Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Za słabe ładowanie...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Witam. Czy może mi ktoś podać symbol jakiegoś dobrego regulatora napięcia lub symbol tych co Wy macie w swoich ST , bo chcę zamówić do swojej ST 750 ale nie wiem czego szukać. Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowany przez kaczor; 2510.

    Komentarz


      #17
      Hej
      Ten jest dobry - RN 05: KLIK
      Ostatnio edytowany przez jaro1979; 654.

      Komentarz


        #18
        A jakas inna alternatywa?

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez kaczor Zobacz posta
          A jakas inna alternatywa?
          Napisałeś, że szukasz dobry regulator napięcia. Co z nim nie tak? Cena?
          Mój RN 05 jeszcze leży w szafce, ale za tydzień lub dwa już będzie w moto.
          Teraz obecnie mam coś takiego: KLIK Niby wszystko OK, ale ten zostanie jako zapas. Poprzedni się spalił, zagotował mi akumulator, elektorlitu nie zostało w nim nic, dziwie się że aku działa do dnia dzisiejszego.

          Koledzy w swoich ST mają zamontowany coś podobnego do tego: KLIK
          Cena jeszcze wyższa niż RN 05

          A w ogóle polecam taki temat:
          Regulator napięcia

          Tam znajdziesz wszelkie info.

          Komentarz


            #20
            http://tanisklepmotocyklowy.pl/pl/p/...23-XTZ-750/644 to jest chyba najlepszy regulator z tych montowanych fabrycznie do ST.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #21
              Jaro dzięki za pomoc RN05 jest ok i cenowo także. Chodzi mi o to ,że w maju wybieramy się większą ekipą na Ukrainę. Regulator w ST to dość awaryjna część i do tego kosztowna. Wykombinowałem ,że w sklepie gdzie mam troche znajomości wezmę regulator na WZ i jak mi nie padnie ten co mam to go poprostu oddam bez ponoszenia kosztów. Jedyny problem to taki ,że w sklepie nie znają symbolu takiego regulatora i stąd moja prośba.
              Pozdrawiam.

              Komentarz


                #22
                Regulatory wcale nie są jakieś mega awaryjne. Wystarczy porządne zadbać o instalację, a regulator na pewno dość łatwo nie padnie.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #23
                  Co należało by sprawdzić albo zabrać ze sobą ,żeby później nie było niespodzianek. Wymieniłem już kilka części w tym nakrętkę na wałku zdawczym wraz z zabezpieczeniem. Na co jeszcze zwrócić szczególną uwagę ???

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X