Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spodnie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez Siwy Zobacz posta
    Może takie spodnie będą odpowiednie. Dla mnie bardzo ciekawa oferta. Zamierzam podjechać do tego punktu sprzedaży i zobaczyć pozostałą ofertę. Przy okazji sprawdzę jakość wykonania. Cena 310,00PLN nie jest wygórowaną ceną.
    http://www.moto-feliks.pl/index.htm
    Kolego, napisz proszę jak ogólnie oceniasz jakość wykonania wyrobów tej firmy - w szczególności chodzi mi o zamki i szwy. Mi jeden ze znajomych polecał kurtkę od nich, ale chciałbym zasięgnąć także twojej opinii?

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez Czarny Zobacz posta
      możecie mi doradzić z doświadczenia co jest w nich ważne, j... nie obcisłe z wieloma kieszeniami w których da się chodzić .
      Z doświadczenia- do czego potrzebne Ci liczne kieszenie w spodniach, zakładam do jazdy na motocyklu?. A jeszcze, z racji miejsca gdzie rozmawiamy, motocyklu enduro?. Przy glebie, celowo nie piszę w razie gleby :-) , w tych motocyklowych bojówkach albo zniszczysz przechowywane w kieszeniach gadżety (telefon, zapałki, kanapka) albo wyrządzisz sobie krzywdę gdy to będą klucze od domu, fajka z drewna sandałowego, korkociąg. Nie ma kieszeni- nie ma pokusy. Sprawdź profesjonalne ubrania enduro- o ile kurtki posiadają przeróżne kieszenie wpuszczane, nakładane, małe, duże, to już spodnie zwykle są ich pozbawione. Oczywiście znajdziecie przykłady wzorów z kieszeniami, ale są to wyjątki robione pod potrzeby niezorientowanego użytkownika.
      Korzystasz z motocykla więc cierp. Turystyczny wypad latem w Karpaty i cierpimy- wysokie, ciężkie buty gorące jak cholera, spodnie bez kieszeni na podręczne drobiazgi. Przesiądziesz się na UAZ-a czy czołg to wrócisz do bojówek
      Ostatnio edytowany przez akcent; 37.
      Dakar & DRZ400E

      Komentarz


        #33
        Oglądałem spodnie Held Gavia, membrana Reissa i Nitro, modelu nie pamiętam- z ochraniaczami Knox'a i membraną Dura Guard. Co z tego jest lepsze? Chodzi mi bardziej o te membrany.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #34
          ja śmigam w spodniach crossowych scott (najdroze portki jakie w zyciu kupiłem 380zl) całkiem dają rade. Wada takich spodni totalny brak kieszeni.

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez marduk1 Zobacz posta
            ja śmigam w spodniach crossowych scott (najdroze portki jakie w zyciu kupiłem 380zl) całkiem dają rade. Wada takich spodni totalny brak kieszeni.
            cena ładna, ale musze Ci powiedzieć, że spodni cywilnych za tyle także nigdy nie kupiłem, na motocyklowe jakoś inaczej wydaje sie kase, w końcu to nasze hobby;-)

            Komentarz


              #36
              Ja dodam od siebie, że lepiej mieć spodnie bez membrany. Latem, jak zaczyna padać już lepiej i szybciej jest założyć gumowy kombinezon i mieć 100% suche ciuchy, niż pod drzewem zdejmować spodnie by wpinać membrane ... i mieć i tak mokre spodnie. Doceni to kazdy kto następnego dnia, po spaniu w namiocie musi te spodnie wsadzić na tyłek.

              Ja membranę ze swoich spodni Modeki wyciąłem nożyczkami i od tego czasu jestem szczęśliwszy Mam model chyba z 2006 roku z tzw poszerzeniem (suwak po zewnętrznej nogawki rozpinający je od dołu do wysokości połowy uda). Latem można wpuścić tędy sporo wiatru

              Dodatkowo polecam kupować spodnie nieco za duże - wyglądają gorzej ale są wygodniejsze.
              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

              Komentarz


                #37
                A ja właśnie kupiłem spodnie od tego sprzedawcy

                Nie te z aukcji,mają dużo więcej ciuchów, tylko trzeba zadzwonić. Wyglądają bardzo dobrze, wykonanie, wygoda, zobaczymy jak to się ma do użyteczności...Kupiłem kolor jasny szary, co by słońce nie przypiekało
                Membrana wypinana bardziej przyda się na chłodne dni, a jak będzie zupełnie ciepło to bez. Zdecydowanie i tak trzeba wozić przeciw deszczówkę.

                Komentarz


                  #38
                  zadam tylko pytanie - a po co na chlodne dni membrana ? można założyć bielizne termoaktywną, getry, dresy itd
                  wg mnie membrane można sobie spokojnie odpuścić w spodniach... takie mam doświadczenia
                  ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                  FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                  Komentarz


                    #39
                    Czy ma ktoÅ› spodnie firmy MAC MAREC opinie sugestie

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X