Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z obwodem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Problem z obwodem

    Witam.

    Problem zaatakował mnie znienacka niczym banda zombich przyczajona na przypadkowe ofiary w filmach kategorii "d". Jednym słowem nie spodziewałem się niczego. W sprawie elektryki jak na razie jestem totalnym laikiem, ale ten stan rzeczy jak widać z tzw. "konieczności dziejowej" ulegnie zmianie.

    Problem objawił się tak, że był przepływ prądu, który następnie został przerwany. Trochę pogrzebałem przy akumulatorze, sprawdziłem kostki, bezpiecznik ale bez efektu. Pogmerałem dalej przy kablach po czym zupełnie przypadkiem problem odpuścił. Wygląda to tak jakby gdzieś "nie stykało".

    Do tego jeszcze małe pytanko. Teresa pracuje nawet gdy wyciągnę kluczyk ze stacyjki (stacyjka oczywiście w pozycji na "on"). Czy to normalne czy raczej jakieś kuriozum?

    Pozdrawiam.

    #2
    Do powitalni zapraszamy ... a co do tego kluczyka to tak się dzieje jak jest wyrobiona stacyjka , nic wielkiego się nie dzieje lecz najlepiej przypnij kluczyk bo mozesz go zgubić

    Komentarz


      #3
      Ja miałem kluczyk na takiej sprężynce do kluczy bo właśnie w DT mi wylatywał i raz go szukałem w nocy na asfalcie. Co do tego problemu z elektryką to gdzieś ci kable nie stykają. Przeczyść i sprawdź wszystkie połączenia i wtyczki.


      PS. Temat posprzątałem z nie potrzebnych dyskusji ;]
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #4
        Mi się zdarzyło poluzowanie jednej z klem na akumulatorze (nie była dociśnięta, tylko luźno sobie latała na śrubce). Wszystko działało dopóki nie zakręciłem rozrusznikiem. Potem nic nie działało, nawet kontrolka luzu - tak jakby spalił się bezpiecznik. Dokręcenie śrubki rozwiązało problem.

        Komentarz

        Pracuję...
        X