Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regulator napięcia nowy typ, dostępność.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Regulator napięcia nowy typ, dostępność.

    Cześć,
    od roku mam ciągle problemy z ładowaniem w mojej babci - rocznik 1989, więc regulator starego typu. Tourmax jeździ już drugi, ale wciąż jest lipa. Oczywiście nie wykluczam problemu z akumulatorem, bo ten ma dwa lata i jeżeli chodzi o markę, to nie jest z najwyższej półki. Przeglądałem większość tematów poświęconych regulatorom i z grubsza mam obraz tego co trzeba zrobić, czyli wymiana na nowy typ, wymiana przewodów akumulator-regulator, alternator-regulator. Z tym raczej sobie poradzę, ale mam problem z zakupem regulatora nowego typu. Wiem, że wszyscy polecali specjalistę z Podkarpacia, ale ta strona już nie działa. Czy znacie inny regulator godny polecenia? To jedno pytanie, a drugie, czy jest jakiś stelaż do montażu regulatora pod siedzeniem, czy trzeba samemu coś wykobinować?
    A może ktoś z Was ma sprawny regulator nowego typu na zbyciu?

    #2

    Niby firma jest

    A jak z masami i czystoscia klem?

    Komentarz


      #3
      Spróbuję tam jutro zadzwonić, ale poprzednie telefony nie przyniosły skutku. Klemy i masy ok. W tej chwili najbardziej podejrzany jest akumulator. Niby ma dwa lata, niby zadbany i zawsze doładowany, ale ma co do niego wątpliwości i jak tylko wrócę z urlopu to go wymienię.

      Komentarz


        #4
        Sprawdź jeszcze napięcia między fazami na wyjściu z alternatora.
        Regulatory od pana Sławka ok,z zastrzeżeniem -ladowanie ustawione przez producenta na ~13,8 V.
        Ostatnio edytowany przez browar; 4478.

        Komentarz

        Pracuję...
        X