Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierunkowskazy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Panowie czy ten przerywacz będzie pasował do ST bo nie wiem czy go zamawiać.

    Komentarz


      #17
      wygląda zachęcająco i nawet ma podobne mocowanie co oryginał, imho elektrycznie pasować będzie - prunt to prunt, 12v w chinolach jest takie samo, a moc żarówek pewnie też.
      chyba kupie

      Komentarz


        #18
        ostatnio kupowałem zamiennik w sklepie OLEK MOTOCYKLE dałem 15zł. okrągła puszeczka mocowana jak oryginał

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez dyzmo Zobacz posta
          Panowie czy ten przerywacz będzie pasował do ST bo nie wiem czy go zamawiać.
          http://allegro.pl/item1130878923_prz...fact_2pin.html
          czy przerywacz pasuje ???
          prosze o odpowiedź, zamiaszczam zdjecia poniewaz aukcja zniknie a zdęcie zostanie.


          dzisiaj kupie jakis przerywacz do kierunków od cc lub 126p moze bedzie ok.
          Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

          Komentarz


            #20
            ten co jest na foto pasuje w 100% kupiłem go i wymiata ;p

            Komentarz


              #21
              Podłacze sie do tematu zeby niezakładać nowego. w moim xtz750 lewa strona kierunków dziala normalnie natomiast prawa nie dziala a przerywacz słychac z podwojona predkością "klikania" obie zarówki z prawej strony sa oki. Czy w st sa moze dwa przewywacze (na kazdą stronę po jednym). Czy poprostu jeden ale dziala oddzielnie na kazdą. Poprostu czy jak zaloze inny przewywacz to bedzie oki?

              Komentarz


                #22
                W ST występuje jeden przerywacz, objaw który opisujesz wywołuje przepalona żarówka. Podejrzewam że cały prąd idzie tylko na kontrolkę prawych kierunków,a nie ma przejścia do żarówek.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz

                Pracuję...
                X