Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 19,21-08-2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
    Czeczen co z gościem i jego żoną którego na rondzie zgarnął autobus.
    Andrzej z Burgamna coś mi opowiadał o tej akcji, jesteś bliżej i masz może jakieś najnowsze wieści?
    Podobno kierowca upierał się, że nie widział lub nie słyszał HD na pustych wydechach.
    Jest ok. Żona Maćka nie ucierpiała poza drobnymi otarciami i potłuczeniem. Dusza dziś wychodzi ze szpitala - wybity bark,skomplikowane złamanie kciuka,rozcięty łokieć - ale generalnie będzie dobrze. - zawsze powtarzam że na asfalcie -to dopiero jest niebezpiecznie...

    Mówiłem Robercie że wyciąłem, już na koniec z trasy ponad 80km ciekawych momentów ale po testach -pierwotnie zakładanej trasy wyszło na to że dzień musiałby mieć ponad 20 godzin....

    Komentarz


      Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
      Jest ok. Żona Maćka nie ucierpiała poza drobnymi otarciami i potłuczeniem. Dusza dziś wychodzi ze szpitala - wybity bark,skomplikowane złamanie kciuka,rozcięty łokieć - ale generalnie będzie dobrze. - zawsze powtarzam że na asfalcie -to dopiero jest niebezpiecznie...

      Mówiłem Robercie że wyciąłem, już na koniec z trasy ponad 80km ciekawych momentów ale po testach -pierwotnie zakładanej trasy wyszło na to że dzień musiałby mieć ponad 20 godzin....
      No przy naszym początkowym tempie pewnie te 20 godzin było by nie do ogarnięcia Czeczen ale i tak było zajebiście , co do picia to ja o 3 odpadłem spać bo nie było już z kim gadać bo wszyscy wyjechani na amen ale wtedy musiał bym wyjechać z bazy o 18 lub 19 żeby "ciśnienie" zeszło
      ps. Kurde macie tam jakieś jadowite bestie w tych lasach,coś mnie ujebało w szyję i mam kark jak koks kojarzysz co mogło mnie w lesie tak capnąć ??? ,poczułem takie uszczypnięcie i po tym wczoraj trochę spuchło i jakaś wysypka się zrobiła
      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

      Komentarz


        Zamieszczone przez nav Zobacz posta
        Już chciałem prostować temat a tu dziołchy się wyrwały

        P.S. niektórych wymieniłeś dwukrotnie
        W zasadzie im nas więcej tym lepiej, albo inaczej, lepiej dwa razy niż wcale.

        Zamieszczone przez zaczekaj Zobacz posta
        A wiem wiem, nawet napisałam, że na xt600e ale słownik zmienił na xr600. Nie zauważyłam błędu :-)

        wytapatalkowano
        Zamieszczone przez managa Zobacz posta
        zaczekaj, poprawka - Emka była na XT600 :-D
        Zamieszczone przez zaczekaj Zobacz posta
        Hej, mi również było miło z Wami latać
        Wymieniłeś wszystkich. Ale poprawię :-D kolega Nav był na XRce a koleżanka Emka na xr600. Reszta git.
        Fajnie było wspólnie offować.

        wytapatalkowano
        Mam nadzieję że jeszcze się razem spotkamy i pojeździmy wtedy sobie wszystkich utrwalę

        Komentarz


          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Jest ok. Żona Maćka nie ucierpiała poza drobnymi otarciami i potłuczeniem. Dusza dziś wychodzi ze szpitala - wybity bark,skomplikowane złamanie kciuka,rozcięty łokieć - ale generalnie będzie dobrze. - zawsze powtarzam że na asfalcie -to dopiero jest niebezpiecznie...
          Dzięki za info, dobrze że tylko tyle.

          Komentarz


            Czeczen, było naprawdę ekstra! Podziękowania dla całej ekipy ogarniającej jak i dla jadącej Do domu dotarliśmy mokrzy jak psy o 22. Ostatni raz wyjeżdżam przedostatni..
            Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
            Adwenczur Klab FB
            Adwenczur Klab w sieci

            Komentarz


              Powoli szykujemy jakieś galerie i filmy ... coś tam zawsze będzie fajnego

              Szafa stwierdził - "nie byłem pierwszy... - to wyjadę ostatni!"



              PS. @ Mario - to mogła być wścieklica zwyczajna (jeśli to był mokry kawałek lasu) lub kolczak zbrojny - jak było sucho. Nie przejmuj się- za tydzień minie....
              .... wszystko to ze względu na jazdę "prawie nakedem".....



