Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lidl 21.03.2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Tankbag z Lidla nie trzyma się zbyt solidnie do tego matowi bak bo warstwa antypoślizgowa jest chropowata, podkładam pod tankbag kawałek pianki antypoślizgowej z której produkowane są dywaniki do wanien i łazienek nic teraz nie uszkadza zbiornika, zaczepiam go też ekspanderami do gmoli bo magnesiki słabe i tylko 4 więc jak coś się wrzuci do środka to przy nawet niezbyt gwałtownych manewrach przesuwał się na boki. Tak zabezpieczony tankbag trzyma się jak przyklejony.

    Komentarz


      #47
      A od 25.03.2013 ma być w Lidlu takie coś:

      http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_37033.htm

      Ktoś miał z tym styczność?
      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

      Komentarz


        #48
        Moja żona chwali płyn do mycia szyb tej marki. Ja korzystałem ze spraya do odtłuszczania-mycia silników i dawał radę.

        Komentarz


          #49
          Czy forum zarabia na reklamowaniu Lidla?

          Komentarz


            #50
            Zamieszczone przez PiotreS Zobacz posta
            Czy forum zarabia na reklamowaniu Lidla?
            Nie,
            to tylko informacje dla ludzi którzy ewentualnie szukają takich gratów.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #51
              Chodzi o to że czasami zdarzają się fajne rzeczy w dobrej cenie. I uważam, że warto się tym podzielić i poinformować ludzi
              Ogółem to o produktach W5 słyszałem, że jak za tą cenę to dają radę. Nie jest to może za wysoka półka ale za to cena rekompensuje
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez PiotreS Zobacz posta
                Czy forum zarabia na reklamowaniu Lidla?
                Skąd ten pomysł, nigdy w życiu.
                Jednocześnie przypominam, że od 18 marca w Lidlu dostępna jest margaryna Kasia za 1,79 zł


                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #53
                  Pytam, bo firma w której pracuję handluje z Lidlem i wiem że ten market, jak kazdy inny to bezlitośni wyzyskiwacze doprowadzające producentów do ostateczności.

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez PiotreS Zobacz posta
                    Pytam, bo firma w której pracuję handluje z Lidlem i wiem że ten market, jak kazdy inny to bezlitośni wyzyskiwacze doprowadzające producentów do ostateczności.
                    Lidl, Auchan, Carrefour, Real, Tesco, Leclerc to jedna swołocz. Produkty się bierze w komis.... dobry patent


                    PS. Jeśli ktoś kupuje w Krakowskim Kredensie to nie polecam, chyba, że chce się poczuć jak burżuj i mieć czadową reklamówkę. Mięso jest od Olewnika (to samo co ze Starej Wędzarni) - ten sam schab z KK i O a cena baaardzo różna. Alkohole z KK to polskie od tanich wytwórców. Opakowanie jedynie robi różnicę.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #55
                      Zamieszczone przez PiotreS Zobacz posta
                      Pytam, bo firma w której pracuję handluje z Lidlem i wiem że ten market, jak kazdy inny to bezlitośni wyzyskiwacze doprowadzające producentów do ostateczności.
                      Jeżeli handluje się by zrobić obrót a nie zarobić to jaki sens jest pracować? Przerabiałem to kilka razy i zawsze odpadali ci co lecieli po kosztach. Tym bardziej w tych czasach. No ale to tylko mój pogląd

                      Komentarz


                        #56
                        Tylko że ja nie mówię o handlu za 10 czy 100 tys zł. Mówię o handlu za miliony miesięcznie. Kiedy się ma produkcję na określonym poziomie i nie można szybko jej zredukować ani zmagazynować (bo żywność ma terminy), to sprzedać trzeba, a te pijawy markety są bezlitosne.

                        Komentarz


                          #57
                          Ten specyfik do smarowania łańcucha za 6,99zł: "po użyciu odczekać 30 minut, a najlepiej całą noc". A najlepiej ...

                          Komentarz


                            #58
                            Zamieszczone przez Bezy Zobacz posta
                            Ten specyfik do smarowania łańcucha za 6,99zł: "po użyciu odczekać 30 minut, a najlepiej całą noc". A najlepiej ...
                            ..... najlepiej sobie odpuścić ... miałem z tym styczność i lepiej już wylać jakiś olej na łańcuch.. dłużej będzie na nim obecny - moze do roweru ok ale nie do motocykla.

                            Komentarz


                              #59
                              dobry jest Chain Cleaner bardzo dobrze czysci z brudu, smaru i oleju, ja używam do wszystkiego nie tylko do lancucha

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X