczelnią i za optymalną kasę w niezłym standardzie. Poza tym, trochę mnie nie stać, na płacenie 100 czy 200zł miesięcznie na garaż, a takie są ceny z tego, co się orientuję. Wolę tą kasę w moto zainwestować, albo w paliwo. Trochę serducho boli jak patrzę na moją ST stojąca pod chmurką, ale co zrobić...
                Ostatnio edytowany przez dex; 407.

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                  Ktm juz nie jest tak dobry jak teresa i wszystko rdzewieje hehe
                  A szczególnie plastikowy zbiornik i tłumiory z nierdzewki
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    Dex, ja mam do dyspozycji osiedlowy zadaszony garaż za 40PLN. Ale kombinuję...
                    Musi być coś składanego żeby się nikt nie przyczepił. Czyli prostopadłościan z plandeką, ze składanymi do wewnątrz mniejszymi ścianami. Tak żeby można było do piwni schować. Albo postawić gdzieś w krzaczorach.



                    Komentarz


                      #25
                      Witam w końcu trafiłem kondona przeciw deszczowego z Lidla ale rozmiary bylu niezle L i xxl. nie wiem czy wszyscy wykupili towar na moto czy daja po 3 szt

                      Komentarz


                        #26


                        Lidl powraca
                        rękawice zimowe mają odchodzącą warstwe wewn (wkurza)
                        bielizna termo daje rade
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          #27
                          bielizna termo jest ok mam ponad 2 lata, na narty tez sie nadaje i na zimowe spacery
                          rekawice wg mnie sa ok, troche za cieple na lato poca się łapy, podszewka nie odchodzi, a raczej jest taka lekko ruchoma, jakos mnie tak nie trzęsie aż na to
                          osobiscie poluje na prostownik maly motocyklowy z lidla

                          Komentarz


                            #28
                            Mam i prostownik i rękawice. Co do rękawic to może przy osłonach rak może być za ciepło. Nie wiem bo w zeszłym roku latałem golasem. Były ( i są ) super.
                            Do prostownika też nie mam zastrzeżeń.
                            Ale nic to- widzę, ze ofercie sa kowbojki Może w przyszłym roku będą czapki konfederatki !

                            Komentarz


                              #29
                              Osobiście posiadam bieliznę termoaktywną (motocyklową) z LIDLA i nie mam do niej większych zastrzeżeń.
                              Towar wart polecenia tak samo jak i pokrowiec ortalionowy (szary ze zdjęcia).
                              Używałem go jeszcze przy poprzednim motocyklu (SV650) i naprawdę dawał radę.
                              Do tego zajmował śmiesznie mało miejsca a woda dobrze po nim spływała.
                              Myślę że mógłby pomieścić moto z kufrem centralnym.

                              Komentarz


                                #30
                                bieliznę mam jest ok, ale rękawic nie polecam, widziałem u znajomych i uważam, że kupa; kask ma moja żona, jak za te pieniądze wydaje mi się, że godny polecenia

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X