Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kostka regulatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Kostka regulatora

    Siema, miałem kiedyś problem z ładowaniem, uporałem się z tym wywalając kostki po drodze i dokładając masę do regla z aku. Dodatkowo dorzuciłem voltomierz aby mieć podgląd na bieżąco. Po jakiś 2-3 latach temat powrócił, dziwne wahania itp. Diagnoza?

    IMAG0815.jpg

    Pytanie- kupić odciętą używaną kostkę z kawałkiem kabla i lutować, czy może jakoś na stałe to podłączyć? Jakie rozwiązanie najlepiej by się sprawdziło? I dlaczego aż tak wyjarało kostkę?

    Jeśli ktoś może dla mnie takie coś odciąć - priv.

    #2
    Nie było dobrego przejścia i się grzało, takie rzeczy Panie to sie co sezon czyści i konserwuje.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Jak to naprawić najlepiej aby służyło.

      Komentarz


        #4
        Dobrze zacząłeś tylko nie skończyłeś, kostke przy regulatorze też wyciąć, polutować i zapomnieć.

        Komentarz


          #5
          W 660 na ori reglerze jest problem z usunięciem kostki, ale teraz już nie ma wyboru i musisz modzić.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            #6
            Dokładnie, z niego nie wychodzi ta kostka, tylko ta kostka wchodzi do niego.

            - - - Zaktualizowano - - -

            Dokładnie, z niego nie wychodzi ta kostka, tylko ta kostka wchodzi do niego.

            Komentarz


              #7
              Spróbuj wydłubać te konektorki z wtyczki -obudowy obetnij wymień na nowe (warto poszukać takich bardziej masywnych bo większość w sklepach to chłam delikatny )
              Nasuwaj po koleii na regler spróbuj delikatnie przylutować (szybko zeby nie przegrzć za bardzo reglera ) koszulki i będzie ok.
              Po pytaj na forum TA tam się te kostki usuwa a wyglądają podobnie ? byłu takie na 6 kabli .

              Komentarz


                #8
                Tak myślałem porobić pomijając wtyczkę. Jakbym miał regler z wyprowadzonym przewodem i wtyczką, sprawa byłaby prostsza. Już myślałem taki zakupić, ale spasowałem, jestem pewien swojego.

                Komentarz


                  #9
                  Ja u siebie wymieniałem teraz na dniach ta kostkę koszt około 7 zł

                  Komentarz


                    #10
                    W serwisie kupiłeś? Wybieram się jutro.

                    Komentarz


                      #11
                      daj Pan spokoj z ta wymiana, tak jak koledzy radzili. Lutuj to.
                      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                      Komentarz


                        #12
                        Nie w serwisie ,w zwykłym sklepie elektrycznym

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X