Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Zamówienie zbiorcze kufry alu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    więc płatność z góry, nie wysyłam za pobraniem!można wpłacić na 2 lub max 3 raty(taka opcja bez odsetek) ważne aby kasa była do końca stycznia.Jeśli macie ochotę teraz wpłacić dajcie znać wyślę dane do przelewu na priwa .

    Komentarz


      #62
      Panowie, zanim kupicie kufry najpierw załóżcie stelaże i zmierzcie ile mają szerokości, później dopasujcie sobie kufry. Z tego co widze, to najoptymalnijsza szerokość motocykla z kuframi to 90-110 cm (kierownica ma szer. 80 cm). Na mniej jest rudno zejść, chyba, że ktoś lubi mało pakowne "kiszki", a więcej? Szerokość motocykla będzie większa niż fiata 126p
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #63
        LukaSS dzięki za info, które stelaże od Pawła555 proponujesz zakupić aby było najbardziej optymalnie co do szerokości karety;-)
        Wiem od Pawła, że robi on kilka modeli stelaży.

        Komentarz


          #64
          mierzac moje asymetryczne od pawla to optymalne rozmiary by byly: duzy na lewo i maly na prawo, odleglosc uchwytu przy tlumiku jest dobre 5 cm dalej niz z drugiej strony, wiec by to trzeba wyrownac gabarytami kufrow
          lr-lr-saab-xtz

          Komentarz


            #65
            Zamieszczone przez Laguna Zobacz posta
            LukaSS dzięki za info, które stelaże od Pawła555 proponujesz zakupić aby było najbardziej optymalnie co do szerokości karety;-)
            Wiem od Pawła, że robi on kilka modeli stelaży.
            Nie wiem, mam od kogo innego

            Ok, już wszystko wiem - znalazłem notaki.
            Mam szerokość zestawu dokładnie 98,5 cm. Stelaż ma szerokość 56 cm (lewa str. 26, prawa 30 cm od osi motocykla). Lewy kufer to 22,5, a prawy 20 cm.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #66
              rysunek

              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                #67
                siwy kufry powinny być nieco wyżej ,górna krwędż kufra równo z kanapą aby można było opony ułożyć .Najlepiej mierzyć z pasażerką o ile będzie takowa.

                Komentarz


                  #68
                  Usunięte na żądanie użytkownika

                  Komentarz


                    #69
                    Chcialbym zaktualizowac zamowienie, moj brat tez wyrazil chec kupna, a wiec:
                    1. Jankalajnen: sredni prawy i sredni lewy,
                    2. Janek: duzy prawy i duzy lewy. (nie nalezy do forum wiec nie ma opcji dopisania sie na liste osobiscie)

                    Komentarz


                      #70
                      1. Siwy: lewy średni, prawy mały. [stelaż Five Star]
                      2. Jankalajnen: prawy średni, lewy średni i drugi komplet dla brata 2x duże
                      3.namet się zastanawia
                      4.Zemin ma dylemat ale kupi bo taniej nie znajdzie .
                      5.laguna kasę zbiera

                      Komentarz


                        #71
                        Ja też kasę zbieram na te ścięte

                        Komentarz


                          #72
                          więc proszę kopiować listę i się dopisywać ,jeśli ktoś zrezygnuje nie ma problemu.

                          Komentarz


                            #73
                            Więc kopiuję i dopisuję się.

                            1. Siwy: lewy średni, prawy mały. [stelaż Five Star]
                            2. Jankalajnen: prawy średni, lewy średni i drugi komplet dla brata 2x duże
                            3.namet się zastanawia
                            4.Zemin ma dylemat ale kupi bo taniej nie znajdzie .
                            5.laguna kasę zbiera
                            6.robkri zbiera kasę na te ścięte

                            Komentarz


                              #74
                              1. Siwy: lewy średni, prawy mały. [stelaż Five Star]
                              2. Jankalajnen: prawy średni, lewy średni i drugi komplet dla brata 2x duże
                              3. Nemet się zastanawia
                              4. Zemin ma dylemat ale kupi bo taniej nie znajdzie
                              5. Laguna kasę zbiera
                              6. Robkri zbiera kasę na te scięte
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz


                                #75
                                1. Siwy: lewy średni, prawy mały. [stelaż Five Star]
                                2. Jankalajnen: prawy średni, lewy średni i drugi komplet dla brata 2x duże
                                3. Nemet się zastanawia
                                4. Zemin ma dylemat ale kupi bo taniej nie znajdzie
                                5. Laguna kasę zbiera
                                6. Robkri zbiera kasę na te scięte
                                7. Cezary, kufry ścięte ale najpierw muszę dostać stelaże by wiedzieć co i jak
                                dirtier, happier

                                www.facebook.com/dalekadroga

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X