Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kufry + stelaże do Yamaha xtz tenere 660 1999

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] kufry + stelaże do Yamaha xtz tenere 660 1999

    Witam.Czy ma ma ktoś na sprzedaż, albo wie gdzie można kupić do Yamaha xtz tenere 660 1999rok kufry boczne i stelaże.Obdzwoniłem kilka sklepów i nie mają.
    Kiedyś o ole pamięć mnie nie zawodzi ktoś z forum produkował stelaże i kufry.
    Pozdrawiam.Łukasz.
    Ostatnio edytowany przez Łukasz; 2943.

    #2
    ja mam taki komplet i są naprawdę super. solidne i porządne. co do stelaży zawsze możesz spytać ich


    Komentarz


      #3
      Ja również zastanawiałem się nad tymi kuframi ale ostatecznie wybrałem rogala. Według mnie to chyba najlepsza oferta kufrów

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez CmenaH Zobacz posta
        Ja również zastanawiałem się nad tymi kuframi ale ostatecznie wybrałem rogala. Według mnie to chyba najlepsza oferta kufrów
        A gdzie można obejrzeć kufry "rogala"?

        - - - Zaktualizowano - - -

        - - - Zaktualizowano - - -

        - - - Zaktualizowano - - -

        Zamieszczone przez marunio Zobacz posta
        ja mam taki komplet i są naprawdę super. solidne i porządne. co do stelaży zawsze możesz spytać ich


        http://bizonparts.pl/kufry-expeditio...25x44x42h.html
        Wyglądają konkretnie.A stelaże sam dorabiałeś?

        - - - Zaktualizowano - - -

        Montował ktoś kufry od Marcina na Tenerce?
        http://www.xtzclub.pl/threads/11205-kufry-aluminiowe-sprzedam

        Komentarz


          #5
          ja już kupiłem ze stelażami... ale wyglądają solidnie a ich konstrukcja wygląda podobnie do rumuńskich gmoli które też mam zamontowane. wieczorkiem wrzucę jakieś foty bo dziś odbieram sprzęta z serwisu wiosennego

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez marunio Zobacz posta
            ja już kupiłem ze stelażami... ale wyglądają solidnie a ich konstrukcja wygląda podobnie do rumuńskich gmoli które też mam zamontowane. wieczorkiem wrzucę jakieś foty bo dziś odbieram sprzęta z serwisu wiosennego

            Fajnie,z chęcią obejrzę jak to wygląda u ciebie i jak jest zamontowane.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marunio Zobacz posta
              ja już kupiłem ze stelażami... ale wyglądają solidnie a ich konstrukcja wygląda podobnie do rumuńskich gmoli które też mam zamontowane. wieczorkiem wrzucę jakieś foty bo dziś odbieram sprzęta z serwisu wiosennego

              Czekamy na zdjęcia!

              Komentarz

              Pracuję...
              X