Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony są najlepsze do XT i XTZ? Opinie, oceny, zestawienia....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
    akurat na to zwracałem uwagę przy zakupie, tkc (przód przynajmniej)ma indeks do 180 a ta trochę droższa( i tą kupiłem) do 190km/h
    Benio, ile dałeś za TKC na przód i gdzie?
    powtórzysz ten zakup jak zejdzie, czy pójdziesz w inną gumę?
    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
    Loud pipes save lives...
    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

    Komentarz


      Dość drogo było więc staram się nie pamiętać ceny, w netcar-ze brałem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, tylko trzeba pamiętać o ograniczeniach które już Robkri wymieniał; na asfalcie delikatnie z hamowaniem bo guma w oczach znika. Jak zejdzie to raczej powtórzę, ewentualnie T63 ale muszę jej u kogoś posłuchać jeszcze.
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        Noo T 63 powyżej setki zaczynają hałasować,jak założyłem w xt z początku myślałem,ze łożysko się posypało
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          Zamieszczone przez radeksa Zobacz posta
          Liczymy na raport!



          Oki, to już gdzieś wyczytałem, ale która jest stabilniejsza i cichsza przy jeździe na wprost z dużą prędkością (120-130-150? da się bez bólu?)
          Oponki zdały test na 5



          Pozdrawiam
          sylwester

          Komentarz


            Zamieszczone przez sylwester Zobacz posta
            Dzięki

            Komentarz


              Odwiedziłem dziś jeden ze sklepów, chciałem zakupić tkc80 + e07. Sprzedawca zapewniał mnie, że mitas jest góra roczny. Jednakże okazało się, iż na oponie widnieje 1110 czyli dwa latka..... Na świeżego mam poczekać do soboty. Gość jednak zmącił mnie lekko. Zaproponował półroczną e09. Ponoć pół świata jeździ AT i ST na kpl tkc80 i e09. Czy z e09 na tyle spokojnie mogę przemierzać asfaltowe szlaki? Na dojazdy do pracy, wycieczki po 300km po czarnym jest odpowiednią oponką. Prędkość do 150 - 160 kmh nie trąca bezmyślnością? Przy stosunku 60/40 asfalt/szutry e09 będzie ok? Czy pasażerka nie ogłuchnie?

              Komentarz


                Jakie szutry? Jak takie w stylu droga przez Sławacinek Stary, Droga Wojskowa czy szuter z trasy lubelskiej na Janówkę przez las to spokojnie wystarczą opony typu Anakee A jakbyś chciał podziczyć lekko po porosiuckich lasach wzdłuż Krzny to kostki - ale nie muszą być ekstremalne.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  Sam teraz kupilem E09 tylko ze u mnie stosunek asfalt/teren bardziej nakierowany jest na to drugie. Jesli bym pociskal znacznie wiecej po asfalcie to czekalbym na e07
                  Take care of your Tenere she will take care of you

                  http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                  Komentarz


                    Ja teraz ma na przodzie tkc 80 ,a na tyle mitasa e 09. W terenie ok ,ale na szosie tył głośny i około 150km/h zaczyna wężykować i szybko się ścierać

                    Komentarz


                      siema wszystkim doradźcie mi w jakie oponki ubrać Tereske bo moje się skończyły i mnie nawet zawiodły ostatnio (zbity kierunkowskaz i kurtka do prania ) więc postanowiłem zmienić na jakieś 60% aswalt 40% teren albo 50/50. Tak jak wyczytałem wcześniej zastanawiałem się założyć na przód TKC80 90/90/21 http://allegro.pl/opona-90-90-21-con...350361767.html a na tył tak jak pisaliście 140/80-17 Enduro K60 SCOUT http://allegro.pl/opona-140-80-17-en...342582251.html

                      Co Wy o tym myślicie?

                      pozdrawiam prezes

                      Komentarz


                        Na heidenau jezdze i sa ok.

                        Na oponeo masz taniej
                        Opony Continental TKC 80 Twinduro 90/90-21 54 S Przód TT M/C M+S w Oponeo. Darmowa wysyłka i gwarancja najlepszych cen. Sprawdź naszą cenę!

                        Opony Heidenau K60 Scout w Oponeo. Darmowa wysyłka i gwarancja najlepszych cen. Sprawdź opinie o Heidenau K60 Scout i dokonaj zakupu!

                        Komentarz


                          dzięki za odpowiedź lada dzień Tereska będzie miała nowe papucie

                          Komentarz


                            Jak chcesz kupić na oponeo to kup w weekend. Z doświadczenia ceny tam zwykle codziennie się zmieniają i w ciągu tygodnia są wyższe.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez pdw88 Zobacz posta
                              Zaproponował półroczną e09. Ponoć pół świata jeździ AT i ST na kpl tkc80 i e09. Czy z e09 na tyle spokojnie mogę przemierzać asfaltowe szlaki?
                              statystyczny fakt
                              coś za coś: na asfalcie będą schodzić dość szybko, e09 huczy potężnie
                              osobiście wolałbym K60 od E07 na tył

                              ciężko pogodzić opone na OFF z oponą na przeloty 150 kmh po 300 i więcej km... może warto mieć 2 komplety
                              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                              Komentarz


                                Ja kupiłem taki komplecik...
                                tkc80 na przod i e09 na tyl...

                                Nigdy wiecej mitasa... nigdy. Czekam aż mi sie zjedzie i kupie cos normalnego. Wole dorzucic 100zł i mieć większą pewność prowadzenia, aniżeli wątpliwości czy w zakręcie w deszczu napewno juz moge dodać gazu...
                                Moze i robi w blocie, ale na mokrym asfalcie szaleje. Zdecydowanie nie polecam. Moje zdziwienie bylo ogromne przy pierwszym hamowaniu na mokrym...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X