Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kierunkowskazami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Problem z kierunkowskazami

    Mam problem z kierunkami w motocyklu.
    Samoczynnie załącza się jakby szybkie mruganie, ale bez świecenia żarówek.
    Odgłos jest taki jakby któraś żarówka była przepalona, wówczas szybko klika przerywacz. U mnie żarówki nie świecą tylko słychać szybkie klikanie.
    Pomaga załączenie i wyłączenie kierunkowskazów.
    Cóż to może być? Przerywacz?

    pozdrawiam
    Robert
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    #2
    Albo wypaliła się ścieżka w przełączniku na kierownicy
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Rozumiem, że nagle zaczyna Ci klikać przerywacz, mimo, że nie włączałeś kierunków? W taki przypadku zacząłbym szukać zwarcia w instalacji.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
        Rozumiem, że nagle zaczyna Ci klikać przerywacz, mimo, że nie włączałeś kierunków? W taki przypadku zacząłbym szukać zwarcia w instalacji.
        dokładnie, zaczyna klikać sam z siebie, żarówki się nie świecą
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          Miałem tak kiedyś gdy kwas z aku wylał mi się na przerywacz i zaczął zwierać. Problemu (zwarcia do masy - ramy) szukaj w okolicach przerywacza i na odcinku od przerywacza do przełącznika kierunkowskazów.

          pzdr, Adam
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Dzięki, będę tam szukał.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              #7
              Po namyśle jeszcze - zacząłbym od rozebrania przełącznika samego, skoro jego ruszanie pozwala uzyskać chwilową poprawę.
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Usunięte na żądanie użytkownika

                Komentarz


                  #9
                  To nie jest tak, że cały czas sobie przerywacz klika.
                  Robi to w losowo wybranym momencie.
                  Będzie czas, będziem robić, póki co na noc odłączam przerywacz
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X