Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pierwsze ciuszki na moto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta

    o to chodziło, znaczy się dozbierać
    Niekoniecznie, kupić po taniości i wypruć membranę też można. Każda krawcowa Ci takie coś zrobi.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta

      o to chodziło, znaczy się dozbierać
      Ja wcześniej jeździłem sportami i łach kupowałem nowe, za grubą kasę teraz na xtz-te kupiłem pierwszy raz używeksy, kurtkę z membraną gore-texową Dainese kupiłem za 400 zł, trochę się naszukałem, mam 200 cm wzrostu więc zazwyczaj jak rękaw dobry to na klacie worek jeszcze ze 2 blondyny by weszły, spodnie textyle zostały po sportach, a buty kupiłem używane od kumpla, Daitony tez z gore-texem. Buty rewelacja, nie ma mowy o puszczeniu wody, i jakoś noga zbytnio się nie smaży i są ze skóry, nie z plastikowych świń. Kurtka posiada wiele wentylacji, ale Gore niestety nie wypinane - więc do Albani w lipcu raczej bym w niej nie pojechał, chyba że wytnę gore. Moim zdanie jak nie jesteś zarobasem z pensją 10 tyś miesięcznie rozejrzy się za markowymi używkami, a będziesz zadowolony

      Komentarz


        #33
        mocno na razie się łamię nad opcją Marcina czyli kupić i pruć membrany. Zobaczymy... narazie moto zimuje więc mam chwilę na ogarnięcie tematu

        Komentarz


          #34
          potwierdzam opcje z uzywkami.

          kupilem kilka lat temu ciuchy revita - sobie full wypas kurtke z gore za 800 (cena z polki to jakies 450 euro) a swojej ex, w sumie taki sam model, tylko z jakas byle jakas membrana za 400. nie pamietam nazw. szczegolnie ta tansza to byla praktycznie nowa.

          revit w porownaniu z taka modeka to jak mercedes z dacia. niby mozna dacia, ale wiadomo, ze to nie to samo...

          przesmigalem w niej z 5 duzych wyjazdow. troche sie wyrobila, ale dalej jej uzywam. polecam.

          dzis, kiedy mam podejscie do membran zupelnie inne (imho, sa niepotrzebne, lepiej zalozyc kondona z gore-texu na wierzch) bralbym te za 400 dla siebie.
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
            dzis, kiedy mam podejscie do membran zupelnie inne (imho, sa niepotrzebne, lepiej zalozyc kondona z gore-texu na wierzch) bralbym te za 400 dla siebie.
            dokładnie, tak nakazuje doświadczenie
            ja mam trochę inne zboczenie ale to co pisze ofca jest prawdą w 1000%
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X