Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ręczna montażownica do opon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ręczna montażownica do opon

    Może i fajny patent do samodzielnej pracy .
    Get Back On The Trails QUICKLY & EASILY. From 650cc to 50cc, Our Tools Are Specifically Designed to Install Tires Without Pinching Your Tubes!
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    #2
    Ciekawe czy trudne w obsługdze ? :p

    Komentarz


      #3
      Widziałem na kilku filmikach i powiem że dużego skomplikowania w tym nie ma.Każdy z odrobiną zmysłu technicznego sobie poradzi.
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        #4
        Fajna maszynka, ale jeszcze trzeba wyważyć koło.

        Komentarz


          #5
          Jak robisz kapcia w "czarnej dupie" to bez wyważania musi śmigać
          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

          Komentarz


            #6
            w ''czarnej dupie '' to łyżkami sobie poradzę , i mniej miejsca zajmują.
            Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

            Komentarz


              #7
              fajna sprawa....Ja właśnie jestem po tzw. czarnej dupie. Na Węgrzech dosłownie przy czarnych słonecznikach ciągnących się hektarami złapałem gumę w przedniej. Zdjęcie opony kluczami .... "kluczykami" serwisówki Yamahy to nie było nic przyjemnego. A to nowe ustrojstwo, faktycznie miejsca trochę zajmie....i w sumie skoro serwisowymi krótkimi kluczami da radę...czy ktoś zechce to wozić...zastanawiam się sam.....ale fajne to to jest....

              Komentarz


                #8
                Przydatne w swoim warsztacie (garażu) na miejscu, jak chce się wrzucić kostkę żeby w okolicy poszaleć to tak , zgodzę się. Ale pózniej przerzutka na szosową bez wyważenie to raczej chyba nie. fakt że fajowe to to

                Komentarz


                  #9
                  Ile tą Teresą ganiasz ze musisz mieć wyważone koła? Latam dwoma enduro, jednym supermociekiem , nejkedem z rzedówką i przestałem już lata temu swoje koła wyważać. Może powyżej 180 coś bym poczuł ale jakby żaden z tych sprzętów nie nadaje sie do trzymania takich prędkości.

                  Komentarz


                    #10
                    Możesz jezdzic , ja nie . Jednemu łysa opona nie przeszkadza a drugiemu tak .

                    Komentarz


                      #11
                      Moją "misją" nie było wciskanie komuś do narzędziówki tego urządzenia ,nie wmuszam i nie namawiam do kupna i wożenia na siłę,chciałem pokazać że można samemu w miarę łatwo i przyjemnie zmienić dętkę lub oponę nawet podczas jazdy ,gdzieś po za garażem,warsztatem.
                      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                      Komentarz


                        #12
                        Sorry mario_xt600 , nic do Ciebie nie mam, fajnie że ktoś szuka takich akcesoriów i pokazuje innym jak można sobie usprawnić pewne naprawy przy pomocy takich urządzeń, ktoś kto dożo w terenie robi a zwłaszcza w kilku osobowej grupie to na pewno warto to zabrać ze sobą ale jak ktoś robi praktycznie 90% trasy to chyba mu to zbyteczne. Nie chciałem tu robić wojny w tej kwestii, poprostu wyraziłem moje zdanie i tyle. Zawsze jest ktoś za i przeciw. Jednemu przydaje się plecak a drugi wiesza kufry. Sorry mario

                        Komentarz


                          #13
                          ...Ja również nie krytykowałem.....podoba mi się........jak zabrzmiało inaczej to sorki. I zgadzam się jak jedziesz w Europę np. we trzech to zawsze miejsce u kogoś się znajdzie w narzędziówce. Jeden weźmie dętki, drugi pompkę trzeci flaszkę i gra gitara....

                          Komentarz


                            #14
                            najważniejsze to trzecie żeby nie zapomnieć zabrać , cała podstawa udanej wyprawy

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
                              Sorry mario_xt600 , nic do Ciebie nie mam, fajnie że ktoś szuka takich akcesoriów i pokazuje innym jak można sobie usprawnić pewne naprawy przy pomocy takich urządzeń, ktoś kto dożo w terenie robi a zwłaszcza w kilku osobowej grupie to na pewno warto to zabrać ze sobą ale jak ktoś robi praktycznie 90% trasy to chyba mu to zbyteczne. Nie chciałem tu robić wojny w tej kwestii, poprostu wyraziłem moje zdanie i tyle. Zawsze jest ktoś za i przeciw. Jednemu przydaje się plecak a drugi wiesza kufry. Sorry mario
                              Spoko , nic się nie stało
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X