Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Tenere XTZ 660 1996r. dwie lampy

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Sprzedam Tenere XTZ 660 1996r. dwie lampy

    No i nadszedł ten moment - mam na oku upatrzonego dużego katodonta, swoją Teresę doprowadziłem do ładu i z czystym sumieniem mogę ją sprzedać uczciwie patrząc w oczy potencjalnemu nabywcy
    Niczego nie ukrywam, sprzedaję sprzęt, który remontowałem dla siebie. Nazwisko ma się jedno i nie mam zamiaru dla kilku stówek zysku wciskać ludziom ciemnoty.

    Ale do rzeczy:
    Pierwsza rejestracja 1996. Kupiłem ją w 2009 roku ze stanem licznika 30 915. Na dzień dzisiejszy to 41 180. Trzy tygodnie temu odebrałem ją po remoncie góry silnika (szlif gniazd, nowe oryginalne uszczelniacze zaworów, 3 nowe również oryginalne zawory, czyszczenie i regulacja gaźnika, nowy filtr powietrza). Tłok wymieniany był 6 tys. km temu.
    Plusy tego egzemplarza:
    • praktycznie świeżo po remoncie. Remoncie, który robiłem dla siebie a nie na sprzedaż po kosztach
    • centralna stopka
    • światła na przekaźnikach
    • przedni hamulec w oplocie stalowym
    • akumulator i nowy napęd wstawione wiosną 2013 - od tego czasu przejechałem ok. 1300 km. Akumulator zimowany w domu, podładowywany co jakiś czas coby się nie zepsuł
    • wzmocnione gmole
    • stelaże pod kufry/sakwy
    • podwyższona i lekko szersza od oryginału kierownica (oryginalną mam)
    • gniazdo zapalniczki na osobnym obwodzie z bezpiecznikiem
    • składane lusterka
    • poszerzane podnóżki
    • garażowany



    Minusy tego egzemplarza:
    • mocowania części plastików są do pospawania, drobne pęknięcia i ubytek w czaszce - mi to nie przeszkadza, w jeździe nic nie odpada
    • tylna opona niedługo do wymiany
    • ułamana klamka sprzęgła - efekt gleby - jeżdżę z tym 3-ci sezon i jakoś nie mogę się zabrać do zmiany - w jeździe w żaden sposób to nie przeszkadza. Dla zdecydowanego nabywcy zmienię ją przed sprzedażą na nową
    • lewy plastik pod siodłem jest od starszego modelu i ma inny kolor (niebieski a nie zielony) - tak już kupiłem
    • tłok wstawiony przy remoncie jest już największej możliwej średnicy - jeśli w przyszłości ktoś chciałby robić remont to będzie musiał oprócz tłoka zmienić również cylinder. Ewentualnie wstawić tuleję. Wg mechanika, który teraz doprowadzał mi maszynę do porządku - obecny tłok (kuty Wossner) pomimo minimalnego luzu spokojnie pojeździ jeszcze jakieś 40 tys. km



    Więcej szczegółów na temat moich przygód okołoremontowych można znaleźć tutaj:



    To chyba wszystko. W załącznikach kilka zdjęć - świeże z garażu plus jedno sprzed 3-ech tygodni, reszta starsze (mają jeszcze reklamę Dandiego na wachaczu)
    Jeśli ktoś będzie zainteresowany to w weekend zrobię więcej dokładnych zdjęć - w ciągu dnia jestem w robocie a wieczorem przy lampie błyskowej to żadne zdjęcia.

    Mieszkam w Józefosławiu pod Warszawą i tu motocykl można obejrzeć. Zapraszam na jazdę próbną

    Cena dla Forumowiczów z min. 5 postami to 5 999 PLN. Brutto.
    Biorąc pod uwagę stan bzyka to jest to moim zdaniem uczciwa oferta.
    Na razie nigdzie indziej się nie ogłaszam.
    Zainteresowanych proszę o kontakt najlepiej telefoniczny - 783 dziewięćsetdwanaście 300

    Obecne_01.jpgObecne_02.jpgObecne_03.jpgObecne_04.jpgObecne_05.jpgRok_2011.jpgRok_2013_01.jpgRok_2013_02.jpgRok_2013_03.jpg

    #2
    Podbijam

    Komentarz


      #3
      Co to za opony? ;>

      Komentarz


        #4
        Sprawdzę i napiszę - po przeprowadzce motór został na starych śmieciach. Podjadę w weekend i dam znać

        Komentarz


          #5
          W końcu dotarłem do garażu i sprawdziłem. Opony to wg tego co jest na nich napisane:
          tył - SHINKO TRAIL TIRE SR 244
          przód - GOLDEN BOY TRAIL TIRE SR 244

          Komentarz


            #6
            Dzieki qbalon

            Komentarz


              #7
              Ogłoszenie wyszło w świat:

              Komentarz


                #8
                Poprawione ogłoszenie

                Komentarz


                  #9
                  I Tereska poszła w świat

                  Temat do zamknięcia

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X