Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Struga ktoś u nas kratki na lampy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    No i git, otwietam listę
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #17
      Pawel, dwa pytania:
      1. czy sensowna bylaby nieco wieksza odleglosc ramki od reflektora, zeby dalo sie wcisnac lape ze szmata i przetrzec szklo jak juz warstwa komarow przekroczy punkt krytyczny?
      2. w pierwszym poscie ramka wydaje sie nieco "wypukla" do przodu. moze to tylko moje mylne wrazenie przy ogladaniu fotek, ale jakos takie wyoblenie wydaje sie "ladniejsze" i bardziej pasujace do oblych ksztaltow tereski (przynajmniej dla mnie)

      Komentarz


        #18
        Przy takim ustawieniu jakie jest obecnie mozna wytrzec reflektory, na zyczenie moge odsunac, nie ma problemu. Gdybym zrobil oslone taka wypukla to trzeba by przedluzyc uchwyty o kilka cm zeby tam dojsc ze szmatka. Na zdjeciu w pierwszym poscie jest bardzo mala przestrzen , chyba ze to tylko takie zludzenie,poniewaz zdjecie robione jest z profila.
        Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

        Komentarz


          #19
          A całość będzie też malowana proszkowo? Patrząc na kratki niemieckie stwierdzam, że nasze PL są ładniejsze
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #20
            Tak oczywiscie kratki beda lakierowane proszkowo po wczesniejszym piaskowaniu. Kolor kratek moze byc dowolny, jaki sie komu podoba. Zapomnialem najwazniejszego, cena jaka mnie interesuje to 80zl.
            Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

            Komentarz


              #21
              Nie wiem zupełnie po co te kratki na lapmę. Oglądałem sporo filmów np. na forum włoskich tenerowców, którzy dość mocno śmigają po offie i po torach i nikt nie miał ani plexy ani kratek. Moim zdaniem przerost formy....
              Chyba, że komuś zależy na wyglądzie.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #22
                Przyznam, ze mi zwyczajnie takie oslonki z poliwenglanu sie podobaja;-)

                Komentarz


                  #23
                  Chcę tylko napomknąć, że poliwenglan to nie plexa, plexa bardzo szybko matowieje a z poliwenglanu mamy wykonane szyby w naszych sprzętach (jest dość elastycznym materiałem). Dla przykładu ostatnio w pracy naprawiałem Miga i szukałem plexy (jako izolacji) a przez przypadek wpadł mi kawałek poliwenglanu do ręki po 10 uderzeniach "sikierą" nie pękł. Wracając do meritum mojej dywagacji skoro nie matowieje szyba to taka ala osłonka też nie zmatowieje,
                  PS jeśli komuś wpadło kiedyś do głowy dorabianie szyby (całej) z plexi to słyszałem że ktoś się ostro pocharatał przy wypadku o pękniętą plexe nie polecam można sobie jeszcze uśmiech powiększyć

                  Komentarz


                    #24
                    Odkopie kolejny temat

                    Czy ktos z was robil takie kratki, albo wie gdzie mozna dostac kratke wpuszczona w swiatla? Nie zew. tylko wew. Nie wiem jak to wytlumaczyc. Jesli bedzie trzeba to wrzuce fotke, gdzies musza ja poszukac

                    Kamyk
                    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                    Komentarz


                      #25
                      takie kratki wycinane z blachy nierdzewnej wodą miał gość do afryki ,pewnie pasuje do teresy .Ten co sprzedaje oliwiarki do łańcucha z wrocławia ,podobna jak w 10 poście
                      Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: zdublowana odpowiedź

                      Komentarz


                        #26
                        nasz gość z Włoch miał takie jak Kamyk pisze
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          #27
                          Cześć nie dawno dołączyłem do waszego forum i moim zdaniem ładniejsza jest tak osłona P4172226.jpg
                          oczywiście chodzi mi o sam wygląd tej osłony
                          Ostatnio edytowany przez tomimazda; 2912.

                          Komentarz


                            #28
                            cześć Paweł czy te kratki masz jeszcze na stanie? - mam w przyszłym tygodniu odebrać od Ciebie stelaże pod sakwy (białe) - rozmawialiśmy dzisiaj - a kratka też mnie interesuje ACUPS -Rz-ów 609345018

                            Komentarz


                              #29
                              ja potrzebuje kratki do xt660z jak ktos ma do sprzedania to prosze sie odezwac a napewno sie dogadamy

                              Komentarz


                                #30
                                ja mam kratkę, odciętą od gmoli
                                jak Cię interesuje, to się odezwij na priv.
                                "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                                =>
                                Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X