Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ślizg łańcucha XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    No właśnie. Zamiast ślizgu z ASO to w tej cenie wolę założyć nowy napęd

    Komentarz


      Zamieszczone przez Szychu Zobacz posta
      No właśnie. Zamiast ślizgu z ASO to w tej cenie wolę założyć nowy napęd
      Który będzie dzwonił i tak po starym ślizgu albo po ramie jak go nie ma. Nikt nie mówił że jazda na moto to tanie rzeczy.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        Racja. Nie mówię, że nowy napęd bez ślizgu. Chodzi mi o to, że w cenie ślizgu w ASO można założyć nowy napęd. Ale jak nie będę miał wyboru to do wiosny kupie ślizg z ASO

        Komentarz


          A może Lepi wskazałby jakąś minimalną wielkość zamówienia, dla której zrobiłby ostateczną/końcową partię? Myślę, że w takim układzie kilku chętnych z pewnością by się pojawiło.

          Komentarz


            Jakby się wznowiła produkcja od Lepiego z rolką to też byłbym chętny podrawiam

            Komentarz


              A ja dzisiaj pojechałem do salonu Yamahy i Panowie zaproponowali mi nowy, oryginalny ślizg z 26-ścio procentową zniżką z racji wieku motocykla (w ramach promocji ile lat ma motocykl tyle procent zniżki na oryginalne części Yamaha). Po zniżce ślizg kosztował mnie 225 zł Polecam

              Komentarz


                To mają jeszcze tą promocję? Jak w listopadzie zeszłego roku kupowałem uszczelniacz, to powiedzieli, że ta akcja trwa tylko do końca grudnia 2015r.

                Komentarz


                  Tak, akcja została przedłużona.
                  Za stronÄ… Yamahy:

                  "Promocja zostaje przedłużona do 30 czerwca 2016 r., a jedyną zmianą w niej jest dodanie kwoty minimalnej dokonywanych zakupów. Rabaty obowiązują teraz przy zakupie części dedykowanych do danego young- lub oldtimera o jednorazowej wartości przynajmniej 200 zł brutto."

                  źródło: http://www.yamaha-motor.eu/pl/news/index.aspx?id=639294

                  Komentarz


                    Lepi może zrobisz jeszcze jedną serię? Możliwe że chętni by się uzbierali

                    Komentarz


                      Możliwe ale póki co brak mocy przerobowych. Jak będzie zorganizowana akcja to pomyślę.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Lepi Zobacz posta
                        Możliwe ale póki co brak mocy przerobowych. Jak będzie zorganizowana akcja to pomyślę.
                        Czyli obecnie jesteś zawalony konkretnymi zamówieniami, robotą i tyle? Jeśli tak - to tylko się cieszyć.
                        A co do zorganizowanej akcji, rozumiem że chodzi o stworzenie dopisywajki, deklaracji zakupu.
                        Ja na 100% wchodzę. Jak pisałem, gdybym wiedział że seria się kończy, to kupiłbym "na zapas", niech leży. A nie śpieszyłem się, będąc przekonanym, że "wisi sobie" spokojnie w Twojej ofercie.

                        Komentarz


                          No jest nas już dwóch

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez vcx Zobacz posta
                            No jest nas już dwóch
                            trzech

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Bezy Zobacz posta
                              Czyli obecnie jesteś zawalony konkretnymi zamówieniami, robotą i tyle? Jeśli tak - to tylko się cieszyć.
                              A co do zorganizowanej akcji, rozumiem że chodzi o stworzenie dopisywajki, deklaracji zakupu.
                              Ja na 100% wchodzę. Jak pisałem, gdybym wiedział że seria się kończy, to kupiłbym "na zapas", niech leży. A nie śpieszyłem się, będąc przekonanym, że "wisi sobie" spokojnie w Twojej ofercie.
                              Tak, mam bardzo dużo zamówień i oczywiście się z tego cieszę. Szkoda tylko, że coraz mniej czasu wolego....
                              Niestety nie można robić wszystkiego i musiałem zrezygnować ze sprzedaży detalicznej. Jeśli znajdzie się ktoś, kto wyłoży kasę i weźmie dystrybucję na siebie to mogę zrobić nową partię. O ile pamiętam z jednego kawałka tworzywa wychodzi jakieś 8 ślizgów. I to byłoby minimum.
                              Pozdrawiam.

                              Komentarz


                                pisać kto byłby chętny jeszcze to może się uzbiera na partie i będziemy później myśleć co do wysyłek itp.

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Pisać kto byłby chętny jeszcze to może się uzbiera na partie i będziemy później myśleć co do wysyłek itp.
                                Chętni:
                                -Bezy
                                -vcx
                                -qba

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X