Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie NNW

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Jak możesz to podaj wysokość sumy na jaką opiewa to ubezpieczenie, fakt jest że za złamany palec dadzą najwyżej 2% ale zależy z jakiej sumy to bedzie
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #17
      więc kwoty są dwie 10000 i 100000, przy czym dycha jest za to podstawowe a stowa za to rozszerzone.
      Przyznam, ze lektura taryfikatora byla porazajaca. Terminy typu strata obu dloni, rak, ubytek w czaszce wiekszy niz 6 cm2 potrafia otrzezwic

      Komentarz


        #18
        No dobra a za 100 000 jaka jest wysokość składki? Bo w PZU powiedzieli mi 0.6% co daje 600zł za rok za samo nnw.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          tak jak pisalem zaplacilem za te dwa warianty 66 zl, przy czym nie mozna kupic tego rozszerzonego bez podstawowego

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez qba Zobacz posta
            Ja kupiłem nnw (najwyższa opcja jaka była) w unice (UNIQA) http://www.uniqa.pl/uniqa_pl/ kosztowało 66 zł, przy czym to są tak jakby dwa ubezpieczenia. Jedno dotyczy kierowcy i pasażera i to jest dosyć badziewiaste - trzeba sobie spore kuku zrobić, żeby ktoś się zainteresował, a drugie dotyczy tylko kierowcy (nie można tego rozszerzyć na pasażera i nie można kupić tylko tego pakietu - musi być ten pierwszy) i obejmuje odszkodowanie nawet za złamany palec (czyli niewielki uszczerbek na zdrowiu). Być może cena wynika z tego, że mam tam też OC, po poprzednim właścicielu motocykla w unice.
            Jakby ktoś był zainteresowany to mogę spojrzeć na zakres ubezpieczenia z umowy.
            Nie wiem jak z motocyklem, ale tu macie ogólne warunki umowy: https://ubea.pl/NNW-w-Uniqa%2Cartykul%2C964/

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Złoty_Marek Zobacz posta
              Nie wiem jak z motocyklem, ale tu macie ogólne warunki umowy: https://ubea.pl/NNW-w-Uniqa%2Cartykul%2C964/
              Gratulacje , zostałeś forumowym archeologiem roku 2015.

              Komentarz


                #22
                kawał czasu temu - poruszony był wątek ubezpieczenia nnw - większość firm odpuszcza motocykle a jeśli już je bierze to jest warunek że jest to amatorskie jeżdżenie - trochę to obraźliwe ale niech im będzie amatorskie - bardziej chodzi tu o to że nie wypłacą jeśli wypadek stał się na torze wyścigowym lub poza drogą publiczną - lub tzw bez asfaltu - pojawiło się nowe ubezpieczenie dużego potentata Lloyd's obejmuje motocykle i większość pojazdów - jeśli ktoś jest zainteresowany to podam jakieś średnie obliczenie np na 100 tyś zł i na jakie kraje obejmuje europa na pewno ale co się stanie na Ukrainie i Rosji to muszę popatrzeć bo zazwyczaj ubezpieczenia ac i często nnw nie obejmują krajów w których toczona jest wojna lub biegają terroryści, oprócz tego istnieją jeszcze krótkoterminowe nnw z rozszerzeniem o jazdę motocyklem i tzw sporty ekstremalne ale są to krótkoterminówki typu do 1 mca. Trzeba też pamiętać o przesunięciu drogi publicznej czasami lubi się przesunąć niepostrzeżenie
                Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                Komentarz


                  #23
                  Człowiek w "korpo" normy, statystyki wyrabia a Ty go od archeologów ...

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X