Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask szczękowy, co to?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Kask oglądałem za tą cenę nie ma co wymagać wiele ale wyglądał nieźle ma nawet blende. Ja mam osobiście Nolana n103 i jest głośny ale się przyzwyczaiłem. W Lidlu zakupiłem skarpety pas nerkowy i torbę na bak.

    Komentarz


      #17
      kask moim zdaniem w porzo, choć nie wzięłam, do tego w dwu kolorach też mnie zaskoczył blendą
      a zakupiłam pas nerkowy

      Komentarz


        #18
        Kupilem kask dla mojej dziewczyny bo i dla mnie w sytuacji awaryjnej, nie mialem okazji go przetestowac ale ogladajac go wyglada dosc dosc, wiadomo ze to nie multitec, ale jakos drugi kask lub tez ktory rzadko sie uzywa sadze ze spelni swoje zadanie. Wiecej napisze ja ktroche pojezdze
        Take care of your Tenere she will take care of you

        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

        Komentarz


          #19
          Tankbag ma dobry stosunek cena / jakość - kieszonki są funkcjonalne, zamki można poprzypinać żeby nie latały na wietrze, można nosić jak plecak, dołączony jest też pas do noszenia torby na ramieniu i pokrowiec p.deszczowy. Brak mu tylko funkcjonalnego patentu na odczepianie samej torby (tak żeby na baku pozostała "platforma mocująca" - istniejące rozwiązanie z suwakiem jest niepraktyczne). magnesów faktycznie mogłoby być więcej, bo przez garb na baku dużej Teresy torba trochę może się zsuwać na boki, ale pisali poprzednicy, w dłuższej trasie ekspandery rozwiążą problem. Nie wiem tylko czy jeszcze w jakichś Lidlach będą te fanty, bo jak byłem w sobotę o 11:00 to jak wychodziłem, został już tylko jeden tankbag.
          Sobczaq, przedtem Sbq!

          Prawym pasem, za Matizem.

          Komentarz


            #20
            Witam - ja też w temacie kasków, czy ktoś miał styczność z takimi modelami kopułek na głowe lub czy ktoś ma może jakieś informacje na ich temat?

            Bandit XXR


            ROOF Boxer V8


            SHARK EVOLINE


            Airoh J-106


            .. oczywiście wiem że top modelami w tym roku są szczęki Schuberth C3 i Szoei multitec/neotec
            pozdrawiam

            Komentarz


              #21
              Airoh J-106 - reszty nie znam, ale w takim airohu jezdzi kumpel i narzeka ze jest dosc glosny.
              Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Floydoo Zobacz posta
                Airoh J-106 - reszty nie znam, ale w takim airohu jezdzi kumpel i narzeka ze jest dosc glosny.
                Każdy szczękowiec jest dość głośny
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #23
                  Nie każdy. Schuberth C3 jest cichutki. Szczególnie na moto bez owiewek, kiedy szyba nie robi zawirowań. Jeżdżę w nim na ST, xt600z, cb 750'77 cafe racer i majesty 250. najciszej jest na CB i XT, ST troszkę wiruje powietrze a na majesty to porażka. co nie zmienia faktu, że jako szczękowiec jest mega cichy.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X