Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Olej w filtrze powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Olej w filtrze powietrza

    Witajcie, mam pytanie, czy w obudowie filtra powietrza może znajdować się olej lub substancja bardzo podobna? Dzisiaj otworzyłem filtr po przejechaniu ok 1kkm i wylało mi się strasznie dużo oleju.

    Jeszcze jedna sprawa, przy gwałtownym dodawaniu gazu przy obrotach ok 6000/min moto potrafi strzelać, a z tłumika idzie czarny dym. Co może być przyczyną?
    Ostatnio edytowany przez xivo; 435.

    Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

    #2
    jak nalejesz za dużo oleju do silnika trochę zawsze wydmucha w odmę czyli do filtra powietrza, powinien być tam otworek z gumką do drenazu nadmiaru oleju, ogólnie norma w małej teresie.

    Czarny dym to gaźnik a dokładniej ustawienie poziomu i iglicy, zobacz czy dobrze działa przepustnica podciśnieniowa.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Dzięki za radę, pójdę wszystko posprawdzać:

      Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

      Komentarz

      Pracuję...
      X