Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rolka prowadząca łańcucha.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    pożyjemy zobaczymy, ale patrząc jak się u innych gumy wyrabiają to jest to mniej więcej środek więc nie powinno być problemów.
    PS. za 3 zł to mogę i co sezon wymieniać gumy

    Komentarz


      #32
      Ja żukową dolną zmieniałem co 600 km a jak dużo poza asfaltem to i co 400

      Komentarz


        #33
        ja dolnej wcale nie miałem i 1000 km przelatałem

        Komentarz


          #34
          Żukowskie są bardzo miękkie i łańcuch szybko dolną żłobi ale nie to jest problemem, problem pojawia się jak wyżłobienia są już głębokie na mniej więcej 1/4 łańcucha wtedy ta rolka szybko zabiera z niego smar i po 100-150 km jest on całkiem suchy i musiałem go znowu smarować. Teraz mam też gumową rolkę ale wykonaną z jakiejś super hiper duper gumy, zaczęła już trzeci sezon czyli jakieś 15 tyś. km a nadal wygląda całkiem, całkiem i jeszcze kilka lub kilkanaście tyś. km zrobi. Kupiłem ją od forumowicza miał jedną luzem.

          Komentarz


            #35
            Ja kupiłem rolkę od LukaSSa fakt dolna hałasuje i trochę mnie to denerwowało na początku ale po przejechaniu 4tyś km w tym sezonie zużycia nie widać a i rolka się oblepiła smarem i jest ciszej

            Komentarz


              #36
              Panowie, mam prośbę. Ponieważ nie do końca wiem jak te rolki powinny być założone, wstawcie stronę z manuala, albo może rysunek, jak to powinno wyglądać?
              Patrzę u siebie, górna jest, dolnej nie widzę.

              Komentarz


                #37
                Stosował ktoś kiedyś PU (poliuretan) na rolki? Przymierzam się do wykonania na próbę. Moze polecacie jakiś inny materiał?

                Komentarz


                  #38
                  Jak przesadzisz z twardością materiału, to będzie hałasować jak sieczkarnia w starym Bizonie...
                  Przelotowego tłumika nie usłyszysz.

                  Komentarz

                  PracujÄ™...
                  X