Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole - dywagacje teoretyczne w poszukiwaniu ideału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pytanko czy ktoś w najbliższym czasie przymierza sie do zakupu draculowych gmoli ? Dostałem cynka że teraz wysyłają kurierem a nie pocztą rumuńską i może dali by rade wysłać 2-3 komplety a wtedy parę dyszek w kieszeni ...

    Komentarz


      ja tak wstępnie się przymierzam... powiedzmy 50% że bym po 10 kwietniu mógł zamówić

      Komentarz


        Janas - ja się przymierzam. I chętnie dołączyłbym do wspólnych działań nie tylko ze wzg. na ew. cięcie kosztów, ale też na poprowadzenie tematu przez kogoś bardziej obeznanego w dogadywaniu się z nimi, czy realizacji płatności.


        Zamieszczone przez Janas_WaWa Zobacz posta
        Pytanko czy ktoś w najbliższym czasie przymierza sie do zakupu draculowych gmoli ? Dostałem cynka że teraz wysyłają kurierem a nie pocztą rumuńską i może dali by rade wysłać 2-3 komplety a wtedy parę dyszek w kieszeni ...

        Komentarz


          ja zamowilem te gmole i leca do mnie wlasnie.

          uwaga, wcale tak nie jest latwo. na dzien dobry powiedzieli mi, ze nie maja na stanie i moge zrobic mi je w maju(!) - potem ze moze za 2-3 tygodnie sie uda, a potem napisal po 5 dniach, ze maja.

          Kontakt mailowy jest ok, ale dosyc wolny. Odpisuja po kilku dniach.

          ps. chce ktos moje "male, ladne" gmole?
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz


            Zamieszczone przez Bezy Zobacz posta
            Janas - ja się przymierzam. I chętnie dołączyłbym do wspólnych działań nie tylko ze wzg. na ew. cięcie kosztów, ale też na poprowadzenie tematu przez kogoś bardziej obeznanego w dogadywaniu się z nimi, czy realizacji płatności.
            Z tą realizacją płatności też nie wiem czy dam radę chciałem zrobić rozeznanie kto jest chętny itp. Za ok tydzień maks. dwa będę pewny czy wyrobię się z hajsem...

            Komentarz


              Ja 3 tygodnie temu zamówiłem 1 kpl i chyba po 5 dniach od wpłaty był już u mnie w Olsztynie.
              Robota wzorowa, pasują idealnie.
              Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
              Loud pipes save lives...
              https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

              Komentarz


                Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
                Ja 3 tygodnie temu zamówiłem 1 kpl i chyba po 5 dniach od wpłaty był już u mnie w Olsztynie.
                Robota wzorowa, pasują idealnie.
                W jaki sposób dokonałeś płatności? Z prywatnego konta, tylko że nie w PLN a w Euro? Czy może jakieś WesternUnion?

                Komentarz


                  PayPal :-)
                  Wyszło 565PLN z przesyłką.
                  Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                  Loud pipes save lives...
                  https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                  Komentarz


                    realizcja

                    mail do nich, akceptacja zlecenia, platnosc paypal, wysylka.
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz


                      wow. przyszlo mega szybko kurierem.

                      pierwsze wrazenie - super extra. zamontuje jak tylko bede mial czas.
                      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                      Komentarz


                        Witam, potrzebuje jakiś namiar na gmole rumuńskie

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        już znalazłem
                        http://hds.heavyduties.ro/yamaha/xtz750/xtz750cba.html

                        Komentarz


                          czy ktoś w najbliższym czasie zamawia gmole z Rumunii ????

                          Komentarz


                            Ja przymierzam się pomału do tych gmoli

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Romek93 Zobacz posta
                              czy ktoś w najbliższym czasie zamawia gmole z Rumunii ????
                              Ja bym wziął, jak będziesz organizował, to się podpinam, może wyjdzie taniej przesyłka.
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                hmmm nie wykluczone, że i ja bym się podpiął ale bardziej mi pasuje termin zamawiania po nowym roku (kaska )

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X