Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warsztat Warszawa i oklolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez el_norbiako Zobacz posta
    O fakturze nie gadałem. Co do książki serwisowej- to zwykły kajecik, gdzie Dandy własnoręcznie wpisuje co było robione i podbija stemplem. Na to co wpisane udziela gwarancji. Więc raczej tylko do użytku u niego. Szczerze wątpię, by na innym serwisie albo potencjalnemu nabywcy robiło to jakieś większe wrażenie
    Książeczka taka czy inna, w dodatku ze stemplem z serwisu, jest dowodem na to, że motocykl był serwisowany w warsztacie z uprawnieniami, a nie gdzieś u Heńka za stodołą i w ogóle był serwisowany.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
      warsztacie z uprawnieniami
      O jakich "uprawnieniach" piszesz?
      sigpic

      Komentarz


        #48
        Skrót myślowy.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #49
          ...

          Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
          ....Rafała z Otwocka - serwisował już kilka forumowych tenerek więc maszyny zna.
          Tel. 791 092 969 ....
          pozdrawiam, Adam

          Jakośc usług na bardzo dobrym poziomie, ceny konkurencyjne, polecam.
          Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

          Komentarz


            #50
            Kumpla warsztat w Falenicy:
            Sklep i serwis jachtowy, akcesoria, wyposażenie, silniki zaburtowe i elektronika. Sprzedaż, montaż, projektowanie, doradztwo
            Hvězdy chtějí patřit Tobě...

            Komentarz


              #51
              Oddałem ST na pełny przegląd i serwis przed misją Uboot do Damiana


              Damian serwisuje moje motocykle od 5 lat, ostatni (DR) u mnie w garażu - byłem pierwszy raz na Mińskiej 25, potwierdzam, że profeska pełna, chyba połowa sprzętów obecnie to Enduro i reise-enduro.
              Co do cen należy pytać osobiście, mnie wycenił baaardzo umiarkowanie - a mam do tego pewność, że nie będzie żadnej ściemy wymieni to co trzeba tak jak trzeba.


              Więc : POLECAM
              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

              Komentarz


                #52
                Kilka nowych adresów, które znalazłem na innych forach.

                "Jest nowo otwarty warsztat motocyklowy na ul. Ordona 2A
                Dla zainteresowanych podajÄ™ numer telefonu do Pana Adama czyli szefa - 784-566-161
                Adam był długoletni pracownikiem i szefem warsztatu Yamahy przy ul. Połczyńskiej."


                byłem klientem Pana Adama jeszcze w Yamasze i nie mogę narzekać. Nie wiem jednak jak naprawia "na swoim"
                =====

                warsztat mechaniki motocyklowej w Miedzylesiu
                ul .Zwolenska 32. tel.604 519 765


                ten ma dobre opinie na forum DragStara
                ====

                Wał Miedzeszyński 375
                Kontakt:
                Michał, 500-465-707

                Warsztat nie prezentuje się zbyt efektownie, ale właściciel jest człowiekiem konkretnym i fachowym.


                o tym opinii mało.

                KtoÅ› coÅ› wie?
                "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                =>
                Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                Komentarz


                  #53
                  Cześć

                  Znacie mnie z postów o wyprzedaży w Boldorze. Ja także jestem mechanikiem motocyklowym. Pracuję w swoim warsztacie. Mam sporo sprzętu i cały czas kupuję nowy (min. z Boldoru). Posiadam sporą kolekcję manuali do wielu maszyn a także zdrowe podejście do tematu naprawy i serwisowania motocykli.
                  Pracowałem w kilku serwisach motocyklowych min. w Yamaha.
                  Jestem z Brwinowa (pod WarszawÄ…, 30 km w stronÄ™, w stronÄ™ Grodziska Mazowieckiego)
                  Tel. do mnie: 509 637 829
                  Tomek

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                    Damian Śmigielski - człowiek z Jednośladu na TVN turbo (ul. Mińska):
                    http://www.garazpodryzymkoniem.pl/
                    Niestety.. do garażu pod ryżym koniem mam bardzo blisko, więc podjechałem, żeby umówić się na serwis ST.
                    Miły mechanik powiedział, że mam napisać maila do Damiana, to na pewno odpisze w sprawie kosztów i terminu.
                    Napisałem... cisza.
                    Po kilku dniach ponownie (coś może nie doszło.. pomyślałem). Znowu cisza.
                    Dzwonię - Damian przeprasza, że nie odpisał, ale jeśli wyślę mu maila raz jeszcze (po raz trzeci!) to już na pewno odpisze..
                    Napisałem... i znowu cisza.
                    OcenÄ™ pozostawiam kolegom forumowiczom...

