Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ślizg łańcucha XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Też jestem chętny !!!! to jest nas czterech no chyba ze trzeba długo czekać to kupie w serwisie. Dziś dzwoniłem i są za 220 po rabacie

    Komentarz


      Zamieszczone przez vava1222 Zobacz posta
      Też jestem chętny !!!! to jest nas czterech no chyba ze trzeba długo czekać to kupie w serwisie. Dziś dzwoniłem i są za 220 po rabacie
      Powtórzę z uporem maniaka - trzeba pamiętać, że ślizg od Lepiego nie wymaga demontażu wahacza. A jaka to fajna i urocza "przygoda", można przeczytać tutaj:

      Komentarz


        I tu się nie zgodzę. Wczoraj montowałem mój nowy ślizg z ASO i faktycznie sprawa na pierwszy rzut oka wyglądała kiepsko. Już szykowałem się do demontażu wahacza ale postanowiłem spróbować na siłę i udało mi się wcisnąć ślizg między ramę a wahacz bez demontowania ani jednego elementu. Ślizg jest elastyczny i się nie złamie więc wystarczy znaleźć odpowiedni kąt i wcisnąć go na siłę, mocno wyginając. Mi się to udało w 5 minut
        Ale gdybym miał możliwość to wolałbym kupić ślizg od Lepiego. Tańszy i mimo wszystko łatwiejszy w montażu.
        Ostatnio edytowany przez Szychu; 3952.

        Komentarz


          Zamieszczone przez Szychu Zobacz posta
          I tu się nie zgodzę. Wczoraj montowałem mój nowy ślizg z ASO i faktycznie sprawa na pierwszy rzut oka wyglądała kiepsko. Już szykowałem się do demontażu wahacza ale postanowiłem spróbować na siłę i udało mi się wcisnąć ślizg między ramę a wahacz bez demontowania ani jednego elementu. Ślizg jest elastyczny i się nie złamie więc wystarczy znaleźć odpowiedni kąt i wcisnąć go na siłę, mocno wyginając. Mi się to udało w 5 minut
          Opierałem się na doświadczeniach innych, ale jak tak - to dobra wiadomość.

          Komentarz


            Gdybym wiedział, że tak łatwo mi pójdzie to bym przygotował kamerkę i nagrał jakiś filmik z montażu. Po prostu byłem brutalny i udało się Tak więc da radę

            Komentarz


              Chętni:
              -Bezy
              -vcx
              -qba
              -vava1222
              -kalosh

              Czy Wy też macie wrażenie że na tym forum jest jak w PRL? Jak coś się pojawia w giełdzie, to w 5 sekund znika. Jak ktoś coś ogłasza, że dorabia, to w 5 sekund długa lista. Taki mikro-socjalizm
              Pozdrawiam Towarzyszy!
              PS. Może to przerzucić do działu komercyjnego? Więcej ludzi zauważy.
              Ostatnio edytowany przez kalosh; 3287.

              Komentarz


                Zamieszczone przez kalosh Zobacz posta

                Czy Wy też macie wrażenie że na tym forum jest jak w PRL? Jak coś się pojawia w giełdzie, to w 5 sekund znika. Jak ktoś coś ogłasza, że dorabia, to w 5 sekund długa lista. Taki mikro-socjalizm
                Pozdrawiam Towarzyszy!
                PS. Może to przerzucić do działu komercyjnego? Więcej ludzi zauważy.

                W PRLu podobno jak to moja mama opowiada wszyscy mieli kasę, a teraz kupują i drutują z używek bo nie stać ich na nowe części do starych motocykli. Oczywiście mówią że spoko kasę mają ale na coś innego.
                Rozumiem że jak coś już jest niedostępne w aso z racji wieku ale żeby sprzedawać albo kupować używane klocki czy tarcze ?
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Co do sprzedaży, to można sprzedawać wszystko, na co znajdzie się chętny. Ostatnio widziałem, że ktoś zrobił biznes na sprzedaży zapachu (smrodu) ze stajni. To czy ktoś to kupuje to już inna sprawa.

                  Komentarz


                    Widzę, że produkcja może się nie wznowić

                    Lepi jak tam? OgarnÄ…Å‚eÅ› robotÄ™?

                    Komentarz


                      Na razie nie robiÄ™.

                      Komentarz


                        a 5 to za mało???

                        Komentarz


                          Witam,

                          Zamieszczone przez qba Zobacz posta
                          a 5 to za mało???
                          Jeśli pasował by do XT600E (3TB) to bym chętnie się podłączył.
                          Właśnie tu trafiłem w poszukiwaniu ślizgu po internetach.

                          pozdrawiam

                          Komentarz


                            Elo, w Inicjatywach Forumowych jest zbiórka chętnych na ślizgi od Lepiego,
                            o tu: http://www.xtzclub.pl/threads/12698-...82a%C5%84cucha

                            Komentarz

                            PracujÄ™...
                            X