Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Śrubki do lusterek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Śrubki do lusterek

    Cześć!

    Jakiś czas temu chciałem założyć do Tenery lusterka od Urala.
    A tu żadne śrubki nie pasują. Myślę o tych pionowo wkręcanych w uchwyty, jedna lewa a druga prawa.
    Tych oryginalnych nie udało mi się oddzielić od lusterek bo tak to bym je wykorzystał.
    Nie mam przymiaru do pomierzenia jaki to skok gwintu. Zresztą przecież nie będę narzynek kupował.
    Ale gdzie takie dostać śruby o takich (jakich??) gwintach.

    Proszę Forumowe Grono o poradę w tej mierze, bo nie mam poważniejszych dylematów w związku z tym że i tak nigdzie nie jeżdżę, no co prawda nie mam ładowania ale po co mi ładowanie w garażu, najwyżej przedłużacz pociągnę

    Edit- do Kol nex22
    Ale poważnie, wie ktoś gdzie kupić albo skąd wytrzasnąć takie śruby??
    Założył bym sobie okrągłe lusterka...których mniejszy żal stłuc.
    Jak gdzieś pojadę to na pewno się wywalę, mam na myśli jazdę terenową, w Uralu nigdy nic się nie niszczyło, gorzej z tym sprzętem
    Ostatnio edytowany przez Tomur; 101.

    #2
    ale zajęć fajne pytanie
    a tak serio w prawym mocowaniu
    jest lewy gwint

    Komentarz


      #3
      Podjedż do sklepu z klamotami do motocykli i jak nie śruby to na pewno redukcje do normalnego gwintu będą mieli,jakiś czas miałem tak na prawym lusterku gdzie jest lewy gwint a akurat nie było z takim lusterek to miałem redukcję na normalną 8 i lusterko od jakiegos skutera
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Wybaczcie ale dalej pociągnę ten prze poważny temat.
        Widziałem takie przejściówki z lewego na prawy gwint, ale to były "normalne" gwinty.
        W moich (na pewno nie tylko moich) lusterkach jest cholera wie jaki gwint. Nie mogłem do tego dobrać żadnej śruby czy nakrętki, zwyczajnej czy drobnozwojowej.

        Komentarz


          #5
          Myśle ze coś dopasujesz.... http://allegro.pl/listing.php/search...ukcja+lusterek

          Komentarz


            #6
            Sorki ale to po prostu niemożliwe, masz tam na pewno gwint metryczny, chyba że moto z GB ale tam też jeszcze nie spotkałem się z gwintem calowym, zmierz średnicę i po sprawie, no chyba że już jakiś mechoptyk tam grzebał i masz całkiem coś zmienione w co raczej wątpię. Istnieje coś takiego jak "grzebień" do sprawdzania skoku gwintu.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Prawy/lewy ,śruba M10 o ile dobrze pamiętam
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz

              Pracuję...
              X