Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole - dywagacje teoretyczne w poszukiwaniu ideału

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jeżeli będzie społeczna lista zamawiających - to podpinam się pod temat.

    Komentarz


      Niewiele taniej wychodzi, ale zawsze. Ja zamawiałem kilka razy. Raz sie udało urwać. Reszta nie.

      Komentarz


        Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
        Ja zamawiałem kilka razy.
        Wojtek, a jak z przelewem. Nie było żadnych komplikacji?

        Komentarz


          Ja tylko wspomnę - że jeśli gmole do XTZ 750, to TYLKO I WYŁĄCZNIE te z Rumunii. Warto dozbierać, dołożyć.
          Oprócz walorów ochronnych i wizualnych, jak dla mnie bardzo ważna praktyczność. Montaż i demontaż w sytuacji zabaw serwisowych to sama przyjemność.
          Polecam!

          Komentarz


            ja właśnie szukam kogoś kto to by wszystko ogarną po długim zastanowieniu zdecydowałem się na takie gmole ale nie ogarniam jak to załatwić itd myślałem ze ktoś będzie zamawiał z moich stron to byśmy się spotkali i załatwili wszystko

            Komentarz


              uuu, widzę że każdy z nowicjuszy ogląda się na drugiego, żeby kto inny ogarnął :/
              Trzeba będzie samemu zamówić i po kłopocie.
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                fakt jestem nowicjusz i nie ukrywam tego. może się dowiem jak to załatwić jak się dogadać i jak zrobić przelew ????

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Romek93 Zobacz posta
                  fakt jestem nowicjusz i nie ukrywam tego. może się dowiem jak to załatwić jak się dogadać i jak zrobić przelew ????
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    Chyba indywidualne zamówienia trzeba będzie robić. Dzisiaj mi odpisał człek o imieniu Alex ze na 5 kompletach gmoli da 5% upustu a dodatkowo dojdzie prawie 100 jurków za kuriera. Skorka za wyprawke. No chyba że ktoś tam jeździ służbowo i za flaszke jest w stanie to dostarczyc do polszy

                    Komentarz


                      ja chyba też indywidualnie będę brał i może coś więcej jak gmole, ale to raczej wtedy jak ojciec znajdzie jakiegoś kolegę który moze lata akurat truckiem na rumka bo te 100 euro za paczkę powala

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Tomus Zobacz posta
                        ja chyba też indywidualnie będę brał i może coś więcej jak gmole, ale to raczej wtedy jak ojciec znajdzie jakiegoś kolegę który moze lata akurat truckiem na rumka bo te 100 euro za paczkę powala
                        a czy oni to tylko wysyłają kurierem?? nie było coś tak ze nadają przez pocztę.
                        Ps. jak coś ogarniesz z tym transportem to się pisze od razu

                        Komentarz


                          spoko dam znać jak coś będę wiedział wtedy warto by było zamówić coś więcej jak gmol jak bym nie musiał płacić za transport

                          Komentarz


                            z tego co sie orientuje (ale moze sie zmienilo) koszt przesylki przy zamowieniu grupowym spada o jakies grosze, a potem i tak trzeba to rozeslac po Polsce.

                            ja dostalem gmole kurierem.
                            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                            Komentarz


                              Dostałem odpowiedź, wysyłka 38ojro + gmole ADV 98ojro = 136 ojrasów za dostawę do domu.
                              Google translator nawet daje radę.

                              Komentarz


                                Jakie 100 euro za wysyłkę? Dużo mnie płaciłem. Dopytajcie.

                                Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
                                Wojtek, a jak z przelewem. Nie było żadnych komplikacji?

                                Zero. Z polskiego banku klikasz euro i jutro jest u niego.

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Zamieszczone przez Romek93 Zobacz posta
                                a czy oni to tylko wysyłają kurierem?? nie było coś tak ze nadają przez pocztę.
                                Ps. jak coś ogarniesz z tym transportem to się pisze od razu
                                Wysyłają swoją pocztą. Dochodzi u nas chyba kurierem. nie pamiętam już. Nigdy nie było probelmu. Dobrze zapakowane

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                                z tego co sie orientuje (ale moze sie zmienilo) koszt przesylki przy zamowieniu grupowym spada o jakies grosze, a potem i tak trzeba to rozeslac po Polsce.

                                ja dostalem gmole kurierem.

                                Coś tam można urwać, ale dużo to faktycznie nie jest. Taniej to zrobic jeden przelew, bo one mogą sporo kosztować.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X