Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

luźna klamka sprzęgła i hamulca

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] luźna klamka sprzęgła i hamulca

    w mojej 660-tce zauważyłem spore luzy w płaszczyźnie pionowej na klamkach sprzęgła i hamulca a przynajmniej tak mi się wydaje
    jakieś sprawdzone pomysły jak je zniwelować ?

    #2
    Może masz wyrobione tulejki w klamkach, przez które przechodzi śruba która je mocuje?
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      no raczej w poziomie tragedii nie ma za to góra-dół jest spora amplituda
      może to jakoś ścisnąć tylko nie wiem czy coś nie strzeli bo mam tendencje do urywania i przekręcania śrub itp.

      Komentarz


        #4
        Mocowanie masz wyrobione (obsadę) klamki. Wymiana na nową mało pomoże.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          a to mocowanie to jakoś dostępne jest ?
          w normalnych pieniądzach rzecz jasna

          Komentarz


            #6
            Sprawdź czy otwór pod ośkę w klamce nie jest już jajowaty. Luzy pionowe możesz próbować zmniejszyć za pomocą teflonowych podkładek. Ew. możne próbować to w imadle trochę ściągnąć te uszy, ale jest spore ryzyko, że po prostu coś pęknie przy tej operacji (najlepiej jeśli już to na ciepło to próbować).

            Sam oryginalny uchwyt to raczej chodliwy temat, ale można kombinować z jakimiś zamiennikami.
            sigpic

            Komentarz


              #7
              ja w dużej Teresie mam wstawioną pompę od jakiegoś sporta , na pewno łatwiej i taniej można dostać tylko nie doszedłem od czego tam klamka idzie

              Komentarz

              Pracuję...
              X