Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 19,21-08-2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    A będą gdzieś podane pełne wyniki żeby porównać się z resztą?

    Komentarz


      #92
      Dobra. Ja też dotarłam.
      Podsumowując...
      Żyje. Trampek też żyje. Cała trasa zaliczona, 3 OSy zaliczone.
      Trampka nie utopiłam :-P
      Gleby były dwie.
      Trasa była w sam raz dla Trampka na Touransach. Na drz bym się chyba trochę nudziła a tak miałam co robić.
      Czeczen, dzięki!

      I mało offu :-P


      wytapatalkowano

      Komentarz


        #93
        Zamieszczone przez zaczekaj Zobacz posta
        Trasa była w sam raz dla Trampka na Touransach. Na drz bym się chyba trochę nudziła a tak miałam co robić.
        Szacun.
        Mi na Babie Jadze wylano na głowę kubeł zimnej wody, myślałem że sobie "w miarę" radzę z motocyklem, ale podsłuchawszy kilku opowieści o jeżdżeniu po szutrze 140 km/h, lataniu na gumie w lesie itp... doszedłem do wniosku, że jeżdżę jak ostatnia pisda.
        A Twoje podsumowanie, że na DRZ byś się nudziła to już po prostu gwóźdź do trumny dla mojej motocyklowej kariery.
        Idę się najebać tanim winem

        Komentarz


          #94
          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta

          Pora już najwyższa na kupno urządzenia do nawigacji
          Navi została w domu. bo...... im gozyj tym lepiej ;-)

          BYŁO MEEEGGGGAAAAA!!!!!!

          Wrzucam foty od Magdy.



          reszta na forum Dominatora i Afri
          Ostatnio edytowany przez Rudolf000; 23.
          Im GORZEJ tym LEPIEJ.
          Nikt nie mówił że będzie letko.

          Komentarz


            #95
            Ja również dziękuję, jak dla mnie trasa off fajna, dzięki temu że sucho było to udało się ją pokonać na szosówce i zostać sklasyfikowanym

            Do zobaczenia za rok. Ja również dołączam się do prośby o podanie całej klasyfikacji ADV i ADVX jeśli jest.
            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

            Komentarz


              #96
              No to i ja kilka słów .Szacun dla Przemka i chłopaków za zorganizowanie takiej imprezy ,i to jeszcze pierwszy raz
              Było kulturalnie ,miło i wesoło ,naprawde świetnie sie bawiłem ,fanie znowu bylo zobaczeć znajome paszcze i poznać nowe ... jeszcze raz dzięki

              Komentarz


                #97
                Mój kolega z pracy pojechał na Burgmanie.
                Jak dawali sobie radę tacy jak on??
                Zdjęcia rewelacyjne, widać że bawiliście się całkiem nieźle.
                Ostatnio edytowany przez dziunek69; 3519.

                Komentarz


                  #98
                  Kurka wodna nie udało się dotrzeć i tylko żałować oglądając zdjęcia
                  Za rok, za rok....

                  Komentarz


                    #99
                    Dziękuję wszystkim obecnym - zebrała się fajna paczka XTZ - żałuję tylko tego że kiedy już mogłem się napić to.... już skończyliście
                    Burgmany jechały trasę Road - były 2 trasy ... a nawet 3
                    Wyniki postaram się podrzucić za dzień,może 2
                    Do uczestników wyślemy ankiety z pytaniami i prośbą o podpowiedzi - co zrobić by było lepiej.

                    Będą foty,filmy - ale to za chwilę

                    Komentarz


                      Hejka, dojechałem i Ja, zameldowałem się 19:40 w domu. Powrót 3/4 drogi w deszczu, po drodze powalone drzewa i konary, blokady dróg bo strażacy usuwali to wszystko, prędkość między Mszczonowem a Płońskiem od 20 do 70 km/h kufra armagedon normalnie a 10 km przed domem trafiłem na taka ścianę deszczu że widoczność nie przekraczała 50 m i zalało mi prawdopodobnie moduł zapłonowy i/lub cewkę z przewodami WN, w związku z tym Tenera rzuciła palenie, całe szczęście było z górki to rozpędem doturlałem się do pobliskiej wioski gdzie mieszka kolega motocyklista, postawiłem motocykl pod wiatę i po 1,5 godzinie odpaliła na tyle że można był dojechać do hacjendy, 450 km w 10,5 h.
                      Do rzeczy jednak bo nie spotkaliśmy się tu dla przyjemności Baba Jaga Tour była prze kozacka, wielkie dzięki Czeczenowi i ekipie CK Riders za super organizację. Ekipie do której przykleiliśmy się naszymi trzema ST, czyli Tirex, Asia, Magda, Managa, Łysy, Ostasz, zaczekaj, kolega na Afryce, kolega na TTce, kolega na KTM-ie, koleżanka na Dominatorze, sorki ale nie zapamiętałem waszych imion, jeśli kogoś pominąłem to przepraszam, wam także wielkie dzięki.
                      W następnej edycji także wezmę udział ale lepiej przygotowany, na pewno wiem co muszę poprawić w motocyklu i przede wszystkim jakiś sprzęt nawigacyjny musi być. Jak się ogarnę to może jakiś filmik zmontuję i wrzucę z tego co nagrałem choć tego było niewiele. Najlepsze to co zostało w głowie.
                      Trzy Super Tenery wyruszyły ze Startu razem pokonaliśmy całą trasę łącznie ADV z praktycznie wszystkimi OS-ami, choć zgłoszeni na X nie byliśmy, z licznika wyszło 201 km trasy bo trochę błądziliśmy na początku
                      Rudolf000, mario_xt600, wielkie dzięki za wspólną jazdę, pewnie każdy z nas w pewnym momencie miał już chęć zerwać się wrócić na ośrodek i popijać zimne piwko ale żaden się nie wyłamał.
                      To następnego spotkania.
                      Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                      Komentarz


                        Hej, mi również było miło z Wami latać
                        Wymieniłeś wszystkich. Ale poprawię :-D kolega Nav był na XRce a koleżanka Emka na xr600. Reszta git.
                        Fajnie było wspólnie offować.

                        wytapatalkowano

                        Komentarz


                          zaczekaj, poprawka - Emka była na XT600 :-D

                          Komentarz


                            A wiem wiem, nawet napisałam, że na xt600e ale słownik zmienił na xr600. Nie zauważyłam błędu :-)

                            wytapatalkowano

                            Komentarz


                              Już chciałem prostować temat a tu dziołchy się wyrwały

                              P.S. niektórych wymieniłeś dwukrotnie

                              Komentarz


                                Czeczen co z gościem i jego żoną którego na rondzie zgarnął autobus.
                                Andrzej z Burgamna coś mi opowiadał o tej akcji, jesteś bliżej i masz może jakieś najnowsze wieści?
                                Podobno kierowca upierał się, że nie widział lub nie słyszał HD na pustych wydechach.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X