Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po wymianie kabla WN problem z pracą silnika.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Dzięki za linki, spróbuje znaleść powód niewłaściwej pracy silnika. A iskra powina być mocna czy jest słaba, mi się wydaje że mam za słabą i to może powodować niewłaćiwą prace silnika.

    Komentarz


      #17
      Gościu, przy okazji poszukaj też słownika
      Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
      Adwenczur Klab FB
      Adwenczur Klab w sieci

      Komentarz


        #18
        Gdy ja kupiłem moto to od razu wszystko regulowałem. Ja kupiłem moto od handlarza i gość zapuścił standardową gadkę, że olej wymieniony, gaźniki wyregulowane, luzy zaworowe zrobione, ale niestety przy silniku nic nie było zrobione. Chyba, że kupiłeś z pewnego źródła i masz pewność, że wszystko gra. U mnie też kiedyś borykałem się z takim problemem i okazało się, że jeden z dwóch przewodów wchodzących od cewki (te na zwykłych wsuwkach) był "luźny" i połączenie było niepewne. Zaciśnij obcęgami bardzo delikatnie obie końcówki żeby wsuwały się z delikatnym oporem, wyczyść styki (delikatnie papierem ściernym, lub jakimś preparatem do styków) jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

        Komentarz


          #19
          mietek
          Miałeś racje z przewodami do cewki, one były przyczyną problemu. Zawory wyregulowałem środkowy dolot miał niewielki luz reszta w górnych granicach normy, czyszczenie gażnika i problem rozwionzany. Teraz ładnie pracuje równiesz na niskich obrotach.

          Komentarz

          Pracuję...
          X