Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osłony rąk ZETA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Osłony rąk ZETA

    Czy ww.osłony podejdą do XT660Z?Miałem orginały ale się rozsypały.Te mają osobną szynę + wymienne szalki.Próbował ktoś?





    #2
    Mam takie w LC4. Funkcję ochronną pełnią dobrze, nigdy klamek nie straciłem - gną się, ale nie pękają, można prostować.
    Skuteczność ochrony przed warunkami atmosferycznymi nie zasługuje na miano nawet symbolicznej.
    Ja miałem czerwone, ale anodowanie tak już wyblakło że obecnie są raczej różowe.
    Do turystyki radziłbym coś z większymi osłonami, w teren są fajne.

    W XTZ 660/750 obawiałbym się, że będą kolidowały z szybą lub owiewką w jej okolicy przy maksymalnych skrętach kierownicy - to niestety spory problem jest a są dosyć odstające i długie.
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
      W XTZ 660/750 obawiałbym się, że będą kolidowały z szybą lub owiewką w jej okolicy przy maksymalnych skrętach kierownicy - to niestety spory problem jest a są dosyć odstające i długie.
      Na pewno będą kolidowały z owiewką, bo ja mam mniejsze na pewno Touratechy i przy pełnym skręcie gną szybę (mam nieco szerszą Givi,ale jak przykładałem oryginalną to też dotykały). Na szczęście tylko gną - śladów nie widać

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Vanellus Zobacz posta
        Na pewno będą kolidowały z owiewką, bo ja mam mniejsze na pewno Touratechy i przy pełnym skręcie gną szybę (mam nieco szerszą Givi,ale jak przykładałem oryginalną to też dotykały). Na szczęście tylko gną - śladów nie widać
        Do tego jeżeli przy wywrotce się przestawią do dołu to przeorają bak. Tak było u mnie z Touratechami w XT660Z.
        Ostatnio edytowany przez mazzi; 2613.

        Komentarz

        Pracuję...
        X