Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Zamówienie zbiorcze kufry alu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    narożniki są na aledrogo po parę złotych plastikowe oraz metalowe stosowane do kolumn (własnym zakresie )
    kufry z ściętymi narożnikami od strony zewnętrznej dopłata 50zł za kufer
    ps.te na focie są dostępne od ręki
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez randal76; 161.

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez randal76 Zobacz posta
      kufry z ściętymi narożnikami od strony zewnętrznej dopłata 50zł za kufer
      dla mnie ok. wygladaja znacznie estetyczniej
      lr-lr-saab-xtz

      Komentarz


        #48
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #49
          2 takie same
          siwy w pytaniu na priwa odpowiadam tu bo mam problem z wysłaniem odp.

          kufry

          44/38/20 mały
          44/38/22 średni
          44/38/25 duzy
          760zł z ściętymi narożnikami i mocowaniami z wysyłką półki wyginam zwykły kawałek blachy tego nie doliczam gratis ,wystarczy dokupic na alegro uchwyty

          i masz uniwersalny uchwyt do kanistra.

          Komentarz


            #50
            Ja się później dopiszę do listy - na razie muszę się zorientować jaki zestaw w KLE będzie najlepszy.

            Druga sprawa - na stelażu H&B kufry zamontuję bez problemu?

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez randal76 Zobacz posta
              narożniki są na aledrogo po parę złotych plastikowe oraz metalowe stosowane do kolumn (własnym zakresie )
              kufry z ściętymi narożnikami od strony zewnętrznej dopłata 50zł za kufer
              ps.te na focie są dostępne od ręki
              Dzięki za informację.
              Jak dla mnie wyglądaja bardzo Si.
              Zastanawiam się już tylko czy kuferki będą pasowały do stelaży od Pawła z forum.
              Czy możesz zamieścić więcej zdjęć samych kuferków, zapięć itp.
              Z góry dzięki.

              Komentarz


                #52
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #53
                  Czy stelaże od Pawła wyglądają tak P1030726 [320x200].jpg i jak takie kufry do tego zamocować

                  Komentarz


                    #54
                    Tak, Paweł takie robi. Można tam założyć kufry givi monokey po założeniu zaczepów lub każde inne kufry, przy odrobinie zdolności manualnych. Kufry alu Randala też można do nich zamocować.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #55
                      A czy może ktoś zarzucić jakieś fotki jak to jest zamocowane do takich stelaży jak moje bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. A mam chętkę na te kufry zwłaszcza jak zobaczyłem te ze ściętymi rogami rzeczywiście wyglądają lepiej

                      Komentarz


                        #57
                        Randal76,

                        po ścięciu narożników kuferki naprawdę zaczynają wyglądać profi. Czy możnaby zrobić tak żeby chwyty na troki na "deklu" zamykającym nie były przesunięte względem siebie? Tak jak w wersji bez ściętych narożników. Zasadniczo możesz wstępnie dopisać mnie do listy:
                        - lewy średni ze ścięciami
                        - prawy mały ze ścięciami
                        - uchwyty bez przesunięć (tak jak w wersji bez ścięć)
                        - 2x stojaczek pod kanister
                        Nad flockiem jeszcze się zastanawiam.

                        I jeszcze jedno ten kuferek pękaty na fotkach - zakładam, że to jest centralny - na ile go wyceniasz (również ze ściętymi narożnikami)? Czy w komplecie jest jakaś płyta do szybkiego demontażu?

                        Dzięki z góry za odpowiedzi.

                        Komentarz


                          #58
                          Domyślam się że dwie fotki pokazują sposób montażu kufrów do stelaży http://xtzclub.pl/attachment.php?att...5&d=1288293820 ,

                          Komentarz


                            #59
                            Zemin z uchwytami niema problemu aby były symetryczne. Top case nie posiada płyty cena za topa na 1 kask 350 z wysyłką .Dla tych co biorą boczne rabat 30zł .
                            1. Siwy: lewy średni, prawy mały. [stelaż Five Star]
                            2. Jankalajnen: prawy średni, lewy średni
                            3.namet się zastanawia
                            4.Zemin ma dylemat ale kupi bo taniej nie znajdzie .
                            5.laguna kasę zbiera
                            6.pan admin płaci za wszystkich
                            Ostatnio edytowany przez randal76; 161.

                            Komentarz


                              #60
                              randal76,

                              kupić pewnie kupię - jeszcze tylko kwestia przesuniętych rączek i wielkości.
                              Zastanawiam się tylko i wyłącznie czy wybierać zestaw węższy - 5 cm pieszo nie chodzi (tylko jeździ na motorze , czy większy oraz flock.
                              Topcase'a chyba nie wezmę bo już mam Givi e45 - do miasta praktyczniejszy - wchodzą 2 kaski.

                              Napisz jeszcze jak będzie wyglądać płatność - zaliczka, płatność całości, płatność przy odbiorze?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X