                    W tym samym miejscu siedzi natomiast Hubert z firmy motogumy.pl
                    Ten z kolei odpisuje na maile - jest kompetentny i przyjazny. Nie wiem jak porównanie cen z innymi sklepami, ale jeśli chodzi o obsługę klienta, to polecam.
                    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                    =>
                    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                    Komentarz


                      #55
                      Usunięte na żądanie użytkownika
                      Ostatnio edytowany przez Gość; 27.

                      Komentarz


                        #56
                        Czołem,

                        Na początek dołączę się do pozytywnej opinii o Zuma motocykle z Falenicy. Rzeczowo, szybko i na temat, a do tego pogadać można

                        Z kolei mam pytanie o jakiegoś polecanego tapicera w Warszawie. Muszę obszyć 3 siodła, w tym jedno do ST. Nie zależy mi na napisie Yamaha, oby ktoś się znał na rzeczy i nie ździerał.

                        PZDR!

                        Komentarz


                          #57
                          Hej,
                          u Michała (dobrze pamiętam imię?) z Zumy faktycznie można konkretnie temat załatwić - a oprócz tego bardzo sympatyczny gość.
                          Co do tapicera - mam jeden namiar w tej okolicy (Michalin) - obszywałem tam kanapę od GSy - tanio nie było (bodajże 100 czy 130zł), ale materiały dobre, wody nie puszczają, było poprawianie gąbki, a moja kanapa miała bardziej wymyślne kształty niż w ST - mogę poszukać namiaru, jeśli byłbyś zainteresowany, choć może lepiej poczekać na jakąś tańszą alternatywę ?
                          sigpic

                          Komentarz


                            #58
                            Tak, tak, Zuma to Michał. Wczoraj właśnie odebrałem od Niego moją ST, którą postawił na nogi po całej zimie pod chmurką (nienie, to nie ja jestem takim sadystą, tylko poprzedni właściciel, od którego kupiłem maszynę, a kupiłem nawet jej nie odpalając).

                            130 zł to z materiałem, czy sama robota? Bo jak z materiałem to bardzo tanio! Szukam już od jakiegoś czasu dobrego tapicera, bo mam jeszcze do obszycia siodło z Vespy mojej żony i z taty Aprilii. Z dotychczasowych tapicerów, to najtaniej krzyczeli 250 zł z materiałem... :/

                            Także chętnie poproszę o kontakt, bo może w hurcie da się coś utargować.

                            Komentarz


                              #59
                              Kumpla warsztat w Falenicy:
                              Sklep i serwis jachtowy, akcesoria, wyposażenie, silniki zaburtowe i elektronika. Sprzedaż, montaż, projektowanie, doradztwo

                              poznałem 3 lata temu, pierwszym zleceniem było postawienie na koła Jawki z 74r., po pół roku zacząłem zlecać serwis GS 500E, może nie ma czym się chwalić ale na początku, co drugi bak miałem glebę więc było co robić, w październiku 2011 kupiłem od niego XTZ 660 z 1992. szybka regulacja gaźnika i tenerka pali litr mniej na 100 km. Teraz serwisuje u Zumy dwa moto i nie mam zamiaru zmieniać mechanika.
                              Pozdrawiam i polecam

                              Komentarz


                                #60
                                czy toÅ› kojarzy ten warsztat w konstancinie?

                                Moto Rakowski - salon motocyklowy, serwis, części i akcesoria Konstancin, Piaseczno, Warszawa, Góra Kalwaria

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X