              Doszedłem do wniosku że poszperam w stodole i ufunduję nagrodę dla tego pana....



              ... będzie to dźwignia hamulca... - przyda się?

              Muszę też pomyśleć jak nagrodzić najładniejszą i klasyczną miotłę przywiezioną przez Rudiego

              Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

              Komentarz


                Pierwsza fotka nie działa

                Komentarz


                  Mi w sumie żadnej nie wyświetla

                  wytapatalkowano

                  Komentarz


                    Jak się zalogujesz najpierw na konto gógla, to zobaczysz 3 ostatnie

                    .. Zmieniam zdanie, mi też już nie działają
                    Ostatnio edytowany przez nav; 3353.

                    Komentarz


                      Ja pie.... ale posrany ten gogle�� moze z linku... https://goo.gl/photos/pfFeaWCL6TpH1F3g9 wyrzucam pier.... smartgowno i odkopuje solida.

                      Komentarz


                        Czy to jednego z tych katów trzeba było reanimować ??
                        Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                        Nikt nie mówił że będzie letko.

                        Komentarz


                          Ankietę wysłałem na adres CK Riders ale poddaję pod dyskusję moje spostrzeżenia ciekaw jestem Waszego zdania w temacie rajdu.

                          Pozytywne / do utrzymania:
                          1) Miejsce - warunki noclegowe, wyżywienie,
                          2) Wydzielony parking na motocykle,
                          2) Cena za całą imprezę, do 200 PLN za takie wydarzenie jest akceptowalne,
                          3) Trasa przejazdu szosowego przez Świętokrzyskie i formuła punktów kontrolnych (pytania lub zadania do wykonania)
                          4) Kontrola nad przebiegiem spotkania:
                          - nie było motocykli snujących się pomiędzy domkami po nocach,
                          - do późna w noc czynne było biuro na bramie wjazdowej,
                          - organizatorzy oznaczeni kolorystycznie, pomocni i proaktywnie dopytujacy o potrzeby,
                          5) Luźna formuła bez napinki dla trasy szosowej, możliwość konkurowania w trasie off (tor crossowy),
                          6) Egalitarność spotkania - wystarczyło spojrzeć na parking, pełen przegląd typów motocykli,
                          7) Możliwość dowolnego doboru grupy do przejechania trasy,
                          8) Tracki tras oraz paszport z podstawowymi informacjami dostępne przed wyjazdem,
                          9) 8 godzin na przejechanie całej trasy to optymalny czas trwania,
                          10) Last but not least - Katarzyna

                          Do usprawnienia:
                          1) wklejenie w paszport lub umieszczenie w więcej niż jednym miejscu (na przykład na drzwiach w każdym domku) harmonogramu czasowego rajdu,
                          2) woda butelkowana dla uczestników dostępna na bramie wyjazdowej przed wyjazdem na trasę,
                          3) gdzie było dostepne piwo Baba Jaga? W klejnej edycji z chęcią przetestuję smak produkcji browarów rzemieślniczych ze Swiętokrzyskiego,
                          4) dostęp do wrzątku, kawy i herbaty pomiędzy posiłkami,
                          5) dodatkowi sponsorzy o zasięgu ogólnopolskim - mam małe szanse skorzystać z oferty Pug's Garage; proponuję firmę ubezpieczeniową lub finansową
                          ułatwiającą zakup motocykla lub kilku producentów części i akcesoriów do motocykli,
                          6) z chęcią pojeździłbym na sprzęcie AJP ale w sobotę i niedzielę fizycznie nie miałem takiej możłiwości; mogliby zbierać zapisy na jazdy testowe po rajdzie
                          bliżej mojego stałego miejsca zamieszkania,
                          7) zróbcie z BJT cykliczną imprezę wpisującą się w kalendarz wydarzeń motocyklowych w Polsce.

                          Kuba
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Rudolf000 Zobacz posta
                            Czy to jednego z tych katów trzeba było reanimować ??
                            Te akurat byly sprawne.... tylko ich kierowcy mniej...

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
                              3) gdzie było dostepne piwo Baba Jaga?
                              Można było je kupić przy stoisku z kiełbaskami i piwem - było w lodówce.
                              Ostatnio edytowany przez RENIA; 2556.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
                                - nie było motocykli snujących się pomiędzy domkami po nocach,
                                I ŁUTUTUTUTUTUTUTUUU do odciny w środku nocy..
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .. brakowało mi tego xD

